Sari la conținut

Accident Pe Barbu Vacarescu


Makalu
 Share

Postări Recomandate

1- si eu am fost nimerit de un taran manelist(si la durut in basca)

2- cum pot analfabetii sau retardatii sa obtina permisul de conducere?

3- noul cod rutier nu va rezolva nimic atata timp cat exista servitismul si politisti la fel ca dobitocul ala

Un prieten bun a cazut la datorie acum 3 luni tot din cauza unui taran,acum el ne priveste"de sus",crede-ti ca il va aduce cineva inapoi?NU. acest baiat avea permis de 15 ani si extrem de multi km. si totusi s-a dus,oare conteaza vechimea atunci cand esti doborat de tiganii astia?

MARE ATENTIE!si sa ne vedem sanatosi la intruniri. :rose:

sanatate lui radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

As vrea sa punctez cateva aspecte:

1. permisul se obtine f.f.f usor si de "prostii cu moto" si de "manelistii prosti cu masini"

2. daca soferii pot fi acuzati de neatentie,si motociclistii pot fi acuzati de inconstienta(in f.multe cazuri ).

3. Culmea este ca multi oameni de pe acest forum vorbesc in necunostinta de cauza in multe din problemele exprimate aici...unii injura conservarii,unii injura motociclistii,as vrea sa ii vad avand si moto si masina, cum li se schimba optica imediat,in functie de vehiculul pe care il conduce!

4. Multi de pe acest forum sunt niste teribilisti de 2 lei (vechi),care nu au nici una nici alta,iar daca intra in polemica cu altii care au,devin frustrati si ii condamna pe ceilalti care au !

 

CONCLUZII:

NU EXISTA PADURE FARA USCATURI !

SOFERII SUNT NEATENTI (NU TOTI)

MOTOCICLISTII SUNT INCONSTIENTI (NU TOTI)

Aceste 2 concluzii de mai sus duc la ingrosarea listei de la accidente... :blink:

Eu am si masina ,am avut,si o sa am din nou un XX,si f multi km facuti fara accidente si cu moto si cu conserva ! De ce ? Pentru ca nu risc inutil si nu ma bazez pe faptul ca am dreptate sau prioritate !

:rose: SANATATE LUI RADU !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa punctez cateva aspecte:

1. permisul se obtine f.f.f usor si de "prostii cu moto" si de "manelistii prosti cu masini"

2. daca soferii pot fi acuzati de neatentie,si motociclistii pot fi acuzati de inconstienta(in f.multe cazuri ).

3. Culmea este ca multi oameni de pe acest forum vorbesc in necunostinta de cauza in multe din problemele exprimate aici...unii injura conservarii,unii injura motociclistii,as vrea sa ii vad avand si moto si masina, cum li se schimba optica imediat,in functie de vehiculul pe care il conduce!

4. Multi de pe acest forum sunt niste teribilisti de 2 lei (vechi),care nu au nici una nici alta,iar daca intra in polemica cu altii care au,devin frustrati si ii condamna pe ceilalti care au !

 

CONCLUZII:

NU EXISTA PADURE FARA USCATURI !

SOFERII SUNT NEATENTI (NU TOTI)

MOTOCICLISTII SUNT INCONSTIENTI (NU TOTI)

Aceste 2 concluzii de mai sus duc la ingrosarea listei de la accidente... :D

Eu am si masina ,am avut,si o sa am din nou un XX,si f multi km facuti fara accidente si cu moto si cu conserva ! De ce ? Pentru ca nu risc inutil si nu ma bazez pe faptul ca am dreptate sau prioritate !

:lol: SANATATE LUI RADU !

 

:D

 

De cand am sesizat la propria-mi persoana cat de rar ma uit in oglinda din dreapta cand sunt la volanul masinii, parca nu-mi mai vine sa fiu cu gura mare pe "conservarii astia nenorociti" :blink: ...insa aspectul asta il sesizezi doar daca circuli atat cu masina cat si cu moto...in rest, ii injuri la greu pe "vanatorii astia de motociclisti" :D ca dehh...ei sunt de vina, nu tu care te bagi sa depasesti pe dreapta in unghiul lor mort sau alergi ca disperatu' cu 80 prin Bucuresti... :rose:

 

multa sanatate Horatiu. :D ..si sper ca din fiecare intamplare stupida de-asta sa retinem ceva bun pe viitor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ok.. uneori, calare, suntem teribilisti, grabiti sau cum vreti voi. De cealalta parte uneori, conservarii (dintre care facem si unii dintre noi parte) la fel, neatenti si batuti in cap!

 

.. insa acidentul s-a produs la 50 - 60 km/ora :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!!!

Azi m-am externat ( definitiv) si tot azi am ajuns langa o conexiune internet sa pot sa va contactez!!

 

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru sustinerea si suportul pe care le-am simtit din plindin partea voastra a tuturor!

Am sa incerc sa va redau cat pot de concis si obiectiv tot ce s-a petrecut cu mine de duminica si pana azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!!!

Azi m-am externat ( definitiv) si tot azi am ajuns langa o conexiune internet sa pot sa va contactez!!

 

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru sustinerea si suportul pe care le-am simtit din plindin partea voastra a tuturor!

Am sa incerc sa va redau cat pot de concis si obiectiv tot ce s-a petrecut cu mine de duminica si pana azi!

 

Welcome back!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!!!

Azi m-am externat ( definitiv) si tot azi am ajuns langa o conexiune internet sa pot sa va contactez!!

 

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru sustinerea si suportul pe care le-am simtit din plindin partea voastra a tuturor!

Am sa incerc sa va redau cat pot de concis si obiectiv tot ce s-a petrecut cu mine de duminica si pana azi!

 

 

 

Bravo Horatiu !

 

Ai reusit chiar tu sa tastezi sau inca te mai doare mana ? ai grija de ea sa se faca bine si sa ai parte de o recuperare completa (daca exista asa ceva).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut copii!

 

M-am bucurat ca m-am externat definitiv da' se vede treaba ca aia de la spital s-au cam atasat de mine , ca a trebuit sa ma mai intorc un pic pe la ei!

Azi am revenit acasa, sant ok! / aproximativ, mai am dureri la picior din cand in cand , dar e de bine!

...am incercat deja de e ori sa va scriu ceva mai detaliat care a fost toata povestea dar nu s-a postat! / ca un facut a dat eroare !! si s-a pierdut tot ce am scris! :lol:

...se vede treaba ca tre' sa va spun totul la o bere si ceva alaturi cu prima ocazie ...(of course drinks om meeeee! :crack: )

 

...inca o data mii de multumiri la toata lumea , pentru suportul si sustinerea pe care le-am primit de la voi!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...