Sari la conținut

Al Cui Este Simson-ul Asta?


wallower
 Share

Postări Recomandate

AWO... Hm! R.I.P. pentru motoru ala! :peace: Pe tipii aia ii stiam oameni seriosi care se ocupa de restaurari

 

Sa inteleg ca toti cei care modificam motoare suntem neseriosi? MotoComuniste,te stiam om serios...! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

Sa inteleg ca toti cei care modificam motoare suntem neseriosi? MotoComuniste,te stiam om serios...! :peace:

 

Una-i cand tai un Jupiter din 82 (am si eu unu acasa maltratat), un DNEPR din ultimii 20 de ani si alta-i cand tai un AWO din 50' :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daomne ....era mai bun modifica un sport care il gasesti mai des...da nu asta...oricum arata bine....dar, merita reconditionat...de cand caut eu un tourenel...of...

 

sunt motoare care merita reconditionate si motoare care merita modificate...asta e ceva de reconditionat...acum, fiecare cu parerea lui... :peace:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una-i cand tai un Jupiter din 82 (am si eu unu acasa maltratat), un DNEPR din ultimii 20 de ani si alta-i cand tai un AWO din 50' :wave:

Nu conteaza! Important este sa tai si sa modifici , cum ai vazut ca fac si nu stiu ce handicapati la televizor! :peace:

...si lumea o sa fac Uauuu ce tare motor! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

awo t are speciale amortizoarele alea care iti rup spatele! a! si fantastica putere de 11 cai! :wave:

 

eu sunt tot legat sentimental de cei din suhl in general, si awo t e piesa lor de rezistenta parerea mea...e si destul de rara pe la noi spre deosebire de sport...si are forma de bmw doar, nu? :D acum poti face ce vrei cu ea...cazul de fata e reusit, dar mie unu imi place mai mult reconditionata, spre deosebire de sport la care ma ingrozesc atunci cand vad sheile alea, deci din start mi se pare inutila reconditionarea :ok: parerea mea...bafta multa :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu! Pacat sa modifici, daca n-o faci glanz!

Uite un original Touren, dichisit, complet:

 

post-7633-1165566993_thumb.jpg

 

Si doua modificari:

 

post-7633-1165566953_thumb.jpg

 

post-7633-1165567020_thumb.jpg

 

Pareri, opinii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bataie de joc inseamna sa stai si sa te uiti la o motocicleta, fara sa circuli cu ea!!! Toate motocicletele vechi parca traiesc cat timp sunt folosite si bibilite.. din moment ce ajung sub prelata sunt motociclete moarte!!!

 

 

 

Am vazut simsonul asta foarte des prin oras!!! Parca traia a doua tinerete!!!

Pot afirma ca este una dintre simsonurile cu care se circula!!! Bravo proprietarului!!!!

Editat de Nagy_Arpad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bataie de joc inseamna sa stai si sa te uiti la o motocicleta, fara sa circuli cu ea!!! Toate motocicletele vechi parca traiesc cat timp sunt folosite si bibilite.. din moment ce ajung sub prelata sunt motociclete moarte!!!

Am vazut simsonul asta foarte des prin oras!!! Parca traia a doua tinerete!!!

Pot afirma ca este una dintre simsonurile cu care se circula!!! Bravo proprietarului!!!!

si simsonu meu a fost plimbat asta vara...

aproape 4000 km..

intruniri: constanta si galati

plimbare zi de zi :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...