Sari la conținut

Honda rosie B*-**- MUK


BV99
 Share

Postări Recomandate

Se cauta "pilotul" motocicletei Honda cu numarul de inmatriculare partial B*-**-MUK, rosie, care a fost implicat in Brasov intr-un accident rezultat cu victime si a "binevoit" sa se retraga din scena pe usa din dos.

Multumim celor care pot da informatii despre acest curajos care nu face decat sa arunce, daca mai era nevoie, inca o mana de rahan pe imaginea motociclistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cauta "pilotul" motocicletei Honda cu numarul de inmatriculare partial B*-**-MUK, rosie, care a fost implicat in Brasov intr-un accident rezultat cu victime si a "binevoit" sa se retraga din scena pe usa din dos.

Multumim celor care pot da informatii despre acest curajos care nu face decat sa arunce, daca mai era nevoie, inca o mana de rahan pe imaginea motociclistilor.

atata timp cat exista nr de inmatriculare, chiar si partial, ar trebui sa il poata localiza politia. sunt maxim 1000 de autovehicule cu MUK, cate pot fi honde rosii?

dupa mine iti bati gura de pomana pe forum.. sunt vreo doi pe aici care nu ar ajuta politia in detrimentul unui "motociclist" nici sub tortura, indiferent de vinovatie sau circumstante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa mine iti bati gura de pomana pe forum.. sunt vreo doi pe aici care nu ar ajuta politia in detrimentul unui "motociclist" nici sub tortura, indiferent de vinovatie sau circumstante.

ce, atat de putini motociclisti sunt pe forum? :crack:

 

@initiator: ceva detalii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod similar sunt soferi/trecatori care sunt mereu dispusi sa jure ca motociclistul e mereu de vina pentru ca venea cu viteza mare dom'le, era un inconstient!

Sesizezi ca esti la fel cu ei, sau am fost prea subtil?

 

P.S. Ai reparat bicicleta, sau astepti sa vina bodyguarzii de la multinationala sa-ti traga spitele, sa-ti intinda lantul... vrei cu vaselina, sau fara?

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era el, man, au si batengarzii mandria lor, nu se iau de el, sa nu ii 'faca' din cuvinte :) ZZTop era din cate imi aduc aminte.

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi...cred ca ar fi fost interesanta o contra easy vs batengarzi. La cat vorbeste si ce subiecte dezbate pe aici, le scurtcircuita alora singurul neuron, ii bloca pana venea sefu' sa le dea un reset dupa ceafa...

 

Si daca tot am postat pe aici, mor de curiozitate. Ce a facut muk cel mic de il cauta lumea? Accident cu victima si fuga? Eu ma gandesc ca o fi abandonat pasajeru' pe undeva...

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod similar sunt soferi/trecatori care sunt mereu dispusi sa jure ca motociclistul e mereu de vina pentru ca venea cu viteza mare dom'le, era un inconstient!

exact!

eu "vad" lucrurile total altfel...

eu nu sunt mai "prost" decat altii, in sensul ca ce plm eu sa fiu OM cu altii cand altii este animale cu mine?

in acest caz eu ies in minus... eu pic de fraier.

nu, tata, animale suntem pai asa sa fie. nu o sa fiu altfel decat in cazul in care nu este doar intr-o singura directie omenia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Jerry: Omenia e individuala, nu exista "omenie de grup". Asa ca e cam aiurea sa i-o tragi unuia doar pe criteriul ca e automobilist, e posibil sa dai intr-unul care chiar e om fain.

 

Ca sa nu mai spun ca nu e nici o mandrie sa te cobori la nivelul animalelor din jur (fie ei automobilisti sau mobristi). Unde te opresti cu coboratul? Ca daca cobori prea jos, e posibil sa intri in sfera faptelor penale...

Editat de smar2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Jerry: Omenia e individuala, nu exista "omenie de grup". Asa ca e cam aiurea sa i-o tragi unuia doar pe criteriul ca e automobilist, e posibil sa dai intr-unul care chiar e om fain.

so wtf?

"ei" nu se gandesc ca motociclistul ala poate este un om fain?

de ce eu trebuie sa fiu om? cand cei din jur nu-s?

era sa-l omor pe un rahat fasait de cicasofer de taxi, a trecut un motor pe langa noi si el instant "uite-l pe ala donator de organe", ma duceam sa scot o mobra din service...

nu mergea tare, nu era pe speedan dar totusi mizeria infecta de om credea ca tourerul ala prinde cel putin 300...

eu sa fiu ala bun si prost si sa tac si sa ingit mizeria unui inferior? wtf? de ce?

ca sa fiu mai bun ca el.. eventual si mai ologit ca el, mai mort ca el, mai pagubit ca el....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca l-ai luat la pluă pe taximetrist fara preaviz, cel mai probabil n-a inteles nimic, ba chiar si-a cimentat convingerea referitoare la motociclisti.

 

Cred ca era mai educativ sa-l intrebi calm de unde a tras concluzia ca respectivul motociclist e "donator de organe" si eventual sa-i faci o paralela cu parerea generala despre taximetristi "jegosi / gunoaie"... E posibil sa fi inceput sa vada lucrurile si dintr-o alta perspectiva (asta daca nu era prost ca noaptea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu pricep ideea lui @ZAPPY cu multinationala.

Sa existe oarece antagonism de interese intre structurile mafiote ale statului si structurile mafiote (din) multinationale? :lol:

Iar dezvolti mai mult decat e necesar :) A fost o confuzie, credea ca esti ZZTop, facuse un topic pe aici cand l-au alergat vreo 2 batengarzi ca a intrat in incinta obectivului protejat cu tot cu bicicleta. Si aia nu stiau de 'radem, glumim dar nu parasim incinta'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...