Sari la conținut

Accident Grav Intre Timisoara si Lugoj


cratoi
 Share

Postări Recomandate

speram sa nu postez si eu pe aici dar din pacate.....

informatiiile le am de la un prieten de al lui care cu cunoaste motoarele asa ca nu am model exact sau asa ceva

na .... un baiat cu un suzuki galben de viteza venea de la lugoj spre timisoara si unu cu o masina a iesit de pe un drum lateral(avea cedeaza sau stop sau ce avea numa prioritate nu avea) si la busit pe motociclist....

din pacate baiatu a murit il chema mihai..dumnezeu sa il odihneasca

eu am aflat pe la 12 si prietenu lui mia zis ca sa intamplac cu jumatate de ora inainte sa imi spuna mie

daca mai stie careva ceva sa scrie va rog frumos

ca cred ca il cunosteam pe baiat dupa motor , deci daca mai stiti ceva va rog frumos sa adaugati :burnout:

;) :D :D :yikes: :blbl: :P :wink: :kick: :sick: :hug:

 

va rog sa scuzati greselile dar ma grabesc si nu scriu atent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol. In ultima luna am auzit de 2 accidente similare in Nicosia. Unul datorita unui sofer care a vrut sa vireze dreapta, a oprit, a asteptat sa dea prioritate vehiculelor din sens opus (aici se circula pe stanga ca in Anglia) si a virat brusc. Tocmai atunci un motociclist depasea cu viteza pe dreapta pentru ca nu a vazut nici un semnal de schimbare a directiei. Motociclistul a fost acrosat si a murit.

 

A doua faza e cu iesit de pe drum lateral si neacordare de prioritate. Lovit in plin, starea de sanatate a motociclistului necunoscuta. Parca nu a murit la locul accidentului, nu se stie dupa.

 

Scuze ca nu o dau cu ripuri si dumnezei, dar nu cred in asa ceva.

 

Totusi ma intristez de cate ori aud de motociclisti omorati aiurea.

Editat de Dragon Warrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

De pe PolTim.ro:

 

La data de 28.11.2006, orele 21,30, in mun.Lugoj, pe str. Ion Huniade conducãtorul auto A. Ioan de 57 ani din mun. Lugoj jud. Timis, posesor permis de conducere categoria ,, B’’ din anul 1975, pensionar, a condus autoturismul marca Dacia 1310 proprietatea personala, circuland din directia str. Huniade inspre str. Spl. Coposu.

 

Din cauza neacordarii prioritatii de trecere unei motociclete marca First , care circula regulamentar, a intrat in coliziune cu aceasta. In urma accidentului a rezultat accidentarea grava a conucatorului motocicletei – P. Stefan de 22 ani si a lui O.Adriana de 17 ani din Lugoj (pasagera pe motocicleta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu de nici o pasagera

nu cred ca ii cel de la suzuki ca pe el il cheama cornel iar cel cu accidentu se numea mihai.....numele mi l a spus prietenul lui,

deci nu cred ca ii gresit...

eu nu am mai aflat nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De pe PolTim.ro:

 

La data de 28.11.2006, orele 21,30, in mun.Lugoj, pe str. Ion Huniade conducãtorul auto A. Ioan de 57 ani din mun. Lugoj jud. Timis, posesor permis de conducere categoria ,, B’’ din anul 1975, pensionar, a condus autoturismul marca Dacia 1310 proprietatea personala, circuland din directia str. Huniade inspre str. Spl. Coposu.

 

Din cauza neacordarii prioritatii de trecere unei motociclete marca First , care circula regulamentar, a intrat in coliziune cu aceasta. In urma accidentului a rezultat accidentarea grava a conucatorului motocicletei – P. Stefan de 22 ani si a lui O.Adriana de 17 ani din Lugoj (pasagera pe motocicleta).

Articolul spune ca este accidentat grav, nu decedat. Despre fata se stie ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu de nici o pasagera

nu cred ca ii cel de la suzuki ca pe el il cheama cornel iar cel cu accidentu se numea mihai.....numele mi l a spus prietenul lui,

deci nu cred ca ii gresit...

eu nu am mai aflat nimic

Ah, fir-ar!!!! Cand am auzit de Cornel, mi s-au inmuiat picioarele! De la el mi-am luat eu motoreta. E un tip de nota 20.Sper ca Dumnezeu sa aiba grija de el si sa il fereasca de astfel de evenimente.

Oricum, ma abtin sa dau cu RIP, pentru ca vreau si sper sa va inselati.Poate a fost doar accidentat si nu e cazul de RIP.

Dumnezeule!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...