Sari la conținut

Alegere piese distributie


DrLexic
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

 

Ce lant de distributie sa aleg dintre cele din poza atasata?

 

Ce magazin imi puteti recomanda pentru a cumpara intinzator? Eventual unul din Bucuresti ca sa scutesc banii de transport.

 

Multumesc!

post-91681-0-10003700-1534429154_thumb.png

Editat de DrLexic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea furnizorilor de piese comanda tot din reteaua oficiala sau magazine online din EU...care la randul lor iau tot de reprezentante ale marcilor respective.Mai sunt posibilitatile de a cumpara din afara UE dar aici pretul difera in functie de discount aplicat,promotii,filiera,transport vama etc etc

Eu prefer comanda la reprezentanta pe serie de sasiu asa stiu ca voi primi piesa corecta, si ei se ocupa de tot pana am piesa in mana. Asa ca orice neintelegere,piesa gresita,retur,probleme la transport,plati etc etc etc..este in sarcina lor.

Editat de TNG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ce fel de lant este(tip)si cauti la auto,este la jumatate de pret.De obicei este mai lung dar tai cate zale ai nevoie.Acum o sa imi sara lumea in cap ca nu rezista la turatie ,dar e acelasi tip de lant la distributie.La ktm de exemplu se potriveste lantul de distributie de la mercedes Aklasse diferenta de pret este la jumate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oook. Multumesc pentru opinii!

 

Intinzator de unde sa iau? Pe urmatoarele site-uri nu am gasit: dillypoint, unimotors, romimoto ...

 

Am intinzatorul nou, pe stoc.

La fel si lantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lantul de distributie - pe stoc 294 de lei (Morse - Borg Warner. Simbolul M - Borg Warner este gravat si pe lanturile OEM japoneze)

http://www.grantmoto.ro/catalog/motocicleta/honda/600/cbr-600-f/?good_detail=lant-de-distributie-116-zale-265bdc61177423047304eef549a825b6m&isCatalog

 

Intinzatorul de distributie OEM - pe stoc, 550 de lei.

Exista si varianta o idee mai ieftina, pe comanda (14 zile) pentru cine nu se grabeste. Ma suni si iti dau toate detaliile.

 

0722 620 397

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...