Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

ciudat.... pai poate el retine ca 2-a o schimba la 4000..... si a 2-a zi schimba a 2-a la 10000. ce face?

 

--- Mesaj completat în 06 Apr 2008 09:12 -------------
eu cred ca se cupleaza si la vitezometru... cand are vitezometru o ezitare si turatia lafel.... atunci se schimba. nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca functioneaza pe pista unde scchimba aia in toate manierele posibile fara sa piarda o schimbare..functioneaza si pe strada fara pb. prea multe masturbari mintale va faceti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca functioneaza pe pista unde scchimba aia in toate manierele posibile fara sa piarda o schimbare..functioneaza si pe strada fara pb. prea multe masturbari mintale va faceti

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tu ma faci incepator?.... lol eu chiar nu stiu de multe ori in ce viteza sunt, am avut patru motoare sport pana acum si la nici una nu ma descurcam......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in mare stiu, dar clar ca ajuta. probleme am in abortdarea pe viraje, cateodata intru in curba intr-o treapta mepotrivita si cam stric tot..... ma refer la un traseu cunoscut unde stiu cam cu ce viteza pot intra si iesi din curba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] prea multe masturbari mintale va faceti [...]

 

:burnout: :cheers: :hug:

 

ce se mai aude de intalnirea aia a firebladerilor?

 

Cred ca o sa fie la una dintre viitoarele intruniri (probabil Brasov). O sa facem un colt al posesorilor de FireBlade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce se mai aude de intalnirea aia a firebladerilor?

 

 

io nu prea aud sa se-auda....da dak se aude ceva fac si io auzit mai departe si ma bag fara nici o ezitare

numa sa se opreasca ploaia asta pacatoasa....:burnout: si sa-mi rez treaba cu garnitura, ms mr. dopeman)

 

--- Mesaj completat în 06 Apr 2008 22:35 -------------

ce se mai aude de intalnirea aia a firebladerilor?

 

 

io nu prea aud sa se-auda....da dak se aude ceva fac si io auzit mai departe si ma bag fara nici o ezitare

numa sa se opreasca ploaia asta pacatoasa....:cheers: (si sa-mi rez treaba cu garnitura, ms mr. dopeman)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brasovul e destul de ok, mai putin pentru tine mac, ca tu ar trebui sa vii din Timisoara si poate nu rezista suzuki pana acolo....... eu sunt de acord cu orice locatie, daca e in cadrul unei intalniri si mai bine. mai pot sa aduc niste baieti cu rr-uri, sa fim cat mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primiti un intrus?? ar fi bine sa fie central ..sa poate ajunge toti si sa se mai incalzeasca putin

 

 

mac..nu cred ca te considera cineva intrus.... tu esti un fireblade aflat in misiune sub acoperire....hihihihihhi

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 09:20 -------------

daca nu vin si fete... nu mai vin :burnout:)

 

deschidem si o sectiune de matrimoniale?.....

fireblade alcoolic, tarziu acasa, neserios si demn de dat afara din casa si cu adrenalina in cap caut firebladitza cu trasaturi similare de preferat cu motor ca pe al meu l-am facut praf...(nici una din afirmatii nu face referire la cineva de pe forum....doar aberez)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand am terminat facultatea (geografie la UBB), am zis ca in viata mea nu mai stau in corturi, desi anul trecut in camping la Brno am fost nevoit. Nici acolo n-am putut dormi, a doua zi am mers ca un zombie pe motor pana la Praga unde am ales un Hostel. sunt sigur ca putem gasi o pensiune linistita undeva langa e60, ieftina, pentru camionagii, cine stie, poate facem rost si de niste fete..... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mac..nu cred ca te considera cineva intrus.... tu esti un fireblade aflat in misiune sub acoperire....hihihihihhi

si eu sunt firebladist in devenire. asta daca nu isi ia nevasta'mea un 600F si raman cu a mea inca...X sezoane.. :cheers:

bottom line, ma primiti si pe mine? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu pe cineva la Busteni. Am mers de cateva ori acolo, cu prietena. O pensiune mai mult decat draguta. Camere de 2 pers. Dusuri in camera. Mancarea foarte buna. Si e destul de aproape de Brasov, Cheia sau alte "obiective" care merita vizitate. Mai greu pt mac, vb lu` dopeman, doar sa-l tina sUZI. :cheers:

Pot sa ma interesez de preturi & alea-alea.

:burnout:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...