Sari la conținut

v strom 650 - aventura de wkd trecut


Postări Recomandate

am plecat din baile herculane spre uricani pe traseul offroad. o masina in coada, niste prieteni. a fost aventura, am traversat balti de 50-60 cm adancime si am avut si ocazia sa culc motorul o data.

 

daca vreti sa va amuzati... aveti un link

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă cam îndoiesc că ai dat prin bălţi atât de adânci. Pot fi de acord dacă spui că aceea este înălţimea la care s-a ridicat apa când ai trecut prin baltă. La 50cm adâncimea bălţii mai vedeai doar vreo 15 centimetri din roată, dacă te opreai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă cam îndoiesc că ai dat prin bălţi atât de adânci. Pot fi de acord dacă spui că aceea este înălţimea la care s-a ridicat apa când ai trecut prin baltă. La 50cm adâncimea bălţii mai vedeai doar vreo 15 centimetri din roată, dacă te opreai.

ai perfecta dreptate. insa am ales un singur filmuletz, in celelalte camera trecea ca si nemo prin namol. aparea si disparea. :-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"V-Stromul si offroad-ul" se numeste filmuletul. Offroad-ul nu se vede din cauza gravel road-ului care il mascheaza.

io l-am numit offroad ca era f mult namol si m-am temut atat pt mine cat si pt motor. doar ca eera prea tarziu sa ma intorc si eram prea obosit. cel mai grav au suferit incheieturile, altfel hainele se spala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

am filmat cu o camera ACTIONPRO model SD21 PRO, full HD.

 

paradoxal, am vrut sa imi iau un hero3 insa era f scump sa am toate accesoriile cu care a venit asta (inclusiv baterie de rezerva, telecomanda, toate prinderile posibile, ecran la camera cu meniu sa butonezi filmarile, etc...

 

Asa ca nu am putut rezista ispitei. desigur, carcasa este rezistenta la apa asa ca o plimb peste tot. Insa nu am gasit un sistem sa o prind pe motor incat sa prinda mai multe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca locul acestui topic era la Poze si filme din România si nu aici. Poate se sesizeaza un moderator.

 

"Vstrom-ul si offroad-ul " ......... :crack:

 

Va las sa completati din imaginatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca locul acestui topic era la Poze si filme din România si nu aici. Poate se sesizeaza un moderator.

 

"Vstrom-ul si offroad-ul " ......... :crack:

 

Va las sa completati din imaginatie.

eru si motociclismul............. :crack:

restu e can can

 

ps. du-te ma si plimba-te ca de aia ai facut rate 10 ani sa te dai cu mobra nu sa scrii kkturi pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca locul acestui topic era la Poze si filme din România si nu aici. Poate se sesizeaza un moderator.

 

"Vstrom-ul si offroad-ul " ......... :crack:

 

Va las sa completati din imaginatie.

ai dreptate. se vede ca sunt incepator, chiar pe scris pe forum. nu stiu unde sa ma ascund de rusine. ai sa ma ierti vreodata? sa fii sanatos si sa te bucuri de tot ce faci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate. se vede ca sunt incepator, chiar pe scris pe forum. nu stiu unde sa ma ascund de rusine. ai sa ma ierti vreodata? sa fii sanatos si sa te bucuri de tot ce faci...

Nu.

Dacă vrei să te ierte careva caută un popă.

 

Din fericire chiar dacă nu se sesizează nici un moderator, topicul se va ingropa de la sine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...