Sari la conținut

Plimbare de Ziua Nationala


PoliBuc
 Share

Postări Recomandate

Am vrut sa profitam de conditiile cat de cat acceptabile (10-12 gr.C) si, in primul rand, de razele soarelui. Asa ca, prietenul L.U.V. si cu mine, am taiat-o spre Targoviste, pauza, Ploiesti, Bucuresti da' mai pe ocolite, intors pe inserat, 17.00. Asta pentru ca am plecat destul de tarziu (motive familial - administrativ - gospodaresti...). Altfel a fost minunat din toate punctele de vedere, companie in primul rand, ritm de mers, conditii meteo, exceptand rafalele de vant da' nu poti sa le ai pe toate. Ne-am bucurat pentru ca am putut prelungi, pentru vreo 200 de km, sezonul 2015 si ... poate, cine stie, mai adaugam...

Din pacate, de data asta, am preferat sa ne miscam in dertimentul, "sedintelor" foto, data viitoare speram sa compensam, poate chiar anu' asta, cine stie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine.

Eu pe la amiaza imi rodeam pumnii ca afara erau 10 grade si un soare frumos si motocicleta mea este la iernat. Apoi, cand a inceput furtuna aia + ploaia, m-am linistit. :crack:

Succes!

Editat de Radu H.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...