Sari la conținut

Poze Si Comentarii - Plimbarea De Pe 07.01.2007


ray
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

baaa, da ce ati halit voi arata muuult mai apetisant decat ce am mancat noi la restaurantul chinezesc... plus ca de fapt nici macar nu am mancat la restaurant ci afara pe niste trepte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva si de la mine:

 

post-14577-1168191267_thumb.jpgpost-14577-1168192368_thumb.jpg

post-14577-1168191356_thumb.jpgpost-14577-1168191367_thumb.jpgpost-14577-1168191379_thumb.jpg

post-14577-1168191394_thumb.jpgpost-14577-1168191410_thumb.jpgpost-14577-1168191441_thumb.jpg

post-14577-1168191456_thumb.jpgpost-14577-1168191466_thumb.jpgpost-14577-1168191504_thumb.jpg

post-14577-1168191486_thumb.jpgpost-14577-1168191519_thumb.jpgpost-14577-1168191532_thumb.jpg

post-14577-1168191540_thumb.jpgpost-14577-1168191558_thumb.jpgpost-14577-1168191567_thumb.jpg

post-14577-1168191576_thumb.jpgpost-14577-1168191606_thumb.jpgpost-14577-1168191619_thumb.jpg

post-14577-1168191633_thumb.jpgpost-14577-1168191640_thumb.jpgpost-14577-1168191651_thumb.jpg

post-14577-1168191421_thumb.jpg

 

Se paote si asa ceva :crack: (asta ca sa nu mai zica gurile rele ca nu s`au facut poze cu gajici bulgaroaice)

 

post-14577-1168191671_thumb.jpg

salut, deci a venit pana la urma tipa aia sa faci poza cu ea, bv acu esti un om fericit :crack:

 

Pizza de unde ati luat?!!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si acum cateva impresii. S-au terminat pozele :blink:

Am ramas uimit cate motoare s-au strans la arc. Parca 27 am numarat, corectati-ma daca gresesc :crack:

Am mers exact cum spuneam, adica grupul majoritar a mers regulamentar (cred..) si o mica parte am "zburdat" liberi.

Ne-am regrupat la intrare in Giurgiu, nestiind ca 2 motoare ramasesera cu mult in urma. Au gresit drumul si au mers pe centura, iar la jonctiunea cu sos.spre Giurgiu au ajuns mai tarziu decat grupul, plus ca ne-au mai asteptat acolo un pic crezand ca noi am intarziat :crack: Din fericire au fost recuperati la intrarea in Bulgaria.

 

A fost cald si frumos... iarasi nu-mi vine sa cred ce vreme am avut "de gerul bobotezei".. s-a intors vremea cu susu-n jos.. sper sa nu ninga prin iunie :hug:

 

Ruse arata exact ca un oras romanesc in afara de literele chirilice de pe afise. Mi-a placut centrul, cu cladiri restaurate (gen Sibiu sau Brasov). Parca tot oraselul era la plimbare si cu ochii pe noi :crack:

 

Am gasit in centru si un exchange cu un curs OK (0.47 leva pe 1 RON), acceptau si lei, deci usor de procurat moneda locala. Si apoi gasca, foarte mare, s-a imprastiat in grupulete, puse pe cheltuit :crack:

 

Am gasit un local foarte interesant, am mancat foarte bine, ne-am amuzat sa comunicam cu chelneritele, fara maifestari de gradina zoologica ca data trecuta totusi :cheers:

 

Per total am ramas cu o impresie foarte placuta, si sunt sigur ca vom reface traseul, poate chiar prelungit spre Varna, Sofia sau Silistra, cat de curand! Caldura sa fie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Per total am ramas cu o impresie foarte placuta, si sunt sigur ca vom reface traseul, poate chiar prelungit spre Varna, Sofia sau Silistra, cat de curand! Caldura sa fie :crack:

 

 

uraaaaaaaaa

pleacam de dimineata insa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super tare !

Ray multam pentru poze ... raman dator ...

A fost prima mea excursie de genul acesta in grup. :crack: :crack: :crack: :cheers:

Cand e urmatoarea?

 

Ref poze , atat a vrut telefonu' meu !

post-12192-1168204153_thumb.jpg

post-12192-1168204199_thumb.jpg

post-12192-1168204213_thumb.jpg

post-12192-1168204223_thumb.jpg

post-12192-1168204239_thumb.jpg

post-12192-1168204253_thumb.jpg

post-12192-1168204274_thumb.jpg

post-12192-1168204289_thumb.jpg

post-12192-1168204300_thumb.jpg

Editat de greyhound
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara cuvinte!!!!!!a meritat plimbarea :crack:

sper cat de curand sa o repetam.

dupa parerea mea a fost o gasca super fara infumurati :crack:

 

@greyhound :scuze ca te abordez,dar cam nasol virajul lui ala la parc la bucur obor era sa te de-a jos:angryfire: trebuia mers dupa el ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@greyhound: creditele se duc la.. :crack: ...monica :crack:

 

Stay tuned pe forum ca aici se anunta urmatoarele excursii.. Ne-ar place sa ne insotesti si la urmatoarele :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam frumos ca v`ati alaturat ideei de a face o excursie azi.

