Sari la conținut

Postări Recomandate

mar interesa carburatorul + motor trimitzi si prin posta cu ramburs

jawa pleaca completa ...13 milioane nu cred ca este chiar asa de mult ,aproape 3 milioane au fost numai aprinderile ...daca este vorba de motor +carburator de mz ...se poate trimite prin posta cu ramburs

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut. Am de vinzare un MZ 250,neagra din 1962,model cu far fix (2 scaune separate),inmatriculata,proprietar, numera de inmatriculare MS. Motocicleta este in stare estetica foarte buna, stare de functionare foarte buna. Ofer ca bonus multe piese vechi originale. nu am poze din pacate. numarul meu: 0747939131 Tg- Mures 1500 lei ultimul pret

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci astea sunt ultimile piese mari de la Simson ,un cadru --si o cutie de viteze,mai este si un rezervor ,voi mai reveni si cu celelalte piese de simson pe topic,deci cadrul si cutia de viteze le dau in 250 ron. tel 0727072084

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jawa pleaca completa ...13 milioane nu cred ca este chiar asa de mult ,aproape 3 milioane au fost numai aprinderile ...daca este vorba de motor +carburator de mz ...se poate trimite prin posta cu ramburs

Bafta!

momentan vreau doar carburatorul iti ofer 25 lei carburatorul cu tot cu flansa...si apoi discutam si de motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan vreau doar carburatorul iti ofer 25 lei carburatorul cu tot cu flansa...si apoi discutam si de motor

pai frate initial ai zis ca vrei motor cu carb ...acum doar carb ....si daca tu nu cumperi si motorul ...ce fac raman cu motocicleta fara carb ...se vinde carbul cu tot cu motor ....si 25 lei am dat numai pe kitul de carburator :D) ...fara suparare

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai frate initial ai zis ca vrei motor cu carb ...acum doar carb ....si daca tu nu cumperi si motorul ...ce fac raman cu motocicleta fara carb ...se vinde carbul cu tot cu motor ....si 25 lei am dat numai pe kitul de carburator :unsure:) ...fara suparare

Asfalt uscat

cred ca te-a confundat cu.......mine, am primit un pm cu cerere de moror si carb. de MZ ETZ 150..........un carb. nou e de cel putin 10x mai scump....cred ca merita 50 lei !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca te-a confundat cu.......mine, am primit un pm cu cerere de moror si carb. de MZ ETZ 150..........un carb. nou e de cel putin 10x mai scump....cred ca merita 50 lei !

da calin de tine era vorba...eu ti-am facut o oferta tu ai zis ca este putin ok,,,caut in alta parte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da calin de tine era vorba...eu ti-am facut o oferta tu ai zis ca este putin ok,,,caut in alta parte

scuze ...dar am vazut ca era imediat sub ce postasem eu ...deci nu aveam de unde sa stiu :unsure:

bafta!!!

si totusi chiar nu vrea nimeni o jawa la 12 mil ? ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da calin de tine era vorba...eu ti-am facut o oferta tu ai zis ca este putin ok,,,caut in alta parte

am o rugaminte totusi...........cand gasesti pt ETZ 150 carb. complet + galerie +racord de cauciuc la filtrul de aer sub 50 lei , te rog sa ma anunti si pe mine...........dar sa fi sincer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Vand IJ Jupiter 350,din 1971,cu un motor rezerva in bucati,nici cel de pe motocicleta nu functioneaza.

Are numere si talonul vechi,nu are carte de identitate .

Pret 100EUR

VALABIL!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VALABIL!! :)

cumpar urgent ghidon de ij 56,festival, doi sau trei nu mai sus de ij-jupiter sau planeta 3-ca deja is e schimba forma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar urgent ghidon de ij 56,festival, doi sau trei nu mai sus de ij-jupiter sau planeta 3-ca deja is e schimba forma

Daca nu ai gasit,suna-ma, trebuie sa ma uit,daca am printre piese :)

Ps.:am!

Editat de csocso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai gasit,suna-ma, trebuie sa ma uit,daca am printre piese :)

Ps.:am!

ai cumva o poaza plizz si un pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-15856-1243421979_thumb.jpg

Daca-i ok,suna-ma :)

mai am o promisiune ptr unul de festival sa-l vaz si pe ala si te anunt oki?s-ar putea sa ma fi inselat eu si sa isis schimbe forma de la jupiter planeta doi incolo-mie imi trebuie cel mai mult larg decat inalt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man cat ceri pe tot mz complet,adica ce mai ai

lipsesc asa : generatorul, telescoapele spate, instalatia electrica, cablu km si turometru, segmentii

saua e de cz sport.

zi tu un pret si ajungem la o invoiala...........pe bucati iasa mai multi bani..........da' in timp, .......asa ca o sa fie usor de negociat..............150 lei / ca sa incep eu :)

transportul o sa fie cam scump, cred, asta e problema ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva dintre voi un ambreaj de mobra 50s ? din neatentie si in mani nepotrivite mi-o crapat ambreaju :)

8wpqwn6ayq1ldh100np_thumb.jpg cea din mijloc mi-ar trebui cu sau fara placi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva dintre voi un ambreaj de mobra 50s ? din neatentie si in mani nepotrivite mi-o crapat ambreaju sad.gif

cea din mijloc mi-ar trebui cu sau fara placi .

 

 

Am eu, dami add pe mes la vnm_dvil .

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva dintre voi un ambreaj de mobra 50s ? din neatentie si in mani nepotrivite mi-o crapat ambreaju :)

8wpqwn6ayq1ldh100np_thumb.jpg cea din mijloc mi-ar trebui cu sau fara placi .

Salut,pt Mobra 50 s am doua cutii de viteze complete,daca te intereseaza doar volanta dai un pret si ti le trimit prin posta,numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...