Sari la conținut

Compatrioti de tura Timisoara?


djwilly
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 623
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Păi doar așa, tras de gaz în linie dreaptă până la sârbi și înapoi, parcă nu e fun... Doar dacă merem în altă parte decât Vrset, unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Pai exista civilizație si dupa vş. O idee ar fii sa o luati catre satele din directia "fosta groapa de gunoi", parta, peciu nou, giulvaz, rudna...nu asta e ordinea, nu mi o amintesc ..si mergeti catre punctul de trecere de pe acolo, nu mi amintesc nici numele asta. Am trecut prin 2010, era fain, dar nu era zilnic, trebuie intrebat cand si cum se trece. Variante mai sunt, acum fiecare cu ale lui.

Foeni-jasa tomic e punctul de trecere. Am dat un search rapid, nu puteam daca nu stiam numele din nou :)))

Editat de darcocbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, corect, zona aia e faina, am fost, dar nu am trecut spre Serbia pentru că era închisă vama.

O altă variantă e Tm - Jimbolia - Zrenjanin - Vrsac - Tm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Pai da, tot spre zrenjanin v ati îndrepta si daca treceati pe aici, e aproape si e frumos. Alt traseu ce l as face eu ar fii Timișoara-orsova ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, așa e, am fost două săptămâni în urmă, pe malul sârbesc.


» Post actualizat in 21 Aug 2015 14:04

Până la urmă stabilim ora de plecare, ne întâlnim și stabilim ruta ad-hoc. Toți vrem să învârtim roțile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica daca o fii soare , as vrea sa merg la Bela Crkva sa manc un peste, dar numai daca este cineva printre bikeri care stie limba serbski.Daca nu orice traseu asfaltat este bine venit, nu prea ma interseaza destinatia.Ceva prin imprejurimi.

Editat de kawazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mâine dimineață, ora 9.30 la benzinăria Mol de pe Lugojului? Bem cafeaua, stabilim direcția si îi dăm bice!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://goo.gl/maps/sCxs2 si continuarea (ca pe google maps nu este trecut drumul intre Scaius si Dragomiresti):

https://goo.gl/maps/7BIXN

 

De la Ana Lugojana (unde am mancat), 2 au plecat inapoi in TM, iar ceilalti am mers: https://goo.gl/maps/fwb0Z

Editat de emilian_rks
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...