Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Acum 54 minute, The_Sin_Eater a spus:

...s-a micsorat de la ger?

E născut prematur! :lol:

Azi am program de mutat gradina botanica în pod, și sunt câteva zeci de ghivece & jardiniere, unele King size & mai ales weight... 🤬

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10453

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5775

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cafea cu zapada si-n Gorj...si m-a nins azi noapte cand am revenit spre casa de-am crezut ca merg spre Polu' Nord! Acum vad ca-i mai senin...da' nu stiu cat o tine! Merg sa ma joc nitel cu Sasha si apoi ma apuc daca ma lasa frigu' sa-mi fac CZ-ul de coclau!

EFFECTS.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Melodia era "eu vara nu dorm", văd că sunt insomniaci de iarnă pe aici (cărora mă alătur)! 

Neața ca să zic așa! 

Întrebarea zilei este "eu cu cine plm votez?!?". Iar tre să alegem răul mai mic?! :angryfire: Nici măcar nu am imaginea clară care ar fi ăla, mai mic de iq, de statură sau... Mda, discuțiile astea nu-și au locul aici, mă scuzaț.

Duminică liniștită s-aveți și... vot deștept! 

P. S. Ăla nu pare cadru de CZ de cross, sau poate am uitat eu complet cum arătau alea când mai surubaream eu la ele (acum +30 ani)? :huh:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii!

 

Amu i frig,daa' mai incolo,tot cobor sa schimb uleiu' la Van Van,ca-i cazul.

Incep usurel c-un cafei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, john17 a spus:

...

P. S. Ăla nu pare cadru de CZ de cross, sau poate am uitat eu complet cum arătau...

 

 Ai dreptate, ala este un cadru de CZ 180 Sport, fabricat prin 1992 in colaborare cu firma Cagiva (de aceea si este mai putin ciufulit, e mai nou, si nu a fost necesara interventia mea decat acolo unde rugina a strapus teava subtire sau a crapat pur si simplu de la vibratii). Problema este calitatea mult mai proasta a fierului folosit, a cromului de pe partile cromate si a accesoriilor din plastic. Rugina si soarele au atacat tot, partile din motocicleta care au ajuns la mine (fiindca nu o am pe toata) arata de parca ar proveni de pe o motocicleta de 50-60 ani! Dar o voi incropi cumva, fiindca nu merita sa bag bani prea multi in ea, iar ca sa-mi fac piticu' n-am nevoie de restaurari a la carte sau sa arate ca scoasa din cutie. Ieri abia am reusit sa fac un stop si-un suport ca sa se potriveasca pe ea (nu-l aveam deloc) si apoi sa scot cotul tobei la lumina, fiindca rugina profunda si-a facut datoria pe deplin. Toba este rosie toata din cauza ruginei... :(

Azi relax, cafea pentru inceput... Diiiiiiiiiii! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Taz Asg a spus:

mno :)   neata 

 

@ Cris : sa iti traiasca vanu'

Multamn fain.

 

'mneata sa fie!

Schimbat bujia,montat extensie aripa fata pentru noroi si talpa top-case Givi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, john17 a spus:

Ce poți lăsa pe mâine să nu faci azi! Poate poimâine nici nu mai e nevoie. 🤭

Ok,daa-i deja noapte.N-or sa iasa pozele la developat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața! 

Screenshot_20191126_061507.thumb.jpg.43874543a5ffcf0815a329bb500029a1.jpg

 

Spre deosebire de conector eu văd că toamna nu dorm, am ajuns la o medie de 2h pe noapte... 🤬 Îmi aduc aminte de vremurile în care descoperisem ceva produse apicole energizante la un magazinaș de la Grădina Icoanei în urma cărora mă odihneam câte 2-3h o data la 3 nopți, ziua reparam mașini și noaptea gagici cât cuprinde. Dar aveam <1/2 din vârsta actuală... 

Chris, hai cu pozeleeee! 

 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...