Multam pt experienta pe care am avut`o alturi de voi.

Multam fetei de la cafebar ca a acceptat sa faca poza cu mine.

Multam Domnului ca ne`a dat vreme frumoasa.

Multam pt poze si filmulete(desi nu le`am vazut pe toate).

Multam frumos!!!

 

Asfalt la 36cu2 va doresc pt urmatoare excursie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@greyhound :scuze ca te abordez,dar cam nasol virajul lui ala la parc la bucur obor era sa te de-a jos:angryfire: trebuia mers dupa el ......

 

Credeam ca nu ai vazut... :crack: A facut dreapta de pe banda 2 exact prin fata mea :crack:

 

Ma bucur ca am reusit sa franez fara probleme... doar un ghiont de la nevasta-mea..

 

@greyhound: creditele se duc la.. :cheers: ...monica :P

 

Stay tuned pe forum ca aici se anunta urmatoarele excursii.. Ne-ar place sa ne insotesti si la urmatoarele :crack:

 

tx Monica !

tx everybody...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut everybody, a fost o excursie reusita , de la faptu k nu au fost infumurati pana la faptu k nu am platit nici o taxa :crack: .

Si apropo de evenimente nefericite, chiar ma gandeam k tot drumu nu a patit nimeni nimik, cand la Cimitiru Eroilor, un recalcitrant si psihopat era in roata mea spate in curba la dr de la cimitir cu claxoane , flashuri si culmea cand ma depaseste mai se si face cu masina spre mine :cheers: . Ma duc paralel cu el sa il fac nebun si sa-l intreb ce are cu mine, el din nou se face spre mine cu masina. Va dati seama k in momentu ala imi parea rau k nu am vreo putere sa fac cumva sa il strang de gat cumva prin geamu masinii. Mai tarziu la un semafor, cand am avut alte schimburi de replici, STUPOARE, in masina era si o fetita mica :crack: :crack:

NO COMMENT!!

 

ps. O sa postez si eu niste poze facute cu tel, daca intereseaza pe cineva................

 

 

Multumesc celor care au facut poze ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ray . io am numarat 28 de motoare fara cristi si mihaela parca fata cu cbr 125 , si fara cei doi cu ktm care nu ai intrat in bulgaria. deci sa plecam cam 32 de motoare.

apropo de incidente, pe trafic greu era un tampit cu o dacie , un mos mai bine zis care prin faptele lui a primit o :crack: de la baiatul cu transalpu , iar cand am ajund in crangasi la intrarea pe constructorilor o vaca care nu avea numere de B da cu spatele iesind din parcare de pe partea dreapta , adik de pe contraa sens intr-un asa fel incat a ajuns pe sensul nostru de mers. nu mi-a venit sa cred, norok k tocmai trecusem prin intersectie si nu aveam viteza. si-a luat doar o palma in oglinda , amimtind ui de fapt sa se asigure

abea astept urmatoare iesire ... zbaram precum migratoarele in tzarile calde. candn vremea si temperatura se indura cu noi vizitam plaiurile natale ale zeilor din olimp

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut la nebunie "mica" plimbare, mai ales k a fost prima de genul asta la mine. :crack:

O astept pe urmatoarea, si poate mergem la Sofia:D

Tks tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

boby_xt spera sa isi repare Xt`ul pana la sf sapt asteia .. si are el o prop. pt weekend`ul urmator .. cel putin asa mi`a zis el ...

 

Noi cei are avem cu ce uram insanatosire grabnica motoretelor de la garaj !!!

 

 

Asfalt la 36cu2 va doresc pt urmatoare excursie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ray . io am numarat 28 de motoare fara cristi si mihaela parca fata cu cbr 125 , si fara cei doi cu ktm care nu ai intrat in bulgaria. deci sa plecam cam 32 de motoare.

apropo de incidente, pe trafic greu era un tampit cu o dacie , un mos mai bine zis care prin faptele lui a primit o :cheers: de la baiatul cu transalpu , iar cand am ajund in crangasi la intrarea pe constructorilor o vaca care nu avea numere de B da cu spatele iesind din parcare de pe partea dreapta , adik de pe contraa sens intr-un asa fel incat a ajuns pe sensul nostru de mers. nu mi-a venit sa cred, norok k tocmai trecusem prin intersectie si nu aveam viteza. si-a luat doar o palma in oglinda , amimtind ui de fapt sa se asigure

abea astept urmatoare iesire ... zbaram precum migratoarele in tzarile calde. candn vremea si temperatura se indura cu noi vizitam plaiurile natale ale zeilor din olimp

 

Ti-a mai batut in ochi aeru ? :lol:

 

Super tare frate, bravos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu orezul era cu ananas, ci puiul cu ciuperci...

 

mare dreptate ai... :) cred ca m-am ramolit...sau sunt prea adormita la ora asta...

thanx a lot pt poze :lol:

 

PS...zicea cineva ceva de o plimbare in week urmator??? :cheers:

Editat de tashulina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...