Jump to content

Politista motociclista.

Recommended Posts

Frumos bravo !!

Dar daca o sa faca porcarii ca alti politisti o sa fie doar motociclista ptr politie si nu intre noi.

» Post actualizat in 13 Oct 2014 08:27

Sper sa lupte ptr drepturile motociclistilor si sai usture pe soferii idioti.

Frumos bravo !!

Dar daca o sa faca porcarii ca alti politisti o sa fie doar motociclista ptr politie si nu intre noi.

» Post actualizat in 13 Oct 2014 08:27

Sper sa lupte ptr drepturile motociclistilor si sai usture pe soferii idioti.

Tocmai pt ca-i femeie nu va ierta pe nimeni.Sunt sigura.

deja am erectie

... wait.. de fapt e ca de abia m-am trezit

foarte interesant ca 2 tzatze sunt pe 2 roti si politista.. zici ca nu s-o mai vazut

Edited by Banditer

Ce "articol"... :-L

La asta ma gandeam si eu, pare ca au luat poza de pe un site si s-a chinuit unul sa scrie patru fraze.

Mai,da' carcotasi mai sunteti..

Exista si femei pilot pe F16, MIG 21, avioane de linie din anii 70, asa ca...nimic nefiresc ci doar mai placut ochiului...

Exista si femei electrician..Io mi-s una..Dar nu despre asta-i vorba ci ca-i sade bine mandrei in poza aia..

Si care-i ciudatenia? Ca-i motociclista? Sunt multe. Ca e politista? La fel de multe.

Cat de misogin sa fii sa faci asemenea articol, din seria "SOCANT!! Inca o femeie care a iesit din bucatarie!!!!"

:10:

De ce au bucatariile geam? Ca sa aiba si femeile un punct de vedere :crack: (joke!)

Ce nu inteleg eu e de ce tot cititi Libertatea si Click!

Asa e Dan, mare dreptate ai. Multi " oameni " nu mai aud aia cu " sa ia OMUL pe femeia lui"...

om topic - In fine, daca n-o sa fie " militianca" , tot respectul. Ca la ce ochi are e pacat sa ii strice in catrita :).. copii, familie, pe mobra in side-case-uri :)

Sunt inca in perioada in care incerc sa-mi definitivez orientarea sexuala..Aveti si voi un fix cu genderu' ala..

» Post actualizat in 15 Oct 2014 06:25

Care text, ca dau scroll de juma de ora si in afara de reclame nimica.

Era vorba de titlu..Povestea apare in alta fituica..Dar v-am starnit curiozitatea asta-i clar..

Care text, ca dau scroll de juma de ora si in afara de reclame nimica.

Este foarte greu sa descrii in cateva cuvinte , o femeie . In cazul de fata , este si politista si motociclista . Cred ca redactorii au considerat ca este mai ok sa puna reclame sub cele doua randuri . . . . . retardatii .

Atat l-a dus capul pe ziarist...

Oricum ca motociclist esti vazut ca un ciudat. Daca atunci cand isi casca jos , constati ca motociclistul e MOTOCICLISTA...Neneeee, e SOC/SENZATIONAL... :crack:

Asta e nivelul in rromanica... Bascalie la maxim de ORICE si de ORICINE

Sunt inca in perioada in care incerc sa-mi definitivez orientarea sexuala..Aveti si voi un fix cu genderu' ala..

» Post actualizat in 15 Oct 2014 06:25

Era vorba de titlu..Povestea apare in alta fituica..Dar v-am starnit curiozitatea asta-i clar..

:)) interesant cand te vei hotara :)) pin atunci vad politiste 4 zile pe saptamana chiar si mai mult din ce vor ele sa arate :)))