Sari la conținut

Ce-ar Fii Sa Fie!


Postări Recomandate

Nu stiu daca au mai fost postate pozele astea(imi cer scuze daca da)...cam asa ar trebuii sa arate o intrunire adevarata...pana ne mai creste parcu moto din tara noastra scumpa si draga...ne multumim cu ce avem! :)

Spre un viitor mai bun! :lol:

asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca n-ar fi taxa de prima inmatriculare, sa nu te miri daca, in cativa ani, nu vei vedea in fundalul acestei mari de motociclete Arcul de Triumf.

cica , curtea europeana ar da statul roman in judecata in legatura cu taxa de prima inmatriculare , nefiind legala ,in concordanta cu normele europene ,iar noi fiind stat european... :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica , curtea europeana ar da statul roman in judecata in legatura cu taxa de prima inmatriculare , nefiind legala ,in concordanta cu normele europene ,iar noi fiind stat european... :cheers: :lol:

 

Din cate am inteles ministrul finantelor va da o declaratie vineri pe tema asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu din cauza taxelor nu isi ia rumanu motocicleta, vrea el neaparat sa se duca la servici singur intr-o masina de 5 locuri si sa injure ca de de e aglomeratie. Si din cate am vazut nu clima conteaza cel mai mult in ponderea motocicletelor pe tari (din cate am auzit cica UK e pe primul loc si acolo ploua de 5 ori pe zi). Dupa parerea mea motociclete / locuitor e direct proportionala cu indicele de civilizatie

 

 

 

 

parcare la circuito de Jerez

post-1568-1168519996_thumb.jpg

Editat de ghost-rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt de aceeasi parere.

Poza are o valoare mare totusi, data de munca depusa pentru prelucrarea ei:)

 

Ma enerveaza scepticii astia...numa americanii mai sunt asa,doar ca la aia e regula ca-s prosti de-ngroapa.

Atunci poza lu Ghost_Rider ..?!?! si aia e photoshop!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma enerveaza scepticii astia...numa americanii mai sunt asa,doar ca la aia e regula ca-s prosti de-ngroapa.

Atunci poza lu Ghost_Rider ..?!?! si aia e photoshop!?

 

SSSSS...nu te agita degeaba...deschide ochii putin si uita-te la a II-a poza...se observa mai usor repetitia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vina careva la o intrunire din deasta , si sa aiba ceva tricou care sa promoveze conservele , gen bikes suck -get a jeep sau ceva .... (mi-a zburdat si mie imaginatia la secvente din ceva filme cu prosti) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt ajutate generos de PHOTOSHOP .....acolo sunt intr-adevar multe motoare dar nu chiar ca in a 2-a poza ......si intr-adevar teleobiectivele de gen 300-600 fac treaba asta cu comprimarea spatiului DAR mai fac o treaba ..si anume sharf'ul intr-un plan foarte ingust ....ma rog una peste alta experienta mea de zeci de ani in fotografii si fotoshopuri zice ca sunt adevarate partial , doar ajutate un pic mai ales prin spate :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...