Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10471

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mneata! Observ de ceva vreme niste absente pe aici...

mneata,

 

ieri am refacut contact cu aparatu' bugetar. Ca sa ne revenim ca natie trebuie ras totul... da din temelii

Mda, ras totul sau master reset cum mai zice un coleg... Daca nu e de calibru ff mare (de ordinul kilotonelor) resetul asta, nici o sansa! Ascultati un om batran, singura voastra sansa de a trai normal intr-o lume normala e sa va luati tălpășița de pe meleagurile astea! Asta cat mai puteti. Eu unul sunt prea batran sa ma ia altii acum de hodinit si sa ma puna la munca, ma mai tarasc loco cat oi mai putea. Dar daca aveti macar 10 ani mai putin ganditi-va bine si actionati repede! Diiiii... Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata! Observ de ceva vreme niste absente pe aici...

Mda, ras totul sau master reset cum mai zice un coleg... Daca nu e de calibru ff mare (de ordinul kilotonelor) resetul asta, nici o sansa! Ascultati un om batran, singura voastra sansa de a trai normal intr-o lume normala e sa va luati tălpășița de pe meleagurile astea! Asta cat mai puteti. Eu unul sunt prea batran sa ma ia altii acum de hodinit si sa ma puna la munca, ma mai tarasc loco cat oi mai putea. Dar daca aveti macar 10 ani mai putin ganditi-va bine si actionati repede! Diiiii...

 

 

10 ani mai puntin in raport cu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.........Observ de ceva vreme niste absente pe aici...

deci te-ai uitat in oglinda recent?? ha?? :crack:

 

 

 

.... Dar daca aveti macar 10 ani mai putin .....

dar unii din noi nu avem cu 10 ani mai putin .... :crack:

...si poate nici mai putini... :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 ani mai putin decat 1/2 secol + ceva marunt ai mei. Bine, poate nu e definitorie varsta biologica, mai sunt si alti factori. Cert este ca eu ma simt prea batran sa o mai iau din loc si nici nu am motivatia sa o fac. Imi amintesc de o faza: cumparam prin '87 o masina de la un nene inginer care lucrase cativa ani "afara". 2 copii mari aici, situatie ok pt timpurile alea. El avea actele pt emigrare aprobate la momentul vanzarii masinii, stateam amandoi pe bordura asteptandu-ne randul la notariat. Si mi-a povestit ce l-a determinat sa plece, asta dupa ce se intorsese in tara. Cica un strungar din subordinea lui i-a spus intr-o zi: "domn' inginer, nu te supara, dar matale esti ori prost, ori securist! Dpmdv cine are ocazia sa plece din Romania si nu o face e un criminal pentru copiii lui". Asta l-a pus pe ganduri si asa a ajuns omul sa plece. Din pacate e iarasi valabil...

Nu, nu in oglinda am vazut ca lipsesc cativa membri, eu oricum nu ma consider membru al grupului asta de norocosi.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 ani mai putin decat 1/2 secol + ceva marunt ai mei.

deci juma' de secol si oarece maruntis :peace: :mexicanwave: :peace:

 

no amu e clar

sanatate si tarie in putz! diiiii!

 

 

PS. clubul norocosilor nu e unul inchis, exclusivist, oricine e binevenit, daca isi aduce si cei 6 ani de acasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi sa fim sanatosi si norocosi...ca de restu' se ocupa altii, aia alesii de catre norod! :peace:

Si norocos cred ca poate fi oricare dintre noi...dar si reverso! :hug:

Am cochetat si io candva cu plecarea afara, dar avand copiii mici si in tara fiind criza de orice, am preferat sa stau aici si sa incerc sa le asigur necesarul alergand zi si noapte. Si n-am gresit...copiii sunt realizati aici, in tara si ma bucur sa-i vad atunci cand au timp sa treaca pe-acasa, asta mult mai des decat ar face-o daca ar fi plecati din tara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pontaj rimează cu „ataj:pow: ATAS...da?!

Ma 'nervezi cu nervii!

 

...Numa jepcari pe aci ...

Atunci stai acasa...ca poate-ti vin dividende de la porcii lu' Dracnea! :crack:

 

mai bine cu MU13 Ponta decat cu MU13 Dragnea!

Tot o MU13... :hug:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot o MU13... :hug:

da mai Ivane, e exact ca si faza cu cakatu'....

dar eu zic ca dragnea (scris intentionat cu letere mici) conduce detasat dpdv al cakatului....,

tara nu era asa in rahat si haos pe vremea lui Victor Viorel ca si acum.......

 

stii tu...

rau era cu was ist das,

dar mai rau cu davai ceas!!

fwutu-le muma-n cwur! X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu cica este in limitele normale, asa ca sa-l lasam pe el sa se laude! Acum se hodina! Maine poate ne da binete!

Pana una-alta, seara buna rau va doresc tuturor! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...