Sari la conținut

M-a pus pe liber deci sunt liber sa alerg. unde ?de weekend


foxbat
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna seara,

 

Eroul ne-a invins, nu sunt nici eu de nivelul lui Robert.

 

Scuze dar varsta isi spune cuvantul.

 

Pesemne ca o sa incerc ceva Bulgaroaie dupa ce da soarele.Dar sunt cam desumflat..

Iertare Roberteeeeeeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nop, eu nu. Liniile lungi si drepte nu ma incanta deloc. Prefer curved...surfaces :P


» Post actualizat in 23 Sep 2017 18:38

Apropo: cica video de azi de pe TF:

 

https://www.facebook.com/meteoplus.antena3.ro/videos/1528644357178988/?hc_ref=ARTK1KEi9SxUHh-GbxMqaO-cxvocqF9L33pnvEV4pigIWsHb1LfNwuyjjfcdvA3FaU0

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad cum se aliniaza astrele . clar nu Ro. Prea multe accidente. Prea multa militie la produs(sunt deja ars odata).

Nu mai fac planuri ca parca rade dracu' de mine si nu mi ies.

Ultimul gand inainte de somn e ceva gen ruse ...si apoi pe unde vad cu ochii.si daca mi si place, dorm acolo. leve mai am :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i bai, am gasit cu cine sa merg :)

 

Drum bun si tie, fox!

Ai gasit...sau ne-ai gasit. Salut!

Eu cu chinezu de thangpao sau cum ii zice venim dinspre Berceni. Vrem ca la ora 10:00-10:30 deja sa schimbam a doua in drum spre Brasov...iesim pe DN1 clasic. So...daca stai aproape de berceni, ne vedem la Sun Plaza la 9:30. Au covrigi, cafele, trec fete dragute...daca nu, te culegem de la Petrom Miorita la 10:30 si apoi pe cai.

 

Ce zici?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, dintr-un grup care se anuntase mai mare, pentru o tura scurta...am ramas 3 si maine avem de gand sa mergem catre sud... Existau 2 variante: 1. Bucuresti, Daia, Oltenita(masa), Manastirea, Sarulesti, Fundulea, Bucuresti.

https://goo.gl/maps/MUTpxKdJqYu

 

Sau, 2: Bucuresti, Ruse, Manastirea in stanca Basarabovo, Cherven, Ruse(masa la Happy), Bucuresti.

https://goo.gl/maps/yrkoM7YMJRS2

Poate reusim sa invartim roata impreuna.

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Suzuki, e perfect la 10:30 la Miorita, dar oricum ii dau un tzarr lui taong la 9 si stabilim exact.

 

@middle, din pacate traseul stabilit de noi e spre munte, nu spre sud. Sau asa sper, cel putin :)) In orice caz, ne vedem la benzinarie si discutam, fiecare o ia pe drumul lui. Eu personal, nu merg in sud.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci propun asa: hai sa ne hotaram fiecare acum unde vrea sa mearga, catre munte sau catre sud. Ca sa nu avem puncte de intalnire departe de cei care sunt deja hotarati pe traseul de maine.

 

Eu merg spre munte, daca restul grupului merge spre sud, nu e problem, dar sa stiu dinainte. :)

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca nu am un obiectiv bine stabilit ...ci doar chef de plimbare in limita a 2 rezervoare, maine dimineata in jur de 9.30 ma opresc la mall SunPlaza la o cafea ...fuck cateva caprioare din priviri , si apoi vedem incotro.

Deocamdata suntem 2 , ...oricine este bine venit.

Sper pe la maxim 10.30 sa invartim roata

 

 

 

PS : Fox -ule ..multzam pt gazduire :lool:...sper ca nu ti-am stricat topicul . Plimbare placuta maine :peace:

ce sa strici bre. ?:) eu sunt pe la servici acum..sa fie cu sanatate.

daca e, anunt,

acum in minte am Bulgaria si un papa bun. ce o iesi ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfuu, dacă știam că văd prinde 11, ajungeam și eu.

Sunt în Veliko la http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g303653-d1101062-Reviews-Shtastlivetsa-Veliko_Tarnovo_Veliko_Tarnovo_Province.html

Editat de Tornada
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mers pana la urma cu unulupu in doi romantic :)) pe Siriu, Intorsura Buzaului si intoarcere pe Cheia. Ne-a burnitat putin prin Nehoiu dupa care s-a oprit. Dupa Cheia insa, asfaltul era ud si a mai plouat putin pana am ajuns pe drum drept, deci serpentinele la mers domol.

 

Nu am facut poze ca am tot fugit de ploi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...