Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dragilor.. ma pregateam si eu frumos sa vin la intalnire. Acum mi-am facut un pic de curaj si... ca si in filmele cu prosti, cineva foarte "binevoitor" mi-a taiat cablul de alimentare!!!!!

 

Imi poate si mie explica cineva ce se intampla cu lumea asta?

 

Cum pot repara problema? Asta numai ca sa le fac in ciuda?

Editat de maria.lazar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor.. ma pregateam si eu frumos sa vin la intalnire. Acum mi-am facut un pic de curaj si... ca si in filmele cu prosti, cineva foarte "binevoitor" mi-a taiat cablul de alimentare!!!!!

 

Imi poate si mie explica cineva ce se intampla cu lumea asta?

 

Cum pot repara problema? Asta numai ca sa le fac in ciuda?

 

Lumea e plina de ciudosi. Cuma dica, tu femeie tanara, iti permiti sa ai motocicleta, cand el poate toata viata a visat la un IJ, si nu l-a putut avea???

Hai serios, ce cablu de alimentare ti-a taiat? Daca-i ala de vine de la baterie, se rezolva.

Da-mi un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminca meses?:cheers:))))))

Mesaj completat

Cine are chef de cearta o va face acolo......si ne facem pe mici si pe gratare...gata?Hai ca am mai incercat asta o data si atunci am zis pe Piatra acuma......pe Meses?..careva?:cheers:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah.....vezi amu ce prietenii vrei tu sa legi ca imi cam miroase a baty-boy........sunt 2 chestii diferite.....daca merg cu motorul si esti si tu...nu inseamna ca suntem prieteni ....man! si da...eu ma fac pentru mici cu oricine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. pe 27.09.2009 duminica ora 13.00 de ziua orasului Marghita, va prezenta HIDI MIKI un streetfighter show, ( langa biserica reformata). Va asteptam .

Multumim mult de invitatie.

 

eu personal nu voi fi in tara pe data de 27, dar recomand pt ceilalti care merg la show drumul spre Marghita sa o faceti spre Padurea Neagra, s-a complectat astaltul, in rest praf, mizerie, denivelari mai mici dar destule, si pietris marunt in viraje (fara aplecari moto asa mai sanatoase), dar macar nu sunt cratere ca pe alte rute :D

 

Asfalt uscat, distractie si betie buna baietilor din Marghita. :)

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica? NU ma lasa-ti de izbeliste ca nu am cu cine merge si ma simt singur.Cineva ceva?Si daca merg la raita sa dea un suc ca doara e patron pe acolo pe la negreni nu?:D)

Mesaj completat

Pffffff numa tastele merg pe aici si alea am...pooooolea nimeni nimic nu merge nicaieri?..Las ca merg eu si nu mai zic la nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica? NU ma lasa-ti de izbeliste ca nu am cu cine merge si ma simt singur.Cineva ceva?Si daca merg la raita sa dea un suc ca doara e patron pe acolo pe la negreni nu?:D)

Mesaj completat

Pffffff numa tastele merg pe aici si alea am...pooooolea nimeni nimic nu merge nicaieri?..Las ca merg eu si nu mai zic la nimeni

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica? NU ma lasa-ti de izbeliste ca nu am cu cine merge si ma simt singur.Cineva ceva?Si daca merg la raita sa dea un suc ca doara e patron pe acolo pe la negreni nu?:D)

Mesaj completat

Pffffff numa tastele merg pe aici si alea am...pooooolea nimeni nimic nu merge nicaieri?..Las ca merg eu si nu mai zic la nimeni

 

 

Maine:Oradea-Varfuri-Brad-Muntele Gaina-Arieseni-Oradea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine:Oradea-Varfuri-Brad-Muntele Gaina-Arieseni-Oradea?

 

sped ,art se referea la drum, io as veni dar ce fac de la Muntele Gaina la Arieseni ? :D tre sa pun bani deoparte si pt un enduro , din pacate cele mai frumoase trasee nu sunt alea asfaltate ..in tarisoara noastra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica de la 10 jumate:Oradea-Belis-Marisel-Lacurile Tarnita,Somesul Cald,Gilau-Gilau cu intoarcere ori pe E60 ori pe la Luna-Buru-Arieseni-Oradea.Traseul are asfalt bun,cel putin anul trecut Huedin-Belis-Gilau era ok,asfaltul cam valurit insa fara gropi iar de la Gilau la Buru e o portiune de drum,cca 7 km sparta insa pt. cine vrea merita.De la Buru la Vartop il stiti, e ok.Km nu stiu, nici nu ma intereseaza.

Cineva?

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica de la 10 jumate:Oradea-Belis-Marisel-Lacurile Tarnita,Somesul Cald,Gilau-Gilau cu intoarcere ori pe E60 ori pe la Luna-Buru-Arieseni-Oradea.Traseul are asfalt bun,cel putin anul trecut Huedin-Belis-Gilau era ok,asfaltul cam valurit insa fara gropi iar de la Gilau la Buru e o portiune de drum,cca 7 km sparta insa pt. cine vrea merita.De la Buru la Vartop il stiti, e ok.Km nu stiu, nici nu ma intereseaza.

Cineva?

Pana la urma cati mergeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...