Sari la conținut

Inca Un Drum La Munte Daca E Vremea Frumoasa !


blue_nightwishX
 Share

Postări Recomandate

Ma uit eu frumos la prognoza meteo si ce ma bate gandul sa fac chiar de ziua mea ? Sa mai fac un drum catre munte !!! Asa de o zi ca sa poata tot romanu sa mearga daca e !!! Drept urmare daca va fi asfaltul uskt ,plecarea va avea loc pe data de 16.12.2006 in principiu pe la ora 9:30 iar intalnirea cu doritorii va avea loc in fata la Mc'Donald's-ul de la Bucur Obor la ora 9:00 ! Ce va este necesar ? Ceva gaz,d'ale gurii,si buna dispozitie !!! Unde mergem ? pai ma gandeam la ... cota 1400 la cabana,sa desfac tortul,dar daca aveti alte propuneri in ceea ce priveste destinatia, sunt si ele de luat in seama :bow: Se va merge cu o viteza constanta de 70-80 km .. ca dupa aceea daca e sa fim mai rapizi,inghetam pe motor, ca ..dehh e curent bre' la viteze d-estea,no ? si ne ingheata toate cele .. :bow: Daca poate aduce cineva un gratar ar fi super.De carbuni am mai avea nevoie ca in rest... ce se pune pe gratar aduc eu :bow: Deci DORITORI ?? ?? ??

 

 

 

 

Asa arata muntele pe data de 9.12.2006,deci inca mai e vreme de drum !!!

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

As merge, imi para rau ca n-am putut sa merg sambata...dar...

de unde pot sa-mi iau si eu o pereche de pantaloni ca lumea si nu la preturi astronomice ca variantele cu pantaloni de pijama si izmene+blugi nu merge frate...am tras niste friguri in toamna-iarna asta de mi-a ajuns...si intra si prin geaca de motor+tricou de lana +helanca

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As merge, imi para rau ca n-am putut sa merg sambata...dar...

de unde pot sa-mi iau si eu o pereche de pantaloni ca lumea si nu la preturi astronomice ca variantele cu pantaloni de pijama si izmene+blugi nu merge frate...am tras niste friguri in toamna-iarna asta de mi-a ajuns...si intra si prin geaca de motor+tricou de lana +helanca

pai la un 3 mil gasesti pe la TCM nite pantaloni de motor cu protectii genunchi si mesada .. din cordura ... s-o merita ? eu zic ca da in caz de vrei marfa noua :bow:

 

 

 

Cine mai merge ?

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la un 3 mil gasesti pe la TCM nite pantaloni de motor cu protectii genunchi si mesada .. din cordura ... s-o merita ? eu zic ca da in caz de vrei marfa noua :bow:

Cine mai merge ?

 

Pantalonii de la TCM ţin f bine la frig (au şi mesadă detaşabilă), pe dedesubt e suficientă o pereche de colanţi!!

 

Şi jacheta de la TCM merită banii!!

 

P.S.: eu am avut ghinionul să le încerc şi la cădere! Au rezistat f bine pe la 80 - 90 km / h

 

P.P.S.: cine are sau / şi cine îţi cumpără să-şi cumpere (separat, dim magazinele cu profil moto) protecţii pt şold, pt că le lipsesc şi eu ştiu ce am păţit în lipsa lor. BUBA pe şold!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-ati carnetu intai...

[/quote

 

"I-ati carnetu intai... " o singura replica .. dar prea sare in ochi ceva

 

ia-ti ,ia-mi ,ia-ne << >> "i-ati ,i-ami ,i-ane " conjugarea deci care e ? .... :bow:) :bow: NO OFFENCE !

 

 

 

Cine mai vine ? hai curaj ca apoi vine zapada si nu mai apucam

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantalonii de la TCM țin f bine la frig (au Âşi mesadă detaÂşabilă), pe dedesubt e suficientă o pereche de colanți!!

 

ÂŞi jacheta de la TCM merită banii!!

 

P.S.: eu am avut ghinionul să le încerc Âşi la cădere! Au rezistat f bine pe la 80 - 90 km / h

 

P.P.S.: cine are sau / Âşi cine îți cumpără să-Âşi cumpere (separat, dim magazinele cu profil moto) protecții pt Âşold, pt că le lipsesc Âşi eu Âştiu ce am pățit în lipsa lor. BUBA pe Âşold!!

la care TCM ai gasit pantaloni ca eu am fost azi la unul si nu aveau

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu, daca mai e locuri :bow:

Tocmai am ajuns asta noapte de la Cluj, asa ca mi-am luat doza...dar pana sambata sigur trece efectul.

In ce priveste frigul...SO WHAT? Vorba cuiva de pe aici..."Life's a bitch, so fuck it" :bow: (ok, recunosc...misto cu manere incalzite :lol: )

Un nr. de tel...just in case?

Ar fi frumos sa fim cat mai multi :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai in ceea ce priveste gratarul.. ma gandeam la ala din fata scarii de la bloc la mine .. cred ca ajunge pt 10 insi .. nu ? :bow:) hai deci .. care vine cu gratarul ? Sa fim cat mai multi ! "Ca cadou" eu vreau soarele de partea noastra si cati mai multi sa vina ! :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la care TCM ai gasit pantaloni ca eu am fost azi la unul si nu aveau

merci

ala de la unirii, dar vezi ca sunt la oferta pe louis si geaca si pantaloni (le zice speedlevel) (49E pantalonii si 79E geaca ) fatza de preturile de la noi. Geaca daca vrei poti sa o vezi la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De frig sigur nu murim ... n-am murit sambata trecuta nu murim nici acum. Doar avem tobe la motoare nuuuu? :bow: deci avem unde ne incalzi :bow:

Prognoza pt sambata la sinaia :bow: >>> http://www.meteo.ro/starea-vremii/vremea-in-sinaia.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...