Sari la conținut

Cel Mai Rapid Scooter De 50 Cc


claudiu suzuki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 244
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

ca e jmecher si ca i-a zis lui un prieten ca a auzit de la unu ca are coeficientul de aerodinamicitate mare si ca i-a mai zis cineva ca e cel mai bun scuter. De-aia l-a si luat, senzatie majora cu 12512421 la ora (respectiv 90).

 

:cheers:

 

tzeapa, te-am luat, al meu ia 120(cred ca am mai mentionat asta :laugh:)

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa se ajunga pe la semafoare sa primiti intrebari de genu : "nenea nenea da' cat baga asta?" ..."da merge si pe o roata" :laugh:

 

S-a ajuns deja !

 

Nu-ti spun ca eram intr-o zi la un semafor cu mai multi prieteni cu scutere si motoare si vine unu cu un first bike de-ala mic de seamna cu V-Clicu si face , haideti pe care il provoc la o liniuta , am inceput sa radem toti =))))

 

Si apropos de intrebarea : "nenea da' cat baga asta?" eram in targ cand am fost sa vindem un scuter si am fost mai multi. Vine un mosneag , Auzi baiete cat baga asta ? :laugh: :cheers:

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a ajuns deja !

 

Nu-ti spun ca eram intr-o zi la un semafor cu mai multi prieteni cu scutere si motoare si vine unu cu un first bike de-ala mic de seamna cu V-Clicu si face , haideti pe care il provoc la o liniuta , am inceput sa radem toti =))))

 

Si apropos de intrebarea : "nenea da' cat baga asta?" eram in targ cand am fost sa vindem un scuter si am fost mai multi. Vine un mosneag , Auzi baiete cat baga asta ? :laugh: :laugh:

 

Bafta!

mic si uratel ... da mai stii ce tine sub carene?:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si apropos de intrebarea : "nenea da' cat baga asta?" eram in targ cand am fost sa vindem un scuter si am fost mai multi. Vine un mosneag , Auzi baiete cat baga asta ? :laugh: :cheers:

 

 

 

Trebuia sa ii spui ca mai mult decat un baston :laugh:

 

 

 

 

 

P.S.Tare DNA'ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma lasi frate ? Ala nici cu kit de 80 nu duce 85-90 . Si era clar ca era stock si era si un SuperCocalarus pe el ( cu Casca invizibila )

Stiu un FB Sprinter ( ca V-clik ) are 90 in bord ( e din 2004 , luat nou ) in blana ii INDICA 85 ... insa ma intreb ... real cat o fi :laugh: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a ajuns deja !

 

Nu-ti spun ca eram intr-o zi la un semafor cu mai multi prieteni cu scutere si motoare si vine unu cu un first bike de-ala mic de seamna cu V-Clicu si face , haideti pe care il provoc la o liniuta , am inceput sa radem toti =))))

 

Si apropos de intrebarea : "nenea da' cat baga asta?" eram in targ cand am fost sa vindem un scuter si am fost mai multi. Vine un mosneag , Auzi baiete cat baga asta ? :laugh: :laugh:

 

Bafta!

asta nu e nimic eu aud prin oras la mosnegi peste 50 de ani ... "we yo imi iau de ala mare ca a lu nush care (se refera la leonardo, model foarte la moda la mine in oras) ca prinde 140 si e tare" si cand le spui ..."nenea da iti trebuie a sau a1 si e mai complicat mai bine iati un scuter de 50 bunicel si prinde in jur de 80-90" , ei iti raspund "e da ala prinde 140 si e mare, e tare...nai treaba...,lasa ca fac eu niste smecheri pe la baietasi si il inscriu pe 50"

 

mdea... ascultati de batrani sunt foarte intelepti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta nu e nimic eu aud prin oras la mosnegi peste 50 de ani ... "we yo imi iau de ala mare ca a lu nush care (se refera la leonardo, model foarte la moda la mine in oras) ca prinde 140 si e tare" si cand le spui ..."nenea da iti trebuie a sau a1 si e mai complicat mai bine iati un scuter de 50 bunicel si prinde in jur de 80-90" , ei iti raspund "e da ala prinde 140 si e mare, e tare...nai treaba...,lasa ca fac eu niste smecheri pe la baietasi si il inscriu pe 50"

 

mdea... ascultati de batrani sunt foarte intelepti...

poate ai auzit asta de la batrani betivani. ordinarii aia care isi baga pensia in bar, pentru bautura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...