Sari la conținut

Bătrânică lovită în plin de o motocicletă în timp ce încerca s


pisoiu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut, grasule. nu trebuie sa demonstrez nimic, dau singuri din casa, mai multe detalii decat vreau sa aud. in ce priveste preferintele sexuale ale bunicii mele, spune-mi daca vrei s-o scoti la o cafea, nu ma lua pe ocolite. fucking retard..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ia hai sa te-ntristez! :) mi-am lasat icrele fara sa vreau intr-o balamuta, acum plodu' are 12 ani, proasta a crezut ca daca nu mai ia anticonceptionale si ramane insarcinata o s-o iau de nevasta! :))) singurul lucru pe care am incercat sa il fac a fost sa ii dau bani de avort da' ea nu si nu, ca o sa-mi vina mie mintea la cap! :)))) de fapt ea e proasta si s-a chinuit cu plodu' si este si acum cam sarantoaca! mnah, asta asa, sa stii totusi ca mi-am transmis genele mai departe si sa disperi tu putin!

Biata femeie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce mai pleaca de acasa baba drecu..daca e chioara si asa e (bippp)...Laso in colo de treaba,e atat de oarba incat nu vede trecerea de pietoni

nu e chiar asa simplu. o sa vezi in trafic batrani care trec pe unde vor si se uita fix in ochii tai, ori nu le pasa de reguli ori nu realizeaza ce fac. unii te si injura. sunt comici daca ii vezi la timp. e complicat sa fii in varsta.

acuma, nu e nici cum a luat-o pe aratura alt coleg mai devreme, ca trebuie pupata in poponeata baba pt ca saraca o sa moara din accident. e vina ei la urma-urmei.

 

cu riscul de a ma repeta, solutia e sa se puna garduri pe marginea strazii in zonele aglomerate, cu risc de traversare neregulamentara. cum s-a facut deja pe langa scoli.

» Post actualizat in 28 Sep 2016 13:54

P.S. pe google maps asta e locul (poze street view 2004). https://www.google.ro/maps/place/Strada+Ecaterina+Teodoroiu+49,+Dej+405200/@47.133286,23.8789263,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4749b8bd9e2d79d1:0x6e775ae559752378!8m2!3d47.133286!4d23.881115

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era pe aici un video cu un batranel simpatic care a vrut sa ii dea o sacosa in cap unui motociclist, dar nu il mai gasesc...

pune-ti o camera si ia-o pe langa piete. faci tu poze noi imediat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

De ce mai pleaca de acasa baba drecu..daca e chioara si asa e (bippp)...Laso in colo de treaba,e atat de oarba incat nu vede trecerea de pietoni

exact. de aia legea zice sa reduci viteza pana la evitarea oricarui pericol. ca poate sa iti sara o baba, un copil sau un betiv in fata. pentru ca nu traim intr-o lume perfecta! si pentru ca atunci cand accidentam pe cineva, chiar daca a fost din vina lui ramanem pentru totdeauna cu intrebarea "poate daca mergeam mai incet si il vedeam din timp.." trebuie sa fii un psihopat sinistru ca singura sau cea mai mare grija a ta sa fie pagubele materiale.

Editat de zahei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zahei: Fals. Nu exista nicio prevedere in Codul Rutier.

Art.72. - (1) Pietonii sunt obligati sa se deplaseze numai pe trotuar, iar în lipsa acestuia, pe acostamentul din partea stânga a drumului, în directia lor de mers. Când si acostamentul lipseste, pietonii sunt obligati sa circule cât mai aproape de marginea din partea stânga a partii carosabile, în directia lor de mers.

(2) Pietonii au prioritate de trecere fata de conducatorii de vehicule numai atunci când sunt angajati în traversarea drumurilor publice prin locuri special amenajate, marcate si semnalizate corespunzator, ori la culoarea verde a semaforului destinat pietonilor.

