Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

și au ieșit nr 5.6.7.8.25.37

 

io am prins 5,6,7,8, .....dar pe 2 randuri, fwutui!

la 25 am avut 26,27,28

la 37 am avut 36......

 

deci diiiii in continuare!

 

 

............. organizatorul loteriei stie exact ce numere sunt jucate si numere trebuie sa iasa pentru a nu se castiga.

:crack: :crack:

cam asa e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10495

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Incercarea moarte n-are...de umplerea timpului si alimentarea celor mai ude vise e bun si jucatul asta la loto,dar daca gandesti realist iti bagi pwula in el Stat cu toate institutiile lui. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... iti bagi pwula in el Stat cu toate institutiile lui....

Alooooo, colegu'...pai ce facem aici?! Vrei sa te amendeze astia de la Gorj?!

Uite ce au patit vreo sapte cetateni din Tg-Jiu pentru chestii online...si culmea, vreo patru is motociclisti!

http://www.pandurul.ro/articol/sapte-gorjeni-amendati-pentru-comentariile-de-pe-f_87108.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, uite aici am ajuns dupa 27 ani in care cica am ajuns democrati! Amenzi pentru comentarii pertinente, in care se cere socoteala administratiei pentru cheltuirea banilor publici si explicatii pentru comportamentul celor care sunt platiti din acesti bani! Incepe sa-mi para rau ca m-am nascut in tara asta...:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva poștari pe Facebook au primit amenzi intre 200 si 1000 ron pt ca au pus pe Facebook un filmul cu o mașină de politie Cum face slalom prin trafic.

Amenda a fost pentru denigrare.

Eu îi înjur în fata nu pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai astia din articol pentru acel filmulet si comentariile in defavoarea polutiei locale sunt cercetati si amendati!

http://www.gorj-domino.ro/video-cum-incalca-legea-politistii-locali-din-tg-jiu-folosind-abuziv-girofarul/

Asta este articolul din ziar...comentariile au fost (fiindca au fost sterse!) pe feizbuc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-au decat sa ma amendeze pt limbaj licentios la adresa autoritatilor,pe internet.la fel cum m-am judecat cu Politia Rutiera pt amenda de 2000ron(si evident ca am castigat) la fel ma voi judeca pana-mi pica tot parul si pt alte aberatii.eu sunt Pro facut ce e corect si ars fiecare om care incalca legea,dar nici de mine nu-mi bat joc daca e cazul sa ma cert. ;)

» Post actualizat in 13 Feb 2017 13:22

@RRS:n-ai voie sa pui filmulete cu autoritatile locale incalcand legea,pe internet.mda,e pe bune,este o lege(mi-e lene sa o caut si de dat un telefon cui trebuie n-am chef).filmarea respectiva cu Politia trebuia inmanata conducerii Politiei Rutiere pt a se lua masuri.asta e legea,te poti pisha impotriva vantului cat vrei ca e degeaba.legile nu sunt facute pt cetateanul de rand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@aprilia: o sa ramai uimit ca nu e chiar asa cum spui. ;) va sugerez cu caldura sa sunati pe "cineva" din domeniu si sa aflati ce e legal si ce nu.eu personal am ramas ca lovit de fulger in urma unor discutii pe aceasta tema...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singurul lucru ce regret e ca poza a fost ultimul de pe cealalta pagina :) ...si se pierde....

era mai bine daca era ''cap de lista''

 

referitor la ce ai zis George, nu stiu 100%, dar am ramas cu un feeling ca pe spatiul public pot fotografia orice, sau poate ma insel....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de asta ce ziceti?

l-am facut pe spatiul public, acolo am dreptul sa fotografiez orice!

 

attachicon.gifpolitie0105.jpg

 

Asa este, ai voie sa fotografiezi orice dar, nu ai voie sa si publici orice. De exemplu, aceasta fotografie este facuta cu un aparat neomologat asa ca, imaginea nu este reala si nici nu poate fi dovedita. Asta inseamna ca denigrezi iar ceea ce ai fotografiat nu este adevarat. Amenda in valoare de 1.000 lei. :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pitesti: n-am publicat, l-am pastrat doar pentru noi :)

chiar ca e mic salariul politistilor daca se baga si la motorina.....

iti dai seama, la unu de asta cu o sticla de ceva si un cartus de tigari, poti rezolva orice :)

 

 

 

cucu cucu, hai acasa de la lucru!

dii diiiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,ieri am luat avans pentru Shiver.

Amu vanzatorul DRZ-ului imi cere o suma mai mare,ca de,daca mi-am vandut Shiver-u,probabil el crede ca nu mai am incotro.

Wrong... :nono:

Mi-e sila de lumea de genul asta!

da-i cu flit si cauta alta motoreta!rromani gainari de doi lei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...