Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10495

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Momentan sunt pe Şinteu ring și cu regret va anunț ca au inceput sa apară gropile și denivelarile pe drum.. Sper ca pana începe sezonul sa se repare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veteranilor, am şi eu o întrebare.. era mai devreme vorba de o cască care are scris first bike pe ea şi vreau să acopăr cu nişte stickere. Ştiţi cumva un site de unde pot comanda aşa ceva? Eu lipesc nişte abţibilduri din pufuleţi da nu cred c-o să mă ţină prea mult.

Editat de zielsziek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata buna.

Chiar este o zi frumoasa.. soare și -1grad.

Ziel. .. Orice site care face cadouri personalizate Îți poate face un sticker. Și la tine în oraș trebuie sa găsești pe cineva care decupează pe autocolant. .. George si-a colantat tot motorul. Preț nu știu sa-ți zic dar nu e o avere pt un sticker.

Mai ai varianta ebay pana în 2 euro și ajunge în 3 4 săptămâni. Dar depinde de tine ce vrei. Dacă ai un model mai special da-mi un pm și încerc sa văd dacă te pot ajuta.

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va fac in ciuda.gata munca pe astazi,ma indrept spre a doua cafea si la o gratareala maxima cu berule la rece.+8 grade cu soaaaare la Maramu!asa arata un cer din Peco:))

post-35274-0-73945800-1486813808_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si doo filmulete cu telefonul,da-s rasturnate.Stie careva cum le pot rasturna la normal?

 

din programul de editare al telefonului. La Samsung (adica la al meu), deschizi filmarea, atingi cu degetelul ecranul, iti apare in coltul dreapta sus "Mai multe", deschizi, alegi "Editor", apoi din dreapta jos alegi "editor video", derulezi meniurile de jos inspre stanga (tot cu degetelul) pana iti apare "Rotire".

Apoi este simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...