Sari la conținut

Motociclistul de Neamt cautat de politie


Postări Recomandate

Crezi ca asta este singurul meu User si comportament ?

 

Mie-mi pare normal sa ai user bun si user rau .... macar 2 din traditie! :crack:

 

On: Cum o fi dat ala cu "bicicleta" aia in pietoni .... dumnezeu stie. Miine ma uit la asigurare .... sa fie valabila :crack:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ba voi sunteti cu capul?

 

De unde atatea secrete divulgate?

Pai cand e vorba de infractori dati in urmarire se dau informatii si in presa (in functie de gravitatea cazului, cat de repede vor sa il prinda si cat de multe sau putine piste au politistii sa o faca singuri).

Pe site-ul FBI exista o sectiune Most Wanted. Pe site-ul politiei romane n-am intrat niciodata. Am vrut sa intru acum, dar nu se incarca pagina. Nu stiu daca au si romanii o sectiune de most wanted.

 

Dupa limbaj mie mi se pare ca userul Yusuf a facut academia de taximetrie. Dar nah, poate e taximetrist sub acoperire, mai stii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi pietoni, este de înțeles că sunteți atât de creduli!

Dacă ați fost conducători auto sau moto, probabil, de-a lungul unor ani de condus, ați fi fost opriți de polițiști, care vă opreau cu ajutorul unor semnale, vă legitimau și verificau printr-o stație.

De ani buni poliția deține mijloace moderne de verificare/identificare a contravenienților/infractorilor.

Să nu mai vorbim și de băieții cu ochi albaștri, care sunt mereu în mișcare și susțin, inclusiv operativ (ce cuvânt interesant, nu?) demersurile legale, într-o astfel de speță.

 

Numai un pieton/tastaturist (nedeținător de permis pentru orice categorie) poate crede că ”*politistul posteaza pe forum pentru a ajuta la prinderea pilotului” :lool:

» Post actualizat in 03 Aug 2015 17:26

Putea să fie un melcozaur pe moto și nu mai are cum să fie identificat, întrucât a plecat în galaxia lui.

Ipoteze puțin probabile se pot născoci fără număr. Totuși să nu ne spetim prea tare!

 

Au fost martori, sunt camere video peste tot prin București, că n-a avut loc ”hit and run” pe câmp, dar e mai simplu să scornim prostii în sprijinul unei aberații.

Ti-ai da seama ce spuneam daca si citeai . Deaia l-au prins ca aveau toate datele lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da io is curios. L-o prins?

Cum, n-a postat Politia Romana aici daca a fost capturat sau nu?

Apelati cu neincredere la absolventul parcarii de pe Victoriei!

Curand va elibera un comunicat de presa!

Tineti aproape!

Sa nu-l pierdeti!

Editat de severin31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum, n-a postat Politia Romana aici daca a fost capturat sau nu?

Apelati cu neincredere la absolventul parcarii de pe Victoriei!

Curand va elibera un comunicat de presa!

Tineti aproape!

Sa nu-l pierdeti!

E informatie Secreta.!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da io is curios. L-o prins?

Io-s curios cum l-o prinde, viu ori .... :crack:

 

PS. Recompensa s-a pus?

» Post actualizat in 05 Aug 2015 19:58

Topicul asta este reprezentativ pentru motociclism.ro

 

Esti mult prea serios .... sincer.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am fost baiat sa anunt ca se lasa cu control din cauza unui (motociclist), si daca aveti probleme cu actele sau motocicleta sa evitati strada saptamana asta, dar vad ca sunteti pusi pe caterinca proasta ! Asa este ma cu voi mereu , acasa pe caterinca , afara sa traiti sefu ! :))

 

Ne vedem in trafic !!!

Si nu este pentru prima data, imi amintesc despre cum l-ai ajutat pe colegul din Calarasi, cu un Fazer albastru parca, care a avut accident la Piata Muncii, atunci ai fost bun...

Acum de ce s-au agitat colegii asa nu imi dau seama. Se pare ca faptele bune se uita imediat.

 

Cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca- care" din baieti ma cunoaste'', stie ca nu sunt gabor, dar tin sa precizez ca si aia e'' oameni. Nu ca ala care s-a sutit de la locul faptei'' . Cand mai tip pe aici,tip si spun ca uni si-o merita,multi dintre voi ignorana conentariile mele sau ma critica . Inca o data o spun; O MERITA ! Daca omu'' v-a spus o chestie pe care o stia , a trebuit sa se cace unul in poteca si sa il sacaie . Da poate omu'' e gabor . Stiti ca la intrunirile moto e plinn de gabori ? Gabori cu care stati sa beti la masa pana dimineata, gabori care au motociclete de cand voi sau chiar uni dintre parintii vostrii, nu stiau sa spuna ROATA . Ce plm vroiati sa spuna omul ? Da ba' eu sunt militian si va spun o chestie care probabil e confidentiala si imi risc serviciul . Asa ca, voi astia cu facultati facute cum stiu eu sau cu permise de saptamana trecuta , numarati in plm pana la zece,inainte sa scoateti ceva pe claxoane''.

Editat de cristislr650
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...