Sari la conținut

Inca Un Drum La Munte Daca E Vremea Frumoasa !


blue_nightwishX
 Share

Postări Recomandate

bine BATHCOL , aduci tu gratarul .. nu e nici o problema.. uitati id meu de mess daca aveti dubii.. sau .. orice alte nelamuriri.. blue_nightwish Haideti sa ne strangem cat mai multi si va fi frumos ... !!! carbuni care ia ? o sa merg pe vineri sa iau niste pasta de mici si niste pulpe de pui prin METRO .. de tort ... nu spun cine il face :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce-ar mai fi de adus .. daca aveti camera digitala sau macar card multimedia (camera am eu) asta asa ca sa ramanem cu amintiri imortalizate din aceasta excursie :bow:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine BATHCOL , aduci tu gratarul .. nu e nici o problema.. uitati id meu de mess daca aveti dubii.. sau .. orice alte nelamuriri.. blue_nightwish Haideti sa ne strangem cat mai multi si va fi frumos ... !!! carbuni care ia ? o sa merg pe vineri sa iau niste pasta de mici si niste pulpe de pui prin METRO .. de tort ... nu spun cine il face :lol:

 

Salutare, ash merge shi eu, deshi cel mai lung drum a fost pana la Ploieshti shi am degerat cand erau cam 8 grade afara... :bow: poate daca imi iau pantaloni ar merge :baldy: ma duc shi eu la TCM ca habar nu aveam ca au echipament moto...

 

Oricum, pot sa confirm abea vineri in functie de cand ajung in Bucuresti, ca acum sunt la Kishinev cu business... :bow: dornic sunt, asta e clar :lol:

 

TTYL

 

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cu antibiotice in freza, dar cum motorul nostru a primit hainutele inapoi :bow: , poti sa mai bifezi inca doua persoane. Luam noi sacul cu carbuni.

Intrebare: se ramane peste noapte sau nu? Ca sa stiu cata mancare las la mate :bow:

 

post-12318-1166034755_thumb.jpg

post-12318-1166034783_thumb.jpg

 

:bow: Nu m-am putut abtine........

Editat de carla_ro_b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cu antibiotice in freza, dar cum motorul nostru a primit hainutele inapoi :bow: , poti sa mai bifezi inca doua persoane. Luam noi sacul cu carbuni.

Intrebare: se ramane peste noapte sau nu? Ca sa stiu cata mancare las la mate :lol:

 

post-12318-1166034755_thumb.jpg

post-12318-1166034783_thumb.jpg

 

:bow: Nu m-am putut abtine........

 

 

Nu se va ramane peste noapte .ne intoarcem seara !

 

Cine mai vine ?

 

Dupa numaratoarele meli,suntem bre . .cam 8 pan' acu' ..Dar.. ia sa vedem .. :bow: care mai merge ? Deci . .exista gratar.. e bine ca avem 2 ca merge treaba repede .. cu friptura,carbune .. .sa avem . .sa nu ne apucam sa rupem brazii patriei.. Aparat de inregistrat si de imortalizat poz{n}e avem.. Tupeu de motoristi avem . .sa infruntam frigu.. mai trebe ceva ? farfurii de plastic am sa aduc eu . .mustar la fel .. si pahare.. mai trebe ceva ? a, cati mai multi sa vina :lol: no ? Haideti . .curaj . .e jumatea lu conu Decemvre.. e soare ..!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar aveam de gand o asemenea iesire pe sambata...

 

 

Asa ca daca e ok ma atasez si eu multimii :bow:

 

mai vine si un prieten cu un vmax

 

 

Incercam sa ajungem la intalnire sambata

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zi c sa va mutati pe topicul de la TG Ocna. E munte si acolo si e super-misto-zona! Slanic Moldova e la cativa km. Daca turezi motoru la maxim la tg ocna si il lasi pe liber ajungi la Slanic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI IA SA VEDEM >>> ne strangem mai multi ?

 

Eu zi c sa va mutati pe topicul de la TG Ocna. E munte si acolo si e super-misto-zona! Slanic Moldova e la cativa km. Daca turezi motoru la maxim la tg ocna si il lasi pe liber ajungi la Slanic!

 

Tu zici .. .noi ne uitam la tine si tot asa ... dar eu observ inca o postare aiurea ! Uite .. eu si cu inca cineva de pe aici .. vrem sa sarbatorim , poate am aranjat ceva prin Sinaia.. poate uite.. .am pe cineva la 1400 si ramanem 1001 de nopti . Chiar in acest sens trebuia data o parere ? Mai e importanta postarea ta atunci ?sau e inutila ?

 

DECI IA SA VEDEM >>> ne strangem mai multi ?

 

Tu zici .. .noi ne uitam la tine si tot asa ... dar eu observ inca o postare aiurea ! Uite .. eu si cu inca cineva de pe aici .. vrem sa sarbatorim , poate am aranjat ceva prin Sinaia.. poate uite.. .am pe cineva la 1400 si ramanem 1001 de nopti . Chiar in acest sens trebuia data o parere ? Mai e importanta postarea ta atunci ?sau e inutila ?

 

Scuze ca am fost asa "acid" insa.. avem deja ceva aranjat la Sinaia , tu te duci la Targul Ocna ? asfalt uscat !

 

CINE MAI VINE SAMBATA CU NOI ???

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, innebunesc cand vad ce vreme e, cu gandul ca, sigur, pe la 3-4 grade o sa imi inghetze pulpele e shi mainile :bow:

 

Ma stradui sa ajung vineri in timp util sa imi cumpar pantaloni dar nu cred... fac tot posibilul sa sarbatoresc shi eu cu voi la Sinaia :bow:

 

Bafta daca nu prind shi eu turma :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu dar vad ca sunteti mai mult cu speedere si ziceti voi acum ca 70-80 km/h dar cind o sa ajungeti la turbo-zone nu cred ca o sa va abtineti . Intoarcerea ar fi recomandabil sa se faca inainte sa se lase intunericul .Deci plecarea de acolo ca pe la 15:00 . Ce spuneti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Tu zici .. .noi ne uitam la tine si tot asa ... dar eu observ inca o postare aiurea ! Uite .. eu si cu inca cineva de pe aici .. vrem sa sarbatorim , poate am aranjat ceva prin Sinaia.. poate uite.. .am pe cineva la 1400 si ramanem 1001 de nopti . Chiar in acest sens trebuia data o parere ? Mai e importanta postarea ta atunci ?sau e inutila ?

 

Scuze ca am fost asa "acid" insa.. avem deja ceva aranjat la Sinaia , tu te duci la Targul Ocna ? asfalt uscat !

 

CINE MAI VINE SAMBATA CU NOI ???

Sorry, nu am citit tot si nu stiam ca sunteti hotarati pe Sinaia! CE sari asa, am dat si eu o parere. Petrecere frumoasa si la multi ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...