Sari la conținut

Ruse Happy papa bun


foxbat
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Raportez din happy. russe.pe tura mea nu s a intamplat nimic deosebit.work in progress.ceata la mal.

 

Bai aceaia de ziceati ca veniti.mai stau mult si tin masa?nu mai am ce comanda..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te credeam partener pt sambata , dupa iesirea de azi va prevad cateva zile de " OBLOJIRI " CU PARAFINA PE LA INCHEIETURI totusi DRUM BUN !

O sa inghete taratza in ei . Cu flexu' o sa le dea jos hainele . over !

Editat de remu1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te credeam partener pt sambata , dupa iesirea de azi va prevad cateva zile de " OBLOJIRI " CU PARAFINA PE LA INCHEIETURI totusi DRUM BUN !

Raportez din happy. russe.pe tura mea nu s a intamplat nimic deosebit.work in progress.ceata la mal.

 

Bai aceaia de ziceati ca veniti.mai stau mult si tin masa?nu mai am ce comanda..

Am ajuns la 11,10. Nu era nimeni, iar benzinarul mi-a spus ca nu au venit inaintea mea motociclisti. Am crezut ca sunt primul. Am asteptat o jumatate de ora, telefoane, mesaje, nimic. M-am intors in oras si am plecat cu plugusorul pe la prieteni. Sa vedem sambata ce-o mai iesi. Nu a fost frig. In oras erau 5-6 grade, pe Centura 2-3 (dupa bord). Recomand plecarea dupa 11 pt ca pot fi portiuni cu gheata, sau mazga inghetata. De evitat Centura la plecare, in oras strazile sunt mai curate si uscate.

post-8769-0-53978600-1388061782_thumb.jpg

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai FRATILOR am iesit si eu azi prin Buc si pe langa aprox 50 Km [ dupa bord cam 3/4 grade ] cred ca trebuie sa fi mult dus ca capu , mult mai mult decat sunt eu dus te Kaci pe tine de frig poate si din cauza cetii , daca si asta inseamna sa mergi pe motor .....eu nu mai zic nimic ce sa mai spun ca se uita lumea la tine ca la URS si tu te umfli in pene vai ce tare sunt EU ,,,,,,,,,,,,,, NU mersul sub 10 grade afara este INCONSTIENTA si asta o spune unul care super protecti in care am bagat sute de euroi , te pisi pe ele .

 

Daca sambata nu sunt minim 9/10 grade eu unul nu mai ies .

Toate cele bune si SARBATORI RERICITE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce bre, nu stii cm arata russe ?

sa ne pregatim de expeditie ?:)

ti ai luat cam mare avansul........bogdan te a pierdut in ceata prin benzinarie......

data aviatoare zi dracu si tu langa ce pompa esti....

 

eu ma pregatesc pentru un REMAKE la asta....

 

 

 

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fii carco....nu ne am sincornizat . eu am zis ca ma duc si unde am parcat . restul..cine poate..bine, cine nu sa ia GSA

 

oricum daac nu era ceata era de dat. eu am mers 80 - 95 constant.

 

in rest numai de bine,.

 

PS oricine are 2 roti si 40 de ron poate face drumul asta deci e simplu. ma rog, mai punem si ceva de papa pe acolo. si niste craciunite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fii carco....nu ne am sincornizat . eu am zis ca ma duc si unde am parcat . restul..cine poate..bine, cine nu sa ia GSA

 

Bine FOXULE esti tare frate ..........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fox man bem o bere si mancam la TEMPO

sa dai sms sambata cand ajungi ca noi vom fi de maine in zona

 

 

La cat pleci MAESTRE si unde o grupare daca mai poti merge intr-un grup restrans ??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si care este problema , nu cred ca un PANTHER GSA se poate incalzi pana in Giurgiu , poate asa doua liniute tep ulei .............

 

Daca vreti sa plecati pe ascuns in seara asta treaba voastra ne putem intalni si maine pe drum .

 

 

* Am sa incerc sa merg mai usor maine sa nu trec de voi , poate o sa aveti nevoie de un ceai cald am un termos bun .

tresdrole.gif .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.suna ma

Mai da odata Nr pe pm .

 

Am inteles nu va incurcati cu amatori/ incepatori DRUM BUN .

 

In cazul acesta eu > aulitdodo1.gif..... si maine voi gasi eu un traseu , poate Targoviste > Paduchiosu > Sinaia > Buc .

 

Deci mai sunt doritori in dimineata asta pt un Veliko vad este destul de frumos afara acum ...................

 

Hai pana la 10 hotarati va .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...