Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mz-rt-125/2

am eu carburator,pe prima pagina,si guma 300 pe 19 putin mai sus

 

:cheers:

Saulu.Guma nu e buna,imi trebuie 2.75,iar carburatorul l-am vazut ,ma mai gandesc si te anunt.Multumesc

PS: cat ceri pe carburator?

Editat de mz-rt-125/2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

N-am folosit decît colivia cu bile și garniturile de cauciuc, restul pieselor aveau alte dimensiuni, drept urmare sînt rezervă pentru Adrian.

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O F E R T A :

 

acte minsk + rezervor curat cu robinet si buson + aripi fata\spate + sa la numai 250ron + transport.

 

ambielaj minsk + piston si cilindru + bloc motor + capace motor + chiulasa la 100ron + transport.

 

poze gasiti in linkul de la semnatura iar daca doriti si altele trimiteti un pm.

Editat de alex_tr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare:

-ghidon negru 60ron, ghidon IJ 30ron,ghidon Hoinar 20ron,

.........

Sunt interesat de ghidonul negru . Ce diametru are teava? Pare mai gros decat cel de IJ.

Cu stima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti ofer maxim 20 ron (asta daca primesc poze cu o piesa acceptabila - nu sunt absurd sa cer cine-stie-ce piesa in stare "perfecta"). Daca te invoiesti astept raspuns aici, la tel 0763 700 222 sau pe PM.

m-am razgandit.nu ti-o mai vand.desi era in stare buna.poate am sa o donez intr-o zi

Editat de robert bk350
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt interesat de ghidonul negru . Ce diametru are teava? Pare mai gros decat cel de IJ.

Cu stima.

Nu stie, nu se plimba cu sublerul dupa el prin targul de vechituri. Doar le ia de pe jos pe nasturi si vi le vinde voua pe bani, nu are de-a face cu motociclcismul, e numai samsar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lolo,tu ai un stop de simson,pe ala de ij l-ai dat cu un mil juma,ala de simson cat costa?

nu de alta,dar io dau stopurile pe la juma' de pret si tot nui bine..

 

multumesc! :cheers:

 

Stop de IJ 56 am vandut unul singur si asta se intampla acum 4 ani dar era reconditionat in intregime (la fel ca si celelalte stopuri ce le vand). Cel de Simson tot cu 150 ron il vand dar , iarasi , este reconditionat. Poze aici : /index.php?/topic/692230-de-vanzare-piese-de-ifa-bk-350-ij-56-m72-mz-es-simson/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neamtule, poti pune o poza asa cum e acum, dupa vanzarile facute? Vreau sa vad daca s-ar preta pentru o treaba...

Numai are cauciuc ,mansoane lanturi,far stop si sea.

Am sa fac si poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-15287-0-62429800-1370280605_thumb.jpgpost-15287-0-91371500-1370280622_thumb.jpgVand MC in stare destul de buna, a fost vopsit prin februarie dar nefolosit. Necesita intretinut cu ceva crema, iar la un buzunar sa descusut captuseala. Pretul e de 100 lei si il trimit prin curier. Dimensiunile sunt pt un tip de max 1.80 si 70 kg. Cu aproximatie 52cm umar , 50 cm talie, 60 maneca. Alte informatii 0749614491

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint interesat de jug (piesa ce tine impreuna amortizoarele fata) si un amortizor fata(stinga) . In situatia in care sint disponibile , si la ce pret.

Salut,furca se da cu totul la 100lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi trebuie toata furca, doar ce am mentionat mai sus , si la un pret decent !

 

Nu imi trebuie toata furca, doar ce am mentionat mai sus , si la un pret decent !

 

Nu imi trebuie toata furca, doar ce am mentionat mai sus , si la un pret decent !

Ok,60lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai ramas:

rezervor mz rt 125 = 50 lei;

cutie scule mz rt 125 =30lei;

roti fata spate mz rt 125 =80 ambele;

ghidon mz rt 125=40lei;

buson rezervor Simson=40lei.

poze la pag 321

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...