Sari la conținut

De Trial Nu E Nimeni Pasionat?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 191
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

....

Krisztian , din primele miscari de baza ce ti-a dat mai mult de furca ? Cupleaza si perioada de pe bicicleta.

....

Multi m-ati intrebat legat de perioada cand m-am dat cu bicicleta. De 4 saptamani iarasi am bicicleta de trial fiindca am cumparat una (nu m-am dat cu bicicleta deja de 1 an). Am facut acum un filmulet CU BICICLETA si din asta se vede aproximativ ca cam cum sta treaba.

 

Filmuletul se poate descarca de pe aici (fisierul are numai 12 mb, deci se poate descarca foarte repede si usor):

http://fkrisztian.extra.hu/FK_vid/FK_vid.html

 

Sau aici e directlink-ul (click dreapta->save target as):

http://fkrisztian.extra.hu/FK_vid/FK_vid.avi

(12 mb)

 

Sau daca cineva nu poate sau nu vrea sa-l descarca atunci se poate vizioana si aici (similar cu youtube) (dar calitatea e mai slaba !!!):

http://www.vimeo.com/3116386

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde gas gas tx 321

2003 :burnout:

mai multe detalii .. la tel :0752.692.685

 

Multi m-ati intrebat legat de perioada cand m-am dat cu bicicleta. De 4 saptamani iarasi am bicicleta de trial fiindca am cumparat una (nu m-am dat cu bicicleta deja de 1 an). Am facut acum un filmulet CU BICICLETA si din asta se vede aproximativ ca cam cum sta treaba.

 

Filmuletul se poate descarca de pe aici (fisierul are numai 12 mb, deci se poate descarca foarte repede si usor):

http://fkrisztian.extra.hu/FK_vid/FK_vid.html

frumos frumos !! ;) cadru e un zoo , nu ?

frumoase faze .. la unele chiar mergea un transfer, sau ceva mai spectaculos dar oricum tehica ok !! sa-ti arat o poza si cu bike-ul meu !

post-27996-1234649718_thumb.jpg

post-27996-1234650030_thumb.jpg

post-27996-1234650049_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos! ai o tehnica de invidiat si cred ca ai muncit foarte mult sa ajungi aici.

 

ce-ti mai face motorul?

Mersi. ;)

N-am avut bani inca sa repar/cumpar suspensie de spate noua (mai ales ca nu demult mi-am luat si bicicleta). Dar acum stau un pic mai bine cu banii, si eu sper ca in curand va fi posibil sa repar motorul.

 

frumos frumos !! :huh: cadru e un zoo , nu ?

frumoase faze .. la unele chiar mergea un transfer, sau ceva mai spectaculos dar oricum tehica ok !! sa-ti arat o poza si cu bike-ul meu !

Mersi, da cadrul e un Zoo Pitbull din 2006. Transfer-ul nu-mi merge asa de bine. :burnout:

Ai o bita faina, dar mai ales motorul imi place. Tu de cat timp faci trial cu motorul? Si vrei sa te lasi de acest sport? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai o bita faina, dar mai ales motorul imi place. Tu de cat timp faci trial cu motorul? Si vrei sa te lasi de acest sport? :burnout:

cu bike-ul ma dau de multa vreme la trial ! .. in schimb cu motorul de trial nu prea merge .. (motorul nu este al meu .. si m-am dat cu el 2 ore legate cap la cap) dar totusi am impresia ca nu prea merge mai nimic din ce merge cu bike-ul .. :-? iar amicul meu care are motorul nu prea i-a dat de "gust"

eu merg la enduro mult ! .. am un KTM 450 exc si ma cam bate gandul sa cumpar eu motorul de la amicul asta al meu !! dar ma gandesc ca o sa stau sa ma uit la el si nu prea as vrea sa investesc aiurea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@LO550.....mea culpa, nu a fost nici o intentie de subiectivism ci doar scapare.sunt sigur ca ai remarcat ca am lasat pe acest topic sa va puneti poze cu marfa, cat timp nu apare si pret. oricum, imi dau singur cartonas galben pentru scapare.

Editat de Soso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laurentiule, chiar te rog sa ma avertizezi cand ma mai prinzi, promit sa iti fac topic dedicat si stiky cu ce vrei tu, daca ma mai gasesti cu 3 offside uri.ma bucur ca ma ajuti la munca de moderare.

moz...gata cu intepaturile.ai ceva de spus, deschide gura si spune direct.daca nu, posteaza ceva util.speram ca ai inteles ceva in vacanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai ceva de spus, deschide gura si spune direct daca nu, posteaza ceva util.speram ca ai inteles ceva in vacanta.

 

am impresia ca am spus ce am avut de spus, nu asta a fost motivul pentru care am fost in "vacanta" 3 luni?!

 

moz...gata cu intepaturile

 

am sa incerc... insa nu promit nimic, iti sugerez sa-mi dai ignore daca nu-ti convin remarcile mele, daca vrei sa continuam da-mi PM, in caz contrar ai ignore

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Al doilea trial in Pitesti :friends:

In curand si filme.

 

Ce parinte esti pentru copil ! Mai rar asa ceva. Altii nu vor sa le cumpere nici macar role sa nu-si juleasca coatele!

Bafta pentru Alex si sa te tina punga si obiceiul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

daca tot sunteti atatia amatori de trial, de ce nu ne adunam cu totii sa invitam un instructor de undeva din afara pentru un curs de cateva zile? la noi in tara nu cred ca e nimeni calificat. daca ne adunam 10 oameni si punem 100-200 euro fiecare cred ca putem face o chestie misto.

 

eu sunt primul si las lista deschisa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...