(3) Traversarea drumului public de catre pietoni se face perpendicular pe axa acestuia, numai prin locurile special amenajate si semnalizate corespunzator, iar în lipsa acestora, în localitati, pe la coltul strazii, numai dupa ce s-au asigurat ca o pot face fara pericol pentru ei si pentru ceilalti participanti la trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati ani ziceai ca ai?

15 are si e foarte entuziasmat de noua jucarie, forumul.

Eh, elanurile virstei, sa nu fim rai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pentru ca atunci cand accidentam pe cineva, chiar daca a fost din vina lui ramanem pentru totdeauna cu intrebarea "poate daca mergeam mai incet si il vedeam din timp.." trebuie sa fii un psihopat sinistru ca singura sau cea mai mare grija a ta sa fie pagubele materiale.

da.

este vina mea ca cinestie ce leguma umana nu este in stare sa-si pazeasca pielea de loc si se arunca-n fata masinii...

am patit asa ceva, datorita reflexelor de musca pe care le posed am reusit sa evit / franez cumva, nustiu cum, am atins mamifera un pic de tot cu oglinda.

a avut un noroc chior ca am avut ceva loc de fandare pe contrasens. chior noroc. si ca am fost eu la volan, ca daca era unu ca ea... o facea tocanita, intra prin parbriz.

mergeam in oras in coloana cu 50 la ora. ala din spatele meu era sa o bata...

legumicola s-a napustit dintre masinile parcate pe marginea bulevardului, din spatele unei dube...

limitam viteza la 30 la ora in oras? si la 30 la ora daca nu aveam loc sa fandez o luam pe capota, a fost prea din scurt...

bun, mergem cu 10 la ora ca exista prosti pe lume. sau scapam de prosti?

 

daca o omoram pe cretinoida sa stii ca as fi fost un psihopat sinistru, ma durea de pielea ei in cot...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am stabilit acum doua pagini ca esti retardat. nu te mai agita, esti trecut pe lista, nu e nevoie sa reconfirmi. iti trimitem noi legitimatia de membru prin posta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, Zahei, trebuie sa înțelegi ca fiecare avem păreri personale. Nu toată lumea este Arsenie Boca la suflet, nu toată lumea suferă bătrânii, nu toată lumea iubește copiii.

Faptul ca te agiți pe-aici să ne convingi cat suntem de psihopați, rockeri și sataniști, ne face sa tragem propriile concluzii despre tine.

Respecta părerea altora și vei fi respectat. Nu o sa convingi pe nimeni într-un schimb de argumente, mai ales pe un forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am facut gresit inteles. ti-am lasat fara sa vreau impresia total eronata ca am nevoie de respectul tau. iepuras, sa fii retardat nu e o parere personala, e o stare de agregare.

Ma întreb dacă ai avea același "tupeu de borfaș" să-mi spui asta în față. În spatele unui username toți suntem zmei, asa-i?

Mi se pare interesanta tranziția ta de la "supereroul-babelor-lovite-și-a-copiilor-maltratați-din-Africa" la "nu-esti-de-acord-cu-mine-esti-retardat"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bla bla bla

quote name="Sjuksköterska" post="4246085"

 

Tu nu pricepi ca fierul de sub tine valorează infinit mai puțin decat viata unui om, dar te superi ca te face @zahei retard...

Ca babuta era in culpa, presupun ca este evident. La faptul ca poate era semi oarba, senila,etc. te-ai gândit?

S-o luam sub roti? :)

 

P.S. De ce drac ai nume de asistenta suedeza?

Ai vreun fetis, sau esti 'dubiosel'? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic ca doar faci pe interesantul, nu de alta, dar doua randuri mai jos in comentariul meu gasesti urmatorul articol:

(3) Traversarea drumului public de catre pietoni se face perpendicular pe axa acestuia, numai prin locurile special amenajate si semnalizate corespunzator, iar în lipsa acestora, în localitati, pe la coltul strazii, numai dupa ce s-au asigurat ca o pot face fara pericol pentru ei si pentru ceilalti participanti la trafic.

 

Faptul ca esti capabil sa citesti un text dar nu si sa-l intelegi nu e problema avocatilor sau a contabililor, just my 2 cents.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...