Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10477

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5779

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

....asa ca baga mare si vezi sa nu te ingrasi !

io nu mai am probleme cu ingrasatul.... am deja 110 kg :crack:

 

.............. ma bag cu placere.

stiam eu ca tot timpul putem conta pe tine! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rasistule !!! si doamnelor ce le urezi?...

Care doamne?! 'Or fo' vro' doo' si-au disparut, ca nu le place in compania noastra (ori noi suntem urati rau de tot, ori ele is mult prea frumoase!)...asa ca ne pupam intre noi...fie dimineata, fie seara...ca se legalizeaza si asta! :kiss:

Iar Cristi...daca nu-i trebuiesc boane si dividende, intra cand vrea si iese cand poate! :stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba...oportunistii, pandarii, zilierii sporadici, fetele nehotarate...etc...etc, adica aceia care nu semneaza condica zilnic, fara acte si docomente justificative care sa ateste uneori lipsa justificata...nu pupa boane, nu vad dividende si nici la cadouri (de Paste, de Craciun, de ziua aniversara...etc.) nu vor fi trecuti (e). Sa n-avem discutii, clar?! :-L

Hai...la munca popor, ca mai este pana semnam condica de plecare! :peace:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai...la munca popor, ca mai este pana semnam condica de plecare! :peace:

da da, mai este o leaca pana pontam de plecare....

 

apropo, continuand lista absentilor, si Junioru' absenteaza... l-ai gonit, l-ai suparat..... :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat juniori anal/fabeti, mai bine junioare cu simtul umorului, culte, cetite si duse mai rar la biserica! Nu?! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect, asa-i Ivane!

decat urat si prost si bolnav si sarac si ghinionist, atunci mai bine frumos si destept si sanatos si bogat si norocos!

 

...da' cu Junioru asta, al nostru ai fost prea aspru ;) ....l-ai speriat.....

nu e baiat rau, eu l-am cunoscut si personal, e OK copilul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cucu, cucu, mai stati la lucru?

 

Eu o tai in 15 minute, deci va spun de pe acum: o dupa amiaza placuta! Vad ca s-a luminat ceru' si nu mai ploo in Buc, deci poate invart putin roata. :D

Editat de The_Sin_Eater
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acasa...si-un nor negru, mare si urat, imi taie tot elanu'! Strig la fratello sa vina sa incingem iarasi grillu'...ca nu-i de plecat de-acasa!

 

1) - corect, asa-i Ivane!

decat urat si prost si bolnav si sarac si ghinionist, atunci mai bine frumos si destept si sanatos si bogat si norocos!

 

2) - ...da' cu Junioru asta, al nostru ai fost prea aspru ....l-ai speriat.....

nu e baiat rau, eu l-am cunoscut si personal, e OK copilul!

Cu prima parte-s de acord! :peace:

Cu partea a II-a, ma gandesc la faptul ca sperietura pe care a luat-o :eek: (sanchi, garantez ca m-a injurat sec si face tot ce stie!) nu ii este deajuns, parintii copiilor ajunsi la varsta pubertatii sau majoratului, mizeaza pe ce-i invata profesorii, iar profesorii mizeaza pe cresterea salariilor si in rest, ii doare in exact acelasi loc in care ii doare pe respectivii tineri! In felul acesta examenele au ajuns o mascarada, rezultatele fiind un dezastru la nivel national. Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca majoritatea parintilor sunt ferm convinsi ca odraslele lor invata de se rup, pe cand ele, odraslele, rup internetul in noua, pe diferite site-uri, fac orice altceva decat sa invete! Cate carti o fi citit oare juniorul, cand el se exprima ca scrie gresit fiindca scrie "dupa telefon" sau nu imi mai amintesc ce alte chestii mi-au fracturat retina atunci de am reactionat in mod ortodox? O fi baiat bun, dar mie nu mi-a demonstrat asta...asa ca hai sa-l lasam sa invete, are examene de sustinut...si-apoi, mai vedem!

 

 

Participari la MAN, TFG, Cumpana, 20-23 iulie:
1. Ivan
2. Pitesti
3.
4. Bub
5.
Este doar o lista de tip "Info", ca sa stim si noi cine cu cine bem.

Da...corect, sa stiu cati am de carat in carca si sa stiu cate sticle de suc voi bea pentru asta! :alcy:

Oricum, vin cu o ceata periculoasa, nu-i laud, dar nu au gasit adversari redutabili pana in prezent care sa-i bage sub masa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața! Io nu-s supărat deloc, am ajuns atît de vesel încît mă distrează și cretinoizii din trafic! Da' și cînd m-oi lăsa de băutură, atunci să vezi! Supărare mare, nene! :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata buna colegii!

 

...apoi cam sclabutz cu lista de TFG....., oare noi trei om avea raie ca nimeni nu vrea sa se mai inscrie pe lista noastra??

 

Ivan: da da il lasam sa invete, are bacul, ii dorim succes!

apoi mai vedem cum ramane, da' eu o sa incerc sa-l ademenesc inapoi ;)

 

Pitesti: personal nu stiu de nici o suparare......

 

 

 

@all: FMM ce frig a fost azi dimineata, iarasi a trebuit sa razuiesc parbrizul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bbuna dimineata, colegi de invartit roata!

 

Soare si frumos la Buc, dar cam frig.

Va doresc o zi excelenta.

 

...cat despre MAN, nu stiu inca ce sa zic. Daca voi fi in Pitesti weekendul acela, poate trag o fuga sambata si/sau duminica, dar pe 25 o sa plec in concediu, deci: bagaje -vazut greutate pt avoin, etc... pe care s-ar putea sa le fac in acel weekend.

Oricum, daca ajungem pe acolo, dau semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

belet norocos, .....cine-l pune??

1. Paca 18

2.

3.

4. Bub 46

5.

6. Ivan 22

Chiar asa, cine-l pune?! Daca e gata pana la orele 15oo, incerc sa-l plantez io!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...