Sari la conținut

Yamaha FZ 6 S2


HbK2310
 Share

Postări Recomandate

Achizitionata in 2008, an de fabricatie 2007 de la sediul de langa centura Bucuresti, A1. Momentan nu pot sa o conduc legal, trebuie sa mai astept 2 ani, dar toate la randul lor. Acum stiu ca are in jur de 11.000 km.

post-79037-0-27027100-1457094967_thumb.jpg

post-79037-0-07880700-1457094969_thumb.jpg

post-79037-0-35440300-1457094971_thumb.jpg

post-79037-0-49629200-1457094973_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica? Acum dau de A2, apoi la 22 o sa dau de A sa pot sa merg cu ea. Este a tatalui meu :D Legea stiu ca s-a schimbat undeva in noiembrie, iar eu in ianuarie am facut 18...m-am ofticat putin.

 

@ Danut

Nu se vinde sub nici-o forma! :D

Editat de HbK2310
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Achizitionata in 2008, an de fabricatie 2007 de la sediul de langa centura Bucuresti, A1. Momentan nu pot sa o conduc legal, trebuie sa mai astept 2 ani, dar toate la randul lor. Acum stiu ca are in jur de 11.000 km.

 

Motoru' lu' tata, pe care o sa il conduc peste minim 2 ani, dupa ce iau carnetu', da pana atunci postez pe aici....

 

Topic inutil.... informatii dan'pluea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legea stiu ca s-a schimbat undeva in noiembrie, iar eu in ianuarie am facut 18...m-am ofticat putin.

 

S-a schimbat in noiembrie (probabil), dar cu mai bine de 2 ani in urma. Asta ar fi al 3-lea an de cand e bagata noua lege.

 

Si nu o sa astepti 2 ani pana sa o poti conduce legal, crede-ma. O sa iesi cu ea la "o tura scurta" peste cel mult 2-3 luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut doar sa o arat, am citit intr-un topic cand ati spus ca noi, astia tineri suntem cu nasul pe sus, dar vad ca voi ii luati pe astia tineri peste picior. Sa se inchida/stearga topicul, chiar nu ma intereseaza. Dupa voi n-are sens sa va prezint motorul pentru simplu' fapt ca n-am permis pentru el. O sa mai raspund peste 2 ani momentan n-are sens ca nu-i al meu.

O seara buna!

» Post actualizat in 04 Mar 2016 16:10

Am vrut doar sa o arat, am citit intr-un topic cand ati spus ca noi, astia tineri suntem cu nasul pe sus, dar vad ca voi ii luati pe astia tineri peste picior. Sa se inchida/stearga topicul, chiar nu ma intereseaza. Dupa voi n-are sens sa va prezint motorul pentru simplu' fapt ca n-am permis pentru el. O sa mai raspund peste 2 ani momentan n-are sens ca nu-i al meu.

O seara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...