Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ciao baietii..nu stiu daca am intrat la topicul corect dar nah sunt noua pe aici :P ...parca vad cum o sa sariti toti pe mine :ph34r: ...dar vreau sa va cunosc mai bine( fete motocicliste,baieti..)..tin sa va zic ca doar anul viitor voi incepe sa fac A-ul :P :P ...si mi-ar place sa mai ies cu voi(ca pasagera)..sa mai invat cate ceva despre motoare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa va zic ca doar anul viitor voi incepe sa fac A-ul :P :P ...si mi-ar place sa mai ies cu voi(ca pasagera)..sa mai invat cate ceva despre motoare :lol:

 

pentru invatzat apeleaza cu incredere la un service ca si uncenic :P , cat despre ce vei face si nu vei face tu la anu este un fel de amenintzare ca o sa faci A`u ? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciao baietii..nu stiu daca am intrat la topicul corect dar nah sunt noua pe aici :P ...parca vad cum o sa sariti toti pe mine :ph34r: ...dar vreau sa va cunosc mai bine( fete motocicliste,baieti..)..tin sa va zic ca doar anul viitor voi incepe sa fac A-ul :P :P ...si mi-ar place sa mai ies cu voi(ca pasagera)..sa mai invat cate ceva despre motoare :lol:

 

Nu-ti face probleme, mai sunt pe aici "motociclisti" ca tine, de ex. Pauliee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru invatzat apeleaza cu incredere la un service ca si uncenic :P , cat despre ce vei face si nu vei face tu la anu este un fel de amenintzare ca o sa faci A`u ? :lol:

amenintare??? nu..chiar deloc.vroiam sa zic ca inca nu am permisu :ph34r: ..

Mesaj completat

Nu-ti face probleme, mai sunt pe aici "motociclisti" ca tine, de ex. Pauliee

eh..nu pot sa zic ca sunt o motociclista...inca.. :P ..dar sper ca anul viitor sa fiu :P ..pana atunci ma uit la altii si raman pasagera:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tind sa cred ca mIRC`u , Messenger`u si hi5`u nu`i mai satisface pe unii ...forumu` a devenit provocarea extrema a unui taram virgin :ph34r:))

Mesaj completat

asl + jpg + riding pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult...

God Father?? :lol:

Mesaj completat

ma ajuti si pe mine cu acest God Father..? :P

 

cum adica daca sunt buna?..haha la ce? :P :P

Mesaj completat

replay`ul de sus din gresala l`am pus... :ph34r: scuzee....

Mesaj completat

Daca esti buna te duc o tura....jur...(dodoliciiios).....o tura de varfuri!

Pac pac!

 

 

deci art..cum adica buna??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca`mi permite colegul art iti voi explica :

1. cand stai pe motor sa nu-ti atarne bucile una pe o parte una pe alta sa creadalumea ca dintr`un SS s-a transformat intr`un tourer din cauza bucilor care arata ca si coburile atarnand ...

 

2.Per ansamblu cand esti pasagera motorul trebuie sa se vadanu sa`l invaluie suncile si sa se asemene datorita disproportionarii ca cineva pe matra si sa strage luema ia uite`l manncatzash pe harry poker

 

3.Avand in vedere ca exista casti cu care poate fi astupata figura , cam astea ar fi

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog putina decenta !!! Tudor ca de obicei ....no comment ca tot dejeaba ! :lol:

 

Lasati chatu mergeti pe Discutii despre orice !

 

O iesire pe sfarsit de saptamana ? un Meses ? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca`mi permite colegul art iti voi explica :

1. cand stai pe motor sa nu-ti atarne bucile una pe o parte una pe alta sa creadalumea ca dintr`un SS s-a transformat intr`un tourer din cauza bucilor care arata ca si coburile atarnand ...

 

2.Per ansamblu cand esti pasagera motorul trebuie sa se vadanu sa`l invaluie suncile si sa se asemene datorita disproportionarii ca cineva pe matra si sa strage luema ia uite`l manncatzash pe harry poker

 

3.Avand in vedere ca exista casti cu care poate fi astupata figura , cam astea ar fi

 

Bafta

 

 

bai tudore nimic nu am inteles din ce ai zis.. :lol: ....in legatura cu suncile..NU nu am sunci :P ...deci cred ca sunt buna

Mesaj completat

Rog putina decenta !!! Tudor ca de obicei ....no comment ca tot dejeaba ! :P

 

Lasati chatu mergeti pe Discutii despre orice !

 

O iesire pe sfarsit de saptamana ? un Meses ? :ph34r:

 

 

ce bine suna iesirea asta.pacat ca inca nu am si eu motor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog putina decenta !!! Tudor ca de obicei ....no comment ca tot dejeaba ! :P

 

Lasati chatu mergeti pe Discutii despre orice !

 

O iesire pe sfarsit de saptamana ? un Meses ? :ph34r:

 

padre Stefan , decentza este al 2-lea nume al meu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concurs international de cross la Valea lui Mihai. Duminica dupa ora 11:00 sunt prezenta, cine doreste sa vina intrare gratuita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ne intalnim la ora 9:30 la Mol-ul de pe Stefan cel Mare.

 

Pentru plecarea la Valea lui Mihai la cursa iar apoi in plimbare ...vedem noi Meses sau intoarcere prin Ungaria :wacko: .

Pt cei care nu stiu molu' e la iesire din oras spre Satu Mare(Biharia) inainte de podul de cale ferata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dear fakars :wacko: hehehe maine dimineata daca nu ne ploua mergem la Concursul de MotoCross de la Valea lui Mihai si apoi unde om vedea cu uochii ori pe Meses ori prin Ungarishe la un BabGuias ( stiu unu bun la Debrecen la iesirea spre autobanda )

Somn linistit si odihna placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dear fakars :wacko: hehehe maine dimineata daca nu ne ploua mergem la Concursul de MotoCross de la Valea lui Mihai si apoi unde om vedea cu uochii ori pe Meses ori prin Ungarishe la un BabGuias ( stiu unu bun la Debrecen la iesirea spre autobanda )

Somn linistit si odihna placuta!

ploaie si furtuna peste pista ... sa aveti intradevar ce viziona. NOROIII rulzzz! fratilor farmecul crossului incepe cu cuvantul NOROIII!!!

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...