Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca am ramas fara bike... caut ceva... asa de iesire de seara cand o da caldura... ma gandeam la un r1 din 2000 2001 nu vreau sa dau cine stie ce bani... Si nu vreau honda ca iar ma apuc de prosti.. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am ramas fara bike... caut ceva... asa de iesire de seara cand o da caldura... ma gandeam la un r1 din 2000 2001 nu vreau sa dau cine stie ce bani... Si nu vreau honda ca iar ma apuc de prosti.. :D

 

te apuci de prostii sau de prosti ?! si nu mai vrei honda ca e cea mai rapida ?! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Christian, ia-ti jucariile si du-te la scara ta. Nu ne jucam cu tine. :o

Mesaj completat

 

 

 

 

Ca tot e urat afara si ploua, ma gandeam sa va intreb cam la ce bani as gasi o aripa pt roata spate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Christian, ia-ti jucariile si du-te la scara ta. Nu ne jucam cu tine. :o

Mesaj completat

 

 

 

 

Ca tot e urat afara si ploua, ma gandeam sa va intreb cam la ce bani as gasi o aripa pt roata spate?

 

 

imi vopsesc R1 in Honda Repsol Replica si poate o sa va jucati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti si la multi ani!

as vrea sa fac o schimbare la moto si anume sa pun alta finala; momentan am YOSHIMURA si as vrea sa incerc altceva, preferabil de carbon.

daca este cineva interesat de un schimb, va rog dati un semn. :crack:

poze cu finala la semnatura mea...

 

bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu cu 929 din 2000 ... sper sa nu avem probleme
E frumoasa foc! S-o stapanesti sanatos si sa aveti grija unul de celalalt!

Bine ai venit in randurile noastre! :crack:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu cu 929 din 2000 ... sper sa nu avem probleme

 

 

sa o stapansti sanatos... crashpaduri( www.louis.de ) si rimstripes rosii(la mine 50 de ron) si parbriz double bubble( 80 euro pe louis). vezi foto cum da...

post-32310-1263119983_thumb.jpg

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani fireblade-isti :crack:

 

vreau sa schimb cand o da caldura lichidul de frana si m-ar interesa sa ii schimb si furtunele cu unele marca HELL.Ma intereseaza daca merita investitia si daca sunt ok ca si firma.mersi

Editat de ZLD_moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani fireblade-isti :crack:

 

vreau sa schimb cand o da caldura lichidul de frana si m-ar interesa sa ii schimb si furtunele cu unele marca HELL.Ma intereseaza daca merita investitia si daca sunt ok ca si firma.mersi

 

l multi ani si tie. am lafel, hell. sunt bune. merita, si sunt si ieftine, vezi sa nu arunci furtunele stock. ia si tu unele in ton cu motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani fireblade-isti :crack:

 

vreau sa schimb cand o da caldura lichidul de frana si m-ar interesa sa ii schimb si furtunele cu unele marca HELL.Ma intereseaza daca merita investitia si daca sunt ok ca si firma.mersi

 

vb. cu mac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti.De curand o sa intru si eu in randurile voastre cu Honda Cbr 900rr Fireblade.Prima mea moto a fost o Yamaha fzr 400cmc care dupa ce am luat-o i`a cazut CDI`ul .....era si vechiutza adica de prin 91......si n`am mai putut s`o fac ca ma costa aproape cat ea CDI`ul ala si am dat`o la un baiat pe mai nimic.Deci rezultatul este ca tot incepator sunt caci nu m`am dat cu ea mult timp decat vreo 1 sapt.Acum am gasit o Honda Cbr 900rr FireBlade din 97.Am citit aici cateva chestii interesante despre modelul asta.O iau mai precis ptr oras si relaxare sa zic asa.....imi place mult cum arata si are stilul ei.O s-o achizitionez la sf lunii.Am avut de ales intre o Honda F3 tot din 97 si FIreblade....si am inclinat ptr Fireblade.Daca veniti cu niste completari si sfaturi nu ma supar. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primul sfat ..ia'o incet si trateaz'o cu respect ..e veche dar cand bagi mana in gaz ..nu ezita :wacko:

 

 

Da....mersi de sfat....oricum nu ma dau la ea.....chiar daca`s incepator ...nu`s si teribilist.......adica...tin la viata mea....n`am kef sa stau prin spitale sau mai rau.Unii zic : daca nu dai in ea.....de ce`ti iei SS??? Si le`am zis : Ptr ca tin la viata mea si nu ma incanta sa fac impresii pe bulevard si sa mor ca prostu.Imi place ca motor si atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi tu nenea ..ce motor ti'ai luat??

ei se pare ca secretul nu tine prea mult, am cumparat un zx9r, ultimul model. bijuterie, adusa din state, 6900mile, ma intorc la culoarea verde. am vrut sa cumpar un r1 din 2006, e criza fratilor, ramanem la antichitati. oricum, motorul e unul deosebit, pe cat de stock posibil, exact ce vroiam eu. mai am in garaj un 954rr, asa ca mai pot scrie aici.

mac o sa am nevoie de caucicuri si conducte frana, asa ca ne auzim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...