Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

Salutari tuturor pe doua si tri roti.

 

Inceput de sezon 2010, ce ziceti de asta?

 

Ce aiurea suna...de fapt sezonul la asa ceva nu are end never, daca are tri roti...

 

Din Oct. 2009 de la omologare cu atas, circula fara greturi prin CLuj si , curind, si in afara orasului...

 

bravo frumos mz cu atas se vede ca ai lucrat la el si ai pus suflet in el :lol: ,da africana ce face laudate si cu ea nu iti fie rusine :disappointed:

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutari si mersi de aprecieri. In general la un motor la care ai lucrat pui mai mult suflet decit la unu standard, fie el cu cai multi si fiabil. Africana ce face? E ok, sta fara baterie si fara RCA ca e iarna dara. Da no stress, de indata ce se duce zapada, atasista intra la odihna si AFRICANA incepe sa umble.

 

Iata frumusetea ...

post-15707-1265216238_thumb.jpg

post-15707-1265216252_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si mersi de aprecieri. In general la un motor la care ai lucrat pui mai mult suflet decit la unu standard, fie el cu cai multi si fiabil. Africana ce face? E ok, sta fara baterie si fara RCA ca e iarna dara. Da no stress, de indata ce se duce zapada, atasista intra la odihna si AFRICANA incepe sa umble.

 

Iata frumusetea ...

 

amu imi place despre tine laudarosule asa da ambele motoare is frumoase :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si mersi de aprecieri. In general la un motor la care ai lucrat pui mai mult suflet decit la unu standard, fie el cu cai multi si fiabil. Africana ce face? E ok, sta fara baterie si fara RCA ca e iarna dara. Da no stress, de indata ce se duce zapada, atasista intra la odihna si AFRICANA incepe sa umble.

 

Iata frumusetea ...

 

Mai faina va fi africana daca ai facem poze in vara pe Retezat...

ce zici? :disappointed: la jumatatea lui august! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai faina va fi africana daca ai facem poze in vara pe Retezat...

ce zici? :wink: la jumatatea lui august! ;)

 

Salut biker boy!!! Da, ai dreptate ca ar fi faina undeva pe Retezat, asa va fi. Dar pina acolo in august, eu sper sa ajungem in multe alte locuri. Pe curind, my friend ! Sa se duca numa iarna asta afurisita ca io m-am cam urit. Sper sa recuperez din plin absentele din plimbarile de anu trecut, ca atunci nu m-a lasat munca la custom si datoriile sa merg prea des. Da amu.....

 

Iarna scurta,

Romi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut!

 

Frumos DR-ul de 650, mai reusit ca design ca ala de 800 cum am avut eu, ala parca era o rata cu cioc lat. Asta de 650, pe linga ca e mai usor, arata mai bine. Sa te poarte mult si fara evenimente rutiere sau tehnice. Daca tot e inceput de sezon aproape, fa-i o revizie sa meri linistit la drum. La monocilindre e simplu de verificat una alta.

Sper sa il vad pe sosea curind acest white bird. Frumos motor.

 

The spring is close....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spring is close indeed ;) dar de aia tot nu prea mai am rabdare....

 

si eu is foarte multumit de motor :) cred ca o sa-mi aduca tare multe clipe fericite (in fond, cred ca asta e motivul pentru care toti de-aici ne-am luat motoare, sau cel putin asta ar trebui sa fie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine, poate facem o plimbare dupa ce se incalzeste. ( transmite-i salutari Getei, de la Boom :) )

 

facem, cum sa nu facem... asta daca nu incepe era glaciara ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...