Sari la conținut

Donatii - DOAR OFERTE!


Postări Recomandate

donez mitas c12 dimensiuni 120/90/18, crampoanele centrala mai au cam 8-10 mm. valabil doar pt cine il ridica personal din bucuresti.

 

 

 

GUMA A PLECAT.SA O POARTE CU PLACERE

Editat de Soso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 566
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cotierele mai exista?:cheers:

daca da si esti om bun, poti sa-milasi un PM :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cotierele mai exista?:cheers:

daca da si esti om bun, poti sa-milasi un PM :rolleyes:

.

Treci maine pe la mine si iti dau o pereche de cotiere.

Suna-ma inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut daca esti om bun poti sami lasi mie pantaloni lasami un PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut daca esti om bun poti sami lasi mie pantaloni lasami un PM

alfred multumesc pentru cotiere:)

:ok: ... ai grija de tine si de scumpa ta capitza:X ff faina e;) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Dupa modelul "Donatii pentru cioperisti", unde de altfel am oferit si eu cate ceva, initiez acest topic unde cine are ceva ce ii prisoseste poate oferi celor mai lipsiti de posibilitati. Daca cumva exista deja un astfel de topic rog moderatorii sa mute acest post in cadrul topicului deja existent.

 

Deci, ofer o casca. Poze mai jos. Lipsesc partile interioare din dreptul obrazului, dar astea pot fi usor confectionate din burete+panza. Marimea pare a fi un M. Si ca sa fie totul chiar moka, ma ofer sa platesc si taxa postala de colet :blink:

 

post-30-1167846054_thumb.jpg post-30-1167846012_thumb.jpg post-30-1167845976_thumb.jpg post-30-1167846086_thumb.jpg

 

sal in legatura cu casca aceea o mai ai ?;) sunt si eu un endurist incepator ssi casca chiar u am deloc si nici bani sa imi i-au alta tinind cont de criza a si de datoriile cate le am .... daca nuh ai dat-o inca astept un rasp:D

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez rucsac moto cu magnet pt rezervor, culoare neagra si suport harta cu magnet pt rezervor,sunt noi ,le dau ca nu am ce face cu ele,poate alti au :blink: ;) pun si poze daca sunteti interesati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez rucsac moto cu magnet pt rezervor, culoare neagra si suport harta cu magnet pt rezervor,sunt noi ,le dau ca nu am ce face cu ele,poate alti au :blink: :) pun si poze daca sunteti interesati

 

 

Kawa mea, ti-ar fi recunoscatoare daca ii dai rucsacul.

Pls. da-mi pe PM numarul de tel. si te suneu...

Multumesc!

 

donez rucsac moto cu magnet pt rezervor, culoare neagra si suport harta cu magnet pt rezervor,sunt noi ,le dau ca nu am ce face cu ele,poate alti au ;) :) pun si poze daca sunteti interesati

 

 

Kawa mea, ti-ar fi recunoscatoare daca ii dai rucsacul.

Pls. da-mi pe PM numarul de tel. si te sun eu...

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez rucsac moto cu magnet pt rezervor, culoare neagra si suport harta cu magnet pt rezervor,sunt noi ,le dau ca nu am ce face cu ele,poate alti au :blink: :) pun si poze daca sunteti interesati

 

 

Buna,

Eu as avea mare nevoie de el . Daca se poate trimite in Bucuresti prin posta as fi foarte recunoscator. Cum este si normal as plati eu toate taxele. Am trimis PM cu datele necesare.

Multumesc anticipat.

 

donez rucsac moto cu magnet pt rezervor, culoare neagra si suport harta cu magnet pt rezervor,sunt noi ,le dau ca nu am ce face cu ele,poate alti au ;) :) pun si poze daca sunteti interesati

 

 

Buna,

Eu as avea mare nevoie de el . Daca se poate trimite in Bucuresti prin posta as fi foarte recunoscator. Cum este si normal as plati eu toate taxele. Am trimis PM cu datele necesare.

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A venit momenul cand am schimbat si eu guma din spate a motoretei.

Cea veche, nu este intr-o stare buna, dar imi este mila sa o arunc ( sunt convins ca o sa-si gaseasca un stapan ). Cauciucul este MITAS enduro 130/80-17 (65S) , parca e08. Specific faptul ca este destul de uzat, dar mai merge 2000km . Din lipsa de timp ( livrare curier, posta, etc ) livrarea este numai personala in Bucuresti.

Bag si cateva poze:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pirelli MT60 130/80-17 mai are max 2 mm pe mijloc. Ridicare din Bucuresti PM sau 0722236509.

Daca nu-l vrea nimeni pana prin mai zboara la gunoi.

Editat de Bulinu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez rucsac moto cu magnet pt rezervor, culoare neagra si suport harta cu magnet pt rezervor,sunt noi ,le dau ca nu am ce face cu ele,poate alti au :wink: :wink: pun si poze daca sunteti interesati

 

Iau eu suport harta cu magnet pt rezervor, daca tot nu se inghesuie nimeni. te-am pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez un METZELER ENDURO 3 130/80/17 ,pe mijloc mai are cam 3-4 mm,bucuresti sau tranzit fara posta.

Imi trebuie mie daca are dimensiunea 130/80/17 , si mai ales daca are 3-4 mm e chiar perfect. Ti-am trimis PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...