Sari la conținut

ACCIDENT MOTO andronache


fanefmx
 Share

Postări Recomandate

pe andronache jurul orelor 8 00 un taximetrist nu a acordat prioritate unui motociclist care circula regulamentar moto venea din colentina spre bariera si taximetristul a iesit din stanga cu intentia de a vira la dreapta si a virat... bikerul are ambele picioare rupte

post-75355-0-86300200-1396588928_thumb.jpg

post-75355-0-40875900-1396588930_thumb.jpg

post-75355-0-62715300-1396588931_thumb.jpg

post-75355-0-77549600-1396588938_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Accidentul s-a produs la 400 de metrii de locyinta mea, fratele meu si prietenul meu au ajuns la fata locului si din spusele politistilor motociclistul ar avea o mana si ambele picioare fracturate, taximetristul nu a acordat prioritate. Multa sanatate motociclistului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, aproximativ cu 30 min in urma am trecut pe langa un kawasaki ninja nr b 515 (doar atat am retinut din numar) accidentat pe andronache la 1 km departare de intersectia cu colentina, riderul era in salvare, colegii mei de munca erau in autocar si au trecut pe langa el chiar cand s-a intamplat, salvarea posibil sa fi fost foarte aproape ca la maxim 5 min dupa accident ar fi auzit sirenele salvarii in spate, accidentul s-a produs pe la 7:30 - 7:35.

Editat de marius_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum se poate transforma o plimbare intr-un cosmar din cauza unui nesitit de taxirahatist..moamaaa ce omor merita astia! destinatia in padure la valu` si rupti in bataie..am scapat de curand de o faza identica numai ca am anticipat ce voia jegosu` sa faca ..sanatate si insanatosire grabnica colegului desii vara e pierduta ptr saracul om! uff te ia cu calduri cand auzi la naiba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

destinatia in padure la valu` si rupti in bataie..am scapat de curand de o faza identica numai ca am anticipat ce voia jegosu` sa faca ..

a2a oara nu mai scapi.. sa nu ti uiti crema acasa :))))

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tot el era cu gura mare pfff daca o auzeai pe consoarta lui cum facea , ca de obicei tot moto era de vina mortzii masii de imputiti

Cel mai mult ma scoate din sarite cand tot bou' baltii e tare-n gura dupa ce calca pe bec !

Sanatate multa riderului.

Editat de LKss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai ai cuvinte cand vezi si auzi asa ceva, unde mai pui ca este taxirahatist cum spune colegu' mai sus, acesti "soferi" ar fi trebuit sa fie mai atenti de o mie de ori, daca era cu client in drepta si din spate nu vinea un motor ci un tir. nici carnati nu merita sa faci din ei poate in cel mai fericit caz sapun. mama lor de nenorociti.



Cel mai mult ma scoate din sarite cand tot bou' baltii e tare-n gura dupa ce calca pe bec !

Sanatate multa riderului.

asta din cauza ca nu i-a umflat nimeni botu' f***** rasa lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa fecem o campanie impotriva lor ca toti taximetristi circula dupa propriile legi(si pe motoristi ii doare cel mai rau asta) si mai vor sa te si faca de bani daca e sa folosesti taxiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CEA MAI BUNA FORMA DE PROTEST IMPOTRIVA TAXIMETRISTILOR ESTE SA NU MAI CIRCULATI CU TAXIUL!

 

DAR EXISTA MII DE COCALARI-FOMISTI CARE N-AU CE MANCA,DAR IAU TAXIUL PANA IN MALL LA O SHAWORMA!

 

intrebare: oare poti sa-l duci in instanta sa-i ceri daune morale ,in afara de ce plateste asiguratorul lui???



multa Sanatate Rider-ului!



eu nu circul cu Taxiul decat daca am mare-mare nevoie!

 

nu-i halesc,nu respecta nici o regula de circulatie! Majoritatea,nu toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca e in viata asta e cel mai important , la cum arata motocicleta e dauna totala si la ce a patit el trebuie sa fie nebun sa nu ceara daune si pentru motor si pentru suferinta prin care trece , multa sanatate si vindecare rapida !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taximietristii de Bucuresti,in MARE PARTE,S-AU TIGANIZAT!

au fost contaminati cu Iresponsabilitate sociala , nesimtire si Tupeu obraznic!

N-ai cum sa-i schimbi,e greu! Intreaga Natie sufera,si va avea de suferit din cauza Influentelor venite din Mass Media!

ASTIA NE VOR PROSTI,SI 95%AU CAZUT DEJA PRADA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator suzuki_fan

Păi dacă nu a acordat prioritate, jegodia de taximetrist întră la vătămare corporală. Motociclistul 100% ia în jur de 90 zile concediu medical și din acest moment cred că jegosul ăla cu nevastă-sa vor avea gura mica de tot. Eu să fiu în situație nu l-aș împăca niciodata, să facă pușcărie să aibă timp să mediteze la cum este cu comportamentul în trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum nu se mai face puscarie pentru vatamare corporala, doar amenda penala. :|

(din pacate)

iauzi , avem liber la batut taximetristii , batem 10 , ramane 1 sa ia amenda, o platim totii :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...