Sari la conținut

Inchiriere/Curs Moto Enduro la munte.


Postări Recomandate

Salutare tuturor!

 

Dupa cum suna titlul, se doreste inchirierea sau stabilierea unui curs de enduro pentru data de 17 sau 18 septembrie, la munte.

 

In urmatorul week-end voi merge la munte cu inca un prieten si cu sotiile si ne vom caza undeva in Zona Moeciu.

Situatia e in felul urmator: dorim sa iesim putin cu enduro pe la munte, eventual pe un traseu organizat, nu foarte dificil (suntem motociclisti de strada de aproximativ 3 ani, n-am mers niciodata pe asemenea drumuri), insa, nu stiu si nici nu am gasit pe internet daca exista un punct de inchiriere moto enduro undeva in zona (Bran, Moeciu, Cheile Gradistei, Fundata).

Mentionez faptul ca nu suntem teribilisti, o sa ne dam doar de fun si o sa avem grija de motociclete iar daca o sa ne placa, cel mai probabil o sa ne achizitionam si noi motociclete enduro.

 

Asadar, daca cineva cunoaste vreo persoana sau vreo firma care face cursuri de enduro sau inchiriaza motociclete enduro in zona mai sus mentionata, rog sa-mi scrieti aici. Vreau sa-mi amintesc de concediul acesta cu zambetul pe buze. :)

 

Va multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna-l pe Romeo de la Motoland, el are motoare de inchiriat, dar nu stiu conditiile. Garajul/firma este in Rasnov, destul de aproape de zona voastra.

http://www.moto-land.ro/

Telefon: 0720 170332
0722 534113 E-mail: motoland.romania@yahoo.com

https://www.facebook.com/MotolandRomania

Editat de CazyRO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...