Sari la conținut

Postări Recomandate

Se pare că facem concurenţă la căutat un grup de fugă....

 

ioneld, ce preţ are suportul ăla pentru şaua de pasager? aşa cum e

35 lei sau 50 ambele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator VULPOIU

Ale mele să shie.



km453. Aleko: anvelopa nu e a mea, nu e la mine, e... în altă ţară. Preţul nu e al meu, e al furnizorului. Mie nu îmi iese nimic. Dimpotrivă, ochii, răceala, benzina arsă... vorba aia, futerea de ma facerea de bine

 

Ceilalţi: ia ce ai găsit, succes!

 

Anvelopa asta are şi o cameră groasă, cu ştampila OTK pe ea. Dar voi luaţi chinezisme, nu vă opreşte nimeni.

 

Repet, ruseştile nu e pentru orişice ... deţinător de internet....



Apropos, ştiţi cîte kilograme are o bateria d-asta d-a voastră, ioropeană, de staniol, şi cît cîntăreşte o baterie rusească, ambele de acelaşi amperaj? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vulpoi aia de sofer nu mio lasi mie caut de ceva timp si numa nu gasesc , te rog :* sau facem bani pe din doua :))



dau si nijte jinars de pome , deala de prima mana bistritan :D

Editat de satana pe mobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Fie, oricum mie îmi trebe numa aia de pasager, cu veriga de mînă. Şi aşa nu e ce-mi trebe sută-la-sută, dar decît deloc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gifPicture 433.jpgattachicon.gifPicture 442.jpgattachicon.gif442.jpg

Aripa nu stiu de la ce moto a fost pe un atas improvizat.

Este aripa de atas IJ ...cel cu botul mai rotund BM3 scrie pe el . Cred ca au fost montate pe Planeta si 1 - 2 si probabil primele Jupiteruri .

 

Cateva lucruri de vanzare ;

roata Nipru MT 11 cu cauciuc si camera noi = 300 lei

roata Nipru MT 10 fara cauciuc si camera = 100 lei

roata M 72 cu rulmenti mari { prezinta rugina din belsug } = 70 lei

canistra noua 10 L cu suport "hand made" pentru atas = 150 lei

..... relatii la 0740376555 , la pret se adauga taxe curier .

Ar mai fi si altele de vanzare si anume ; rotii 2 de MZ Rt 125 fara cauciucuri si camere , furca MZ RT , rezervoare IJ Planeta 1 sau 2 , Planeta 5 si Nipru astea din urma cu buson de Dacie , bloc motor Simson , bascula Nipru , grup Nipru , protectii vant din tabla MZ ES , buson Simson , capac distributie Simson , capac chiuloasa Simson ,amortizoare Simson , capac tabla pentru ghidon Mz Rt / 3 , 2 suport sa spate de Mz RT 125 unul si cu guma dar in stare proasta plus alte maruntisuri care nu-mi vin acu in minte . Cei interesati de piesele la care nu am pus foto sa sune si le voi trimite pe mail sau aici la bursa la cerere .

Roata MT 10 fara cauciuc si grupul Nipru vor pleca la Timisoara ..... restul valabil .

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept adresa la care sa le trimit ...... ambele sunt pentru saua pasager { din spate } , sa nu avem surprize de neantelegere dupa aceea .

 

 

Ale mele să shie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vitezometrul ala pe negru ce diametru are si de ce este ?

Am doua acelasi model insa difera dimensiunea, unul are 6,6cm si unul 7,4cm. Le luasem mai demult pt RT 125,merge si pe Minsk ,cred ca si pe Voshod, Celalalt il luasem pt IJ. Oricare ar fi costa 25lei ca sa poata plati omu si curierul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gifImage000.jpgattachicon.gifImage001.jpgattachicon.gifImage002.jpgattachicon.gifImage006.jpgattachicon.gifImage008.jpgattachicon.gifImag047.jpgattachicon.gifImag048.jpgattachicon.gifImag057.jpgattachicon.gifImag058.jpgattachicon.gifImag059.jpgattachicon.gifImag062.jpgattachicon.gifImag063.jpgattachicon.gifImag065.jpgattachicon.gifImag068.jpgattachicon.gifImag070.jpgMai scot ceva la vanzare,poate are nevoie cineva. Sticla de far are diametru mic 16,4 si scrie pe ea d.i.a.f si vreo 5 litere. Preturile le discutam pe PM asa voi sti cine le vrea cu adevarat.

cat vrei pe carburatorul ala din stanga jos?

