Sari la conținut

Cea mai buna motocicleta Enduro


Postări Recomandate

Honda Cr500 zici ...... Vazui si Honda crf 450 ...Aia imi palce si ii puternica..........Partea cu controlatul , stiu ca experienta nu vine odata cu motocicleta dar cred ca sunt capabil sa controlez cat de cat un 450 sau 500 !

 

Nu esti capabil, crede-ma ! Daca mergeai cu asa ceva nu mai vorbeai cu atata usurinta.

Ai 20 de ani si crezi ca esti indestructibil, din partea mea iti poti cumpara ce vrei, dar ai grija ca nu e de gluma.

 

Lasa-i pe prieteni sa te depaseasca daca e nevoie, nu-ti rupe oasele in concursuri imaginare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boss , nus prea convins ! Vreau sa stiu ce cred si ceilanti despre 450...... Este si yamaha de 450 si Ktm si Honda .... Dar carei mai bun ? Nu vreau sa fac o alegere proasta .......Sunt baieti care au avut 450 si care au , si vreau sa stiu ei ce cred de aceste motoare !

E atat de relativa intrebarea ta incat nici nu merita pusa. Ia-ti ce-ti taie capul (daca o fi pe bune). Totul tine de gusturi si preferinte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu, ce amestec total de mobre..de stiluri...crosss..enduro..touring...

tu vrei sa faci enduro sau sa te dai gogo fata de prieteni?ia-ti una de viteza si pune-i 2 excel-uri cu crampoane de cross si gata !!

te dai si pe padure si pe asfalt..glumim glumim,dar cred ca nici nu esti sigur de ce fel de sport vrei sa practici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io votez pt KTM 1290.

Aia mobra fioroasă. Cu aia clar ii lasi in urma pe toti.

Adică da-o drecu 125 ? 250 ? păi alea sunt pt fete si pt copii. Cilindreea tre' să fie din 4 cifre. Tine minte, dacă esti bărbat nu poti accepta mai putin. Sub 1000 cmc, e cam lame asa, cam ca si cum ai avea doar juma' de femeie, ca sa fac o analogie.

Cum adica să nu o poti controla? Pai cine e sefu?

Si te incadrezi si in buget, mai trebe' doar un zero.

juma' de femeie???

care jumatate ca pana la urma si asta conteaza!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti spun clar: daca iti iei sub 1.000 cmc vor rade toti cunoscutii de tine, te faci de rahat si te iau si la misto non-stop, ori iei ce e mai bun, ori nu mai esti deloc, campionule!

Sper ca nu esti vreun cocalar care vrea sa fie fudul pe bani putini! Boby, trebuie sa decartezi banu' gros daca vrei sa-ti arati muschii!

Editat de Proxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...