Sari la conținut

Iubim 2 roti 2016


Postări Recomandate

Salutare ! ori nu am cautat eu unde trebuie, ori...nu a postat nimeni aici cate ceva de la intrunirea de anul asta.

 

Am un filmulet cu deplasarea dinspre Carol spre Quantic. Am luat aproape toata coada ... de la coada spre cap...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ca sa aflu care e traseul a trebuit sa caut pe Google si am a luat informatiile de pe site-ul politiei. pe site-ul evenimentilui ziceau sa te uiti pe feisbuc. si cand te uitai pe feisbuc nimic nu era clar! drept urmare am orbecait prin oras si i-am ajuns din urma abia la parcul Carol.


» Post actualizat in 02 Jun 2016 11:56

o sa pun si eu filmarea din coloana cand ajung acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat nas in nas cu coloana sambata. Eu ieseam din pasajul Unirii, ei faceau stanga de pe Marasesti sa intre in pasaj. Si cum blocau de fapt sensul pe care stateam la volan, am reusit sa vad toata parada de la 2m distanta. Frumoasa surpriza dar parca as fi preferat sa stiu dinainte, eventual sa fiu acolo cu moto... Am cautat ulterior pe forum, chiar nu era anuntat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slaba promovarea cât si organizarea. Anul asta a fost mai mult un fel de "Vama veche" combinata cu ceva concerte rock si un beer fest. Părerea mea e ca locul ales nu a putut acomoda toate gusturile, publicul larg ca sa-i zicem așa, nu prea a fost atmosfera ok pentru copii. Parcarea moto varza, pietriș afânat si bucatele de parchet sa pui sub cric

Sponsori si delership-uri absenți, cel puțin eu nu i-am remarcat.

Intrarea 30 lei pe zi. Mie unu mi-a plăcut si așa dar parca mult mai ok a fost anul trecut, au reușit sa atragă toate gusturile si categoriile demografice. ✌ just my 2 cents...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am fost prea mulțumit. După ce am vizitat T-Festival la Romexpo şi am participat la parada moto şi camioane, am zis sa trec şi pe la Iubim 2 roti, doar pe fuga, căci nu aveam prea mult timp. Parcarea era cum a fost descrisă mai înainte... intrarea 30 lei... am vrut sa intru doar pentru a cumpăra vreo 5 tricouri, dar trebuia musai sa plătesc intrarea, asa ca am plecat... destul de dezamăgit. Dacă stiam programul, sigur as fi venit mai devreme şi as fi participat la parada, cu toate ca mi-a plăcut foarte mult la T-Festival. Poate la anul vor face în asa fel sa nu se mai suprapună cu alt eveniment similar şi vor mediatiza cu detalii clare şi aici pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...