 

cumpar cauciuc 2.75/19 si un carburator mz rt 125 :):D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva lucruri de vanzare ;

roata Nipru MT 11 cu cauciuc si camera noi = 300 lei

roata Nipru MT 10 fara cauciuc si camera = 100 lei

roata M 72 cu rulmenti mari { prezinta rugina din belsug } = 70 lei

canistra noua 10 L cu suport "hand made" pentru atas = 150 lei

..... relatii la 0740376555 , la pret se adauga taxe curier .

Ar mai fi si altele de vanzare si anume ; rotii 2 de MZ Rt 125 fara cauciucuri si camere , furca MZ RT , rezervoare IJ Planeta 1 sau 2 , Planeta 5 si Nipru astea din urma cu buson de Dacie , bloc motor Simson , bascula Nipru , grup Nipru , protectii vant din tabla MZ ES , buson Simson , capac distributie Simson , capac chiuloasa Simson ,amortizoare Simson , capac tabla pentru ghidon Mz Rt / 3 , 2 suport sa spate de Mz RT 125 unul si cu guma dar in stare proasta plus alte maruntisuri care nu-mi vin acu in minte . Cei interesati de piesele la care nu am pus foto sa sune si le voi trimite pe mail sau aici la bursa la cerere .

Saua cu guma rupta de Mz Rt sa dat ...la celalalt suport situatia este inca neclara deoarece nu am primit confirmarea si adresa pe PM . Spor la cumparaturi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un grup de fugă! Sau măcar pinioanele (10 x 35) pentru a-l transforma pe-al meu.

 

În ideea asta menţionez că aş putea să fac rost de un pinion mare de 35 dinţi. Are aşadar cineva pinionul mic de 10? Ştiu, ştiu, nu-s împerecheate, va vibra, va exploda. Dar merită să încerc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva piese si accesorii Jawa 350 si alte modele:

 

attachicon.giffile_192240_php0n4raG.jpg attachicon.giffile_192240_php7rgbd8.jpg attachicon.giffile_192240_phpG6uthC.jpg attachicon.giffile_192240_phpSeTqws.jpg attachicon.gifimage002.jpg attachicon.gifimage008.jpg attachicon.gifimage009.jpg attachicon.gifimage010.jpg attachicon.gifimage012.jpg attachicon.gifimage013.jpg

 

Preturi negociabile la fata locului (Bucuresti)

 

Contact DOAR telefonic: Paul - 0726042544

Un pret la aparatoarea de lant ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adybai un pret pentru casca rosie cu cozoroc si doua dungi albe?

40 Ron. Detalii la telefon, va rog: 0726042544 - Paul

 

Un pret la aparatoarea de lant ?

50 Ron (este noua). Detalii la telefon, va rog: 0726042544 - Paul

Editat de adybai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva piese si accesorii Jawa 350 si alte modele:

Preturi negociabile la fata locului (Bucuresti)

Contact DOAR telefonic: Paul - 0726042544

Daca puneai si ceva preturi, cum mi s-ar parea normal, deja aveai un posibil client...dar asa, promit sa nu mai cumpar nimic de aici pina cind acei membri care scot la vinzare piesele nu respecta regulile simple ale forumului!

Si bine ar fi ca si ceilalti sa procedeze la fel, nu sa stam sa dam telefoane, sa ne tocmim pentru ceva ce nu cunoastem...in fine, vinzare maxima la fata locului!

 

Ce-i secretomania asta, parca s-ar vinde droguri?! Ori vrei sa fii sunat sa vada lumea importanta posesorului, sau iti place sa-i scrii fiecaruia cit costa piesa dorita?! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca puneai si ceva preturi, cum mi s-ar parea normal, deja aveai un posibil client...dar asa, promit sa nu mai cumpar nimic de aici pina cind acei membri care scot la vinzare piesele nu respecta regulile simple ale forumului!

Si bine ar fi ca si ceilalti sa procedeze la fel, nu sa stam sa dam telefoane, sa ne tocmim pentru ceva ce nu cunoastem...in fine, vinzare maxima la fata locului!

 

Ce-i secretomania asta, parca s-ar vinde droguri?! Ori vrei sa fii sunat sa vada lumea importanta posesorului, sau iti place sa-i scrii fiecaruia cit costa piesa dorita?! :blbl:

Asta este urmarea campaniei de ponegrire a unora care mai au ceva piese si vreau sa le vanda ......frica de blazonarea cu apelativul SAMSAR asa cum le place multora sa spuna fara a fi in cunostinta de cauza si de realitate .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...