Sari la conținut

Postări Recomandate

Sarpe, pune-le „par avion”, vezi ca prinzi cursa de dimineata de Bâlteni-Comana, dar numai daca te trezesti la timp... :P Ce nu fac io pentru prieteni? Dati amîndoi comision de intermediere? :crack:

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Care, mă, că sunt prieten bun cu pilotul! Are de aterizat pe aerodrom acolo, până-n sat, aÂşa că înainte de asta dă un loop-de-loop pe deasupra casei mele Âşi mi le-azvârle din picaj direct în curte! :P

 

ÂŞi te-am prins, văd că nici tzie nu-tzi tipăreÂşte tz-ul :P! Ia gata, că ne uÂşuieÂşte moderatorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, recunoaste ca te-ai împrietenit cu pilotul cînd îl pilotai pe Aliosa!

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bre stiu, ce credeai ca il pun pe bk? :))

stiam ca nu il pui BRE pe BK

dar mai am ceva piesisoare de Danuvia, cum ar fii ghidonul cu toate cele, numai ca ghidonu este taiat

intelegi acum BRE de ce te=am intrebat?

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca nu il pui BRE pe BK

dar mai am ceva piesisoare de Danuvia, cum ar fii ghidonul cu toate cele, numai ca ghidonu este taiat

intelegi acum BRE de ce te=am intrebat?

numai bine

Hmm.. pai il intreb pe asta daca mai are nevoie de ceva si te sun daca este cazul.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand urmatoarele piese:

1 Cadru bmw r35 taiat spate 150 ron.

2 Magnetou rusesc (se poate pune si pe simson) scanteie foarte buna 100 ron.

3 Numere moto turnate in aluminiu 100 ron cele pereche,iar cel singur 50 ron.

4 Canistra WH 1942 fata de poza acum este prafuita 100 ron

post-58193-0-42291700-1352495445_thumb.jpg

post-58193-0-87540500-1352495632_thumb.jpg

post-58193-0-78484400-1352495710_thumb.jpg

post-58193-0-04663000-1352495748_thumb.jpg

post-58193-0-79878100-1352497200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.....

Cumpar motociclete mai de toate felurile daca sunt vechi.... binentzeles la pretzurile pietzei shi normal in functzie de stare. Sovieticele, doar daca sunt in stare de originalitate, dar nici atunci nu e sigur ca o sa le cumpar.

Deasemenea vand motociclete vechi, incepand cu anii `30, toate modele shi toate marcile, reconditzionate 100% sau inca in stare de originalitate (vopsea originala) in stare de functzionare, partzial in curs de restaurare, in stare de rulare, dar nu numai. Totul pe acte, cu factura, certificate istorice shi cu cartzi de identitate atunci cand clientul doreshte. Detalii pentru cei interesatzi pe PM dar shi aici. Rog shi ofer seriozitate.

Numai bine

qam eu un ij 1950 complect functional in stare originala de vinzare detali la 0742461655 sau schimb cu cross

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vind sau schimb ij 350 cu tot cu acte perfect functional gata pt nr nou , motorul proaspat refacut mere brici , din pacate ma-m oprit la jumatea restaurari din cauza ca o sa ma mut la bloc si din pacate nu mai am nici timp si motorul e la socri la tara as vrea ceva motor de cros ca la bloc am un pic de garaj plus de asta imi doresc de mult unul se vinde la pretul la cit am investit eu in el fara timp vreo 500 eu . poze si filmari doar la cerere prin pm , le trimit pe mail alte detali la 0742461655 se poate vedea in arad .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vind sau schimb ij 350 cu tot cu acte perfect functional gata pt nr nou , motorul proaspat refacut mere brici , din pacate ma-m oprit la jumatea restaurari din cauza ca o sa ma mut la bloc si din pacate nu mai am nici timp si motorul e la socri la tara as vrea ceva motor de cros ca la bloc am un pic de garaj plus de asta imi doresc de mult unul se vinde la pretul la cit am investit eu in el fara timp vreo 500 eu . poze si filmari doar la cerere prin pm , le trimit pe mail alte detali la 0742461655 se poate vedea in arad .

post-69480-0-64833600-1352664061_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiare peste fiare:

- platou frână Jawa 350 - 30>25 lei;

- platou frână Jawa 350 - 30>25 lei;

- rezervor Planeta 2 - 65>50 lei;

- rezervor IJ-56 -70>55 lei;

- rezervor Mobra - 20>15 lei;

- cauciuc 3,25/19 - XX lei;

- cauciuc 3,50/19 - XX lei;

- roata completa Carpati, butucul defect - 45>35 lei;

- roata Jawa 350 - 50>40 lei;

- roata Jawa - 35>30 lei;

- aripa fata IJ - 20 lei;

- aripa spate IJ - 35 lei;

- aripa spate Hoinar - 25 lei;

- aripa fata Mobra Super - 15 lei;

- aripa fata Mobra Super - 30 lei;

- aripa spate Mobra - 20 lei

th_IMG_1678.jpg

th_IMG_1679.jpg

th_IMG_1594.jpg

th_IMG_1595.jpg

th_IMG_1606.jpg

th_IMG_1612.jpg

th_IMG_1613.jpg

th_IMG_1615.jpg

th_IMG_1621.jpg

th_IMG_1624.jpg

th_IMG_1581.jpg

th_IMG_1582.jpg

th_IMG_1584.jpg

th_IMG_1585.jpg

th_IMG_1586.jpg

th_IMG_1587.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vind sau schimb ij 350 cu tot cu acte perfect functional gata pt nr nou , motorul proaspat refacut mere brici , din pacate ma-m oprit la jumatea restaurari din cauza ca o sa ma mut la bloc si din pacate nu mai am nici timp si motorul e la socri la tara as vrea ceva motor de cros ca la bloc am un pic de garaj plus de asta imi doresc de mult unul se vinde la pretul la cit am investit eu in el fara timp vreo 500 eu . poze si filmari doar la cerere prin pm , le trimit pe mail alte detali la 0742461655 se poate vedea in arad .

 

Eu cred ca cel mai indicat ar fi sa pui poze pentru toti ochii aici sau la topicul IZH. Cred ca ai avea mai multe sanse sa vinzi comunista asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeva fiare de vinzare... in ordine, preturile sint:

- semnalizari noi - 25 lei ambele;

- rezervor pentru K125 - 100 lei;

- proiector fara sticla (are intrerupator, suport bec si dispersor nichelat in stare bunicica) - 30 lei;

- canistre metalice de 5 litri - 25 lei buc. sau 40 lei ambele.

O canistra a plecat azi spre Oradea, a ramas cea neagra si restul fiarelor...negociabile (daca se mai poate negocia ceva :crack:)! :oilleak:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...