Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

da si eu ma inclin pe un r1 tot 2006 nu pt strada deoarece nu mai am carnet.. anu asta cred ca doar circuit... ideea este ca prin ro nu prea gasesti ceva ok am vazut 5 modele din 06 si nimik ok.... ajung in anglia la sfarsitu lui februarie poate gasesc ceva pe acolo.... in momentul de fatza nu mai am nimik de la honda.. si tot postez aici :wacko:

 

dopeman asfalt cat mai curat si cat mai incins pe noua akizitie.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pentru racerii care se plang ca nu ii tin gumele si ca sunt proaste ..

priviti si invatati ..anii 88

-nu cred ca tre sa va povestesc ce gume proaste aveau pe atunci ..de lemn

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru racerii care se plang ca nu ii tin gumele si ca sunt proaste ..

priviti si invatati ..anii 88

-nu cred ca tre sa va povestesc ce gume proaste aveau pe atunci ..de lemn

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

 

 

ce frumoooosss.....cat de multi sunt pe drumul ala.....

ce strans merge grupul...daca pe vre o curba se duce unu..cre ca se duc toti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare de ce dracu' mi-am comandat Supercorsa...?! :cheers:

 

ca sa te dai cat mai bine si in siguranta :banana:

doar nu voiai kkturi de tip 2ct ..

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tibi ..te'ai dat si cu gume bune tip supercorsa ..sunt alta planeta ..

dunlop e ani lumina inainte ..

 

in fine ..priviti video de mai sus ..anii 88-90 ..

 

ps. masoara'mi furtunele alea sa iti trimit tot ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, asa e m~am dat cu cauciucurile alea, am tocit doua seturi, n~am decat parere buna despre ele, chit ca pe asfalt rece simteai cum aluneca. acum spune~mi si tu, pentru plimbari usoare pe strada, am nevoie de ceva mai mult?motorul asta l~am luat pentru ca vroiam motorul asta inca in 2003 si am avut ocazia sa~l cumpar acum. n~am reusit sa masuri furtunele, la noi sunt minus 10 grade si numai de mers in garaj nu am chef. promit sapt viitoare sa le masor. poti sa~mi recomanzi si alte gume daca esti asa impotriva la 2ct

scuze pentru ~ nu am gasit pe laptopul asta inca liniuta :cheers:

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mac, dope, poa' oi fi si io prin preajma, sa arunc si io niste cuie ca niste ciocane dupa ceafa. ca trebe.

 

tu :cheers: si apuca'te de cultivat ceva ..cica e zona prielnica la voi acolo :banana:, sa creasca agricultura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...