Sari la conținut

Soarele asta mai mai ca ma face sa scot mobra din garaj...


middle_of_nowhere
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Azi am inceput si eu sezonul. Traseul meu scurt, de plimbare, Snagov - Caldarusani - Voluntari, aprox. 150 km.

 

Posibil sa ne fi salutat, am intalnit cativa motociclisti pe parcurs. Tot pe acolo am fost si eu. Si sambata, si duminica (duminica in plus si spre Mogosoaia). :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil. Nici eu n-am zis nimic nici tu si, uite asa am facut acelasi traseu dar in sens diferit. Pacat, nu-mi prea place sa merg singur. Or mai fi ocazii, abia am inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voiam și eu să vin, dar eram prea obosit după o tura de noapte...

Nu ne povestește nimeni cum a fost?

pai nu e prea mult de povestit vremea a fost buna , intalnit la locul mentionat , mers touring maxim 130km/h, mancat un bors sau ciorba de peste acolo si intors inapoi...asa unu pic cat sa miscam motoarele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa-mi continui idea de sambata dar m-am trezit cu un umar "faultat". Am facut o miscare gresita, habar n-am, cert este ca seamana a ligament deranjat. Lipsa de incalzire (ca sa nu spun varsta). Pana data viitoare trece !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La depou ,,,,, GRIPA .

2 variante :

1-- se ia o sticla cu vin , se goleste continutu se fierbe, se pune cuiosoare scortisoara si in timp ce bei se poate face frectie cu sticla daca vrei.

2-- se fierbe 200 ml de palinca se pune piper si o dai peste cap din 2 inghitituri ,

 

rezulatat 100%

 

Sanatate !!! :alcy: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi FRATILOR si aveti grija nu este de joaca , joi nu ma mai puteam opri din clantanit faitfroidgrelotte.gif apa din baie care era aprope fiarta mi se parea rece .

Nu ati iesit azi ??? pe la 11 turbam prin casa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai , nu stiu ce virusul naibii e, dar si eu am trecut in ianuarie prin asta si foarte multi colegi/cunoscuti au patit o.

Simptome: frisoane ingrozitoare, senzatie de frig care persista zile intregi, chiar daca stai la cald si imbracat gros, durere de cap crunta. Ciudat, la mine a fost fara secretii nazale sau durere de gat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea, eu azi am avut zi de airsoft. De-asta m-am anuntat pt maine. Sa vedem cum o fi ziua. Azi, abia pe la 11 s-a mai dezmortit(cel putin unde eram noi).

» Post actualizat in 28 Feb 2015 15:18

Si daca iesim maine, trebuie pt max 3-4 ore. O cheia mica cu un "carnatz" la Bikers(daca o fi deschis) si gata. :) Sau, cum au facut baietii we trecut, un bors de peste, ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...