Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Acum 1 minut, apriliacluj a spus:

acolo-s serpi, crocodili, etc, e periculos! :)

Atunci du-te unde e canicula sa te saturi de caldura. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10462

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alooo, tavarisi...pai ce facem icisha?! Hai la cafea pentru inceput, si-apoi sa-i dam cu pensii, boane si alte dividende! Uite, unii inca se plimba motorizati...ca poate (vezi cazu' @Pi), altii la-ntruniri, altii la curse... Hai, ca se poate! 👍

306890a0-9920-496a-b487-5d0b2d64beeb.jpg

f764c7c1-c450-4c56-99d0-45a44146be5a.jpg

56036232-7108-4960-9e99-5d8bdd110d44.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, ivan pedala a spus:

Alooo, tavarisi...pai ce facem icisha?! Hai la cafea pentru inceput, si-apoi sa-i dam cu pensii, boane si alte dividende! Uite, unii inca se plimba motorizati...ca poate (vezi cazu' @Pi), altii la-ntruniri, altii la curse... Hai, ca se poate! 👍

306890a0-9920-496a-b487-5d0b2d64beeb.jpg

f764c7c1-c450-4c56-99d0-45a44146be5a.jpg

56036232-7108-4960-9e99-5d8bdd110d44.jpg

Tataie,scuza-ma,daa n-am inteles nimic...

Tu parca nu te-ai amestecat cu aia,alde nicon,c-tin,etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa va lamuresc: cei enumerati de voi nu mai sunt in club, iar cei ramasi alaturi nu-s personaje de trista amintire, incat sa renunt la astfel de adunari. Am ajuns la intelegere privind mai multe aspecte, incat clubul sa existe si sa mearga mai departe in formula actuala, indiferent de cine intervine si mai da cate o bata in balta! Asa ca...daca vreti, va astept printre noi, aveti tot dreptul si sustinerea mea ca sa deveniti membri si sa ne vedem cat mai des, o modalitate mai simpla decat aceea cu norocosii...care vad ca n-a prea dat roade! Mno...ziceti "DA!":cheers:

Acum 3 ore, apriliacluj a spus:

...PS. inainte de modernizare, ce a fost Antari?

cresa, gradinita, oficiu postal??

Cica inainte de a fi hotel, acolo a fost un camin de fete...cred ca d-aia am avut vise umede!:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da cati ani am zas cu Mirela sa ne bagi la clubul ala?Tu:da, va bag.Si asa am ramas,bagati... 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot face acest gest cu de-a sila...pentru a fi membri in club, trebuie sa fiti prezenti la o sedinta anuala, macar! Acolo va depuneti solicitatrea (solicitare orala, din gura, verbal!), si daca presedintele clubului va refuza acest lucru, vorbesc cu Sasha sa-l faca zob! Si nici Mirela n-o sa-i mai dea gulas...ca nu merita!🙈

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, ivan pedala a spus:

acolo a fost un camin de fete...

deci inainte era mai bine !!!!

 

 

 

Acum 59 minute, ivan pedala a spus:

....va astept printre noi, aveti  si sustinerea mea....

OK, multumim de invitatiune!!

_____________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. incercam sa ajungem la Balotesti :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, ENEOS a spus:

...

Buna dimineata!☕

La intrunire poti veni calare si pe magar, dar fara araturi cu aibuzu', ca deranjeaza culturile agricole!

Patch-uri comandati (daca va doriti sa le purtati) doar dupa ce primiti acceptul de intrare in club (o formalitate simpla: te prezinti, imi arati carnetu' cu A...ceilalti, aia vechii, te accepta si gata!). Mno...hai ca mi se raceste cafeaua!🤗

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

complicat rau de tot la voi :) :)

 

....si daca eu de o viata am circulat fara permis?? ce sa arat? carnetul de UTC??

cum a fost o batranica de vreo 77 de ani in SUA, care a fost prinsa fara carnet....

dle politist, pai de vreo 60 de ani circul tot asa si a fost bine, si acum dvs imi spuneti ca nu e bine, ca trebuie carnet?? pfffff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Nea Ivan , care e limita de intrare pe  permis?  Ca tare as veni si eu la Balotesti , sa mai cunosc si eu oamenii cu care ma salut  pe drumuri si sa ascult povesti frumoase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, Grigore1 a spus:

...care e limita de intrare pe  permis?

Limita minima pentru a deveni membru cu drepturi depline in club este de 20 ani permis categoria A, plus motocicleta in dotare! Dar poti intra in club si fara a indeplini aceasta norma (min.20 ani categ.A), doar ca nu vei avea drept de vot, iar participarea la sedintele clubului este limitata. In rest, poti purta insemnele clubului, deci esti membru.👍

Te astept cu drag!:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...