Sari la conținut

Postări Recomandate

Cateva piese de vanzare pt nevoiasi:

 

- 2 dinamuri 6v (unul cu "+" la masa altul cu "-") complete (stator,rotor, platou aprindere) 40 lei/buc

- 1 stator 6v "-" masa 20 lei

- 1 bobina inductie 6v 10 lei

- 1 rotor 20 lei

- 1 releu semnalizare 6v 2x15w 20 lei

- 1 comanda noua dreapta, lampi si aprindere cu suport oglinda 30 lei

- 1 releu regulator 6v 20 lei

- 1 baterie 6v14ah luata de 6 luni folosita 200 km - 50 lei

- 1 redresor 6v 40 lei

- becuri 6v 15 lei

 

Transportul nu este inclus!

 

 

ai pm. cu adresa pt.becuri si releul de semnalizare.

ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se adauga la tot ce se descrie si se vede,un magnetou care da scanteie puternica si se vinde absolut tot la pret fix de 1000 euro.

Oferta valabila aprox 2 saptamani dupa care probabil isi va cauta proprietar in alta tara.

 

 

daca nui graba mare sal dai, te ajut cu un stoye si il vinzi moment cu atas,am 12 stoye care astepta :)

discutam pe mes daca te intereseaza oferta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva piese de vanzare pt nevoiasi:

 

- 2 dinamuri 6v (unul cu "+" la masa altul cu "-") complete (stator,rotor, platou aprindere) 40 lei/buc

- 1 stator 6v "-" masa 20 lei

- 1 bobina inductie 6v 10 lei

- 1 rotor 20 lei

- 1 releu semnalizare 6v 2x15w 20 lei

- 1 comanda noua dreapta, lampi si aprindere cu suport oglinda 30 lei

- 1 releu regulator 6v 20 lei

- 1 baterie 6v14ah luata de 6 luni folosita 200 km - 50 lei

- 1 redresor 6v 40 lei

- becuri 6v 15 lei

 

Transportul nu este inclus!

 

s-au dat : 1 dinam, becurile si releul de semnalizare, bobina de inductie si releul regulator bateria este promisa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut ,

doresc sa vand acest Mz din 1961 . motorul se invarte , eu am vazut un filmulet pe youtube cu el mergand inainte sa il cumpar. Am pastrat de pe el cutia electrica si toba , iar restul se vinde pentru 550 lei. Motoreta se va ridica de langa aeroportul Otopeni . tel 0742 237 046

nu am avut si nu am acte la el .

 

mz_

 

tn_e3e5d88cc81e990a7b295e73443a54d0.jpg tn_3c80e73e2cfa3bb720aa632365d0bef5.jpg tn_bf74607167123d1e6ca8b09be1cdf188.jpg tn_305a93c32a4b12c0754baa814ee67a2d.jpg tn_493ef0dbabe79e6aed82f4c3452a59ac.jpg

 

s-a aratat cineva interesat de far , suport de sa si maneta de frana .

Daca mai sunt doritori de piese dati-mi de stire si vom dezmembra motoreta .

Editat de george-bogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Jawa 350,ITP 2012,RCA pe sezonul asta,pe langa mai ofer inca o motocicleta pentru piese de schimb.Motorul recent refacut etc etc.Am nevoie urgent de bani si de aia am ajuns sa o vand. Anuntul intreg se poate vizualiza la http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...992-368142.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde simsoneta fara acte la pretul de 350 ron, motorul desfacut si cu probleme la ambielaj

se poate dezmembra si da piese la schimb, ma intereseaza 2 chiulase de ifa bk 350 si 2 jante de mz 125 rt de spate amandoua, un ceas km bun de mz sau simson, un ghidon complet de simson si alte piese

 

 

se mai baga la vanzare juguri de simson awo touren si suportii de far, piesele sunt sablate

 

spre seara revin cu poze si ceva preturi

 

tel 0721437628, sau pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a aratat cineva interesat de far , suport de sa si maneta de frana .

Daca mai sunt doritori de piese dati-mi de stire si vom dezmembra motoreta .

 

aprinderea in ce stare este?stator si rotor?

pedala ponire si schimbator mar intreresa daca canalele sint ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde simsoneta fara acte la pretul de 350 ron, motorul desfacut si cu probleme la ambielaj

se poate dezmembra si da piese la schimb, ma intereseaza 2 chiulase de ifa bk 350 si 2 jante de mz 125 rt de spate amandoua, un ceas km bun de mz sau simson, un ghidon complet de simson si alte piese

 

 

se mai baga la vanzare juguri de simson awo touren si suportii de far, piesele sunt sablate

 

spre seara revin cu poze si ceva preturi

 

tel 0721437628, sau pm

 

dupa cum am promis ca revin cu poze , sa va clatiti ochii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am mai gasit prin atelier poate aveti nevoie:

 

 

Nu stiu din ce motiv dimineata,dupa ce am postat pozele,am incercat sa dau replica insa nu mia dat voie serverul,restrictionarea volumului de date?sau poate alt ceva. Uite preturile:

 

oglinzi,ghidon,Km-traje,filtru ,pedale, 25 lei

cizme mar. 42 50 lei

platouri cu surub de reglaj 35lei,fara surub (asa au fost cumparate)25 lei Aviz Gotronic.

 

Casca militara din primul razboi mondial,pt colectionari,marimea este c-am 58-60,astept ofertele voastre. Tine-ti totusi cont ca are 100 de ani.

Motor CZ 150 lei. Mai am niste platouri cu saboti dar care nu am reusit sa le postez. Alte comentarii pe privat sau 0722255057.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am niste echipament ieftin, ca pentru "comunisti", cizme, ghete, geci...

Preturile is negociabile, transportul prin Posta Romana inclus, din partea casei.

Poze multe aici: https://picasaweb.google.com/11553540973550...956/Echipament# (pe site nu pot incarca, merge extrem de greu), detalii la telefon 0745839379 / 0722172642 sau pe PM.

Mai am si citeva roti de Jawa 350/1961 si CZ 250 Sport/1974, cu cauciucuri bune pe ele, poze aici: https://picasaweb.google.com/11553540973550...iJawaSiCZSport#

Detalii tot la telefon sau pe PM (preturi mici, intre 50 lei-80 lei roata asa cum se vede in poza), dar fara transport!

Nu ezitati sa intrebati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am mai gasit prin atelier poate aveti nevoie:

 

Ofer 15 lei pe ceasul asta (pretul transportului cu Posta Romana il achit eu). Daca esti de acord cu pretul astept PM.

post-47416-1302042641_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...