Sari la conținut

Prieteneasca de atase si clasice 2014


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 143
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Radu, daca nu maine, cel tarziu luni ai un raspuns.

 

E bun, numai ca ai ceva de alergat.

mihai, multumesc anticipat daca gasiti o camera, dar preventiv azi am facut nistte cumparaturi demult necesare: cort, saci de dormit si izolir-uri :)

dar totusi mai am o intrebare, al carei raspuns este crucial pentru prezenta noastra: venim cu labradorul din dotare sau nu venim deloc? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stati la cort, nu are nimeni nimic impotriva animalelor. Iulian si-a luat camera la parter, in eventualitatea in care isi ia cainii, sa-i tina legati pe terasa, langa fereastra lui.


» Post actualizat in 29 Jun 2014 20:38

Nu mai stiu pentru cine am rezervat o camera. :crack: Daca nu se regaseste sub numele de Adi Papacica, sa dea un semn atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea.

post-263-0-89124800-1404154986_thumb.jpg

 

Eu zic ca sambata si duminica e aia pe care ne-o dorim noi. Cat despre vineri, la nivelul tarii se anunta vreme frumoasa. Totusi, nu sunt excluse ceva ploicele locale. Si anul trecut la Sambata am mers o portiune pe ploaie, apoi sambata a plouat si nu ne-a deranjat. Tot anul se anunta ploios, asa ca nu stiu cand puteam s-o programez. N-a vrut Romica Jurca sa-mi spuna cand e saptamana aia minunata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Întrucât unul dintre participanți nu mai poate să vină (probleme în familie), o cameră este liberă. Rezervare telefonic la mine - 0723565973. Primul venit, primul servit.

 

Ca idee de trasee, e posibil să facem 2 zile de traseu:

- vineri - partea locală (Muzeul Ceangăilor, mocănița, Planul înclinat) pe la prânz și după amiază un mic raliu prin pădurile covăsnene.

- sâmbătă - Lacul Sf. Ana și Tinovul Mohoș, plus obiectivele de pe drum (drum dus întors 130 km, trebuie să alimentăm la Tg. Secuiesc).

 

Mâine seară, impresii din tabără :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...între Huși și Iași n-am prins decât 2 km de asfalt ud, deși alte păreau perspectivele.

dar dragii mofului, de la iași la tg frumos ne-o udat în compensare...

 

Poate s-o duce dracului pe ogoare cu păpșoi, unde-i e locul, nu pe șosele în fața mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...