Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Postat (editat)

 

Ia uite cine da de băut...ce ai luat ?

20240706_185327.jpg

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa faci cinste, când faci?

Am băgat TA cu TF și o noapte de cazare la cabana Carolina...am mai fost acolo, recomand..

20240707_124858.jpg

IMG-20240707-WA0010.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 07.07.2024 la 21:16, Flower-Power a spus:

Pai hai sa faci cinste, când faci?

Bagi MAN?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

Ola, când e, ca locația știu ca e la rasnov...sper  ca știu bine.

 

Poate, dacă nu se potrivește cu vacanta în grecia..

 

Ride the vibe as mai putea , ca mi s a eliberat weekendul inopinat...însă nu m-am organizat absolut deloc...

 

Astăzi am ieșit cu motorul și m-am gândit la @Kagemusha, la drumul ala în care am fost și eram mai incepatoare decât sunt acum...Domnule, acum cred ca sunt cât de cât pregatita pentru drumuri cu dvs si nu numai, oricine mai doreste..🙃🫶😶🌫️

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Flower-Power a spus:

când e

Acum, în weekend.

 

Acum 2 minute, Flower-Power a spus:

Ride the vibe as mai putea

Nu știu eu d'astea! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah, shit...și cazare ? 

Mi-ar plăcea sa ma și plimb...adică sa vad cum fac și cum decid..și dacă mai găsesc ceva cazare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 09.07.2024 la 22:34, Flower-Power a spus:

Ah, shit...și cazare ? 

Mi-ar plăcea sa ma și plimb...adică sa vad cum fac și cum decid..și dacă mai găsesc ceva cazare..

La cort.... e mai fun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar semaforizat. Dar cel mai probabil foarte aglomerat, iar pe pod nu stiu daca ai loc sa te strecori. La calarasi treci la Silistra, dar este destul de departe si aiurea. Eu am fost pana in Ruse acum 2 saptamani si duminica era extrem de aglomerat. Am pierdut ceva timp pe acolo ca nu m-am strecurat (aveam cutiile laterale). pe mine personal nu ma atrage zona in urmatoarea perioada....

Editat de chucki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin asa cum am plecat...adică, nu am cautat cazare ,cred ca nu vin la MAN anul asta..și nici ride the vibe ..prefer sa ma plimb unde vad cu ochiii spre munte..spre bulgari pe soarele asta nu as vrea. Și de fapt, dacă ma gândesc bine, spre bulgari era fun când eram mai incepatoare ca acum..as dori niște curbulițe pe la munte pe la noi...Maine nu știu care ar fi ora de plecare, însă revin cum știu.. duminica pot de dimineata de la 8 cu retur pana se întunecă, nu de alta dar ma transform ca cenușăreasa și devin vrăjitoare.. am viziera fumurie.. în funcție de ce va coafează și pe voi, dacă sunteți de acord cu cele scrise de mine, evident...mergem, traseul spre munte la răcoare mi se pare cel mai hun compromis. Am făcut TA și TF, nu as vrea sa bifez și weekendul asta același lucru.

Mulțumesc! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am desfăcut 🏍 aia 9 (la mine 9, că nu iau eu din reprezentanță), poate reușesc s-o fac la loc deși am alte lucrări pe cap, dar pe 40° jur că nu-mi vine să ies nicăieri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fără cazare n-are sens, 🏍 e tot demontată (bine, mai am 2 în ogradă care sunt 100% funcționale, șpilul însă era să merg cu asta new entry), deci nu.

Sunt și rupt de oboseală...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, ENEOS said:

dar pe 40° jur că nu-mi vine să ies nicăieri..

Am venit eu acum de la Obarsia Lotrului, din 14 grade dimineata la 40 pe A1. Daca nu se merge in coloana cu 20km/h e acceptabil :) Pana la urma am iesit de pe A1 si m-am dus prin jur GR unde puteai sa mergi cu 50  :)

 

De cand e inchisa Valea Oltului parca s-a aglomerat peste tot. Luni era coloana de camioane pe Intorsura Buzaului. Marti am coborat pe Rucar-Bran in aproape 4 ore. Miercuri oprise Politia un grup de camioane ungare la baza Transfagaraseanului, la Cartisoara. Ei isi inchipuiau ca traverseaza pe-acolo. Soferii erau niste copii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ,ca nu scapi de dat de băut fie MAN fie altceva... 🫡🤣 Maine nu știu ce fac cu viata mea, dar dacă nu îmi iese nimic ,îmi pun ceasul sa sune la 8 duminica și merg spre.munte

Acum 5 minute, ENEOS a spus:

Fără cazare n-are sens, 🏍 e tot demontată (bine, mai am 2 în ogradă care sunt 100% funcționale, șpilul însă era să merg cu asta new entry), deci nu.

Sunt și rupt de oboseală...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Radu Andrei Gabriel a spus:

Marti am coborat pe Rucar-Bran in aproape 4 ore.

Ai dat banii aiurea pe mobra aceea, te scotea un scuter de max. 125 cc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Flower-Power a spus:

duminica și merg spre.munte

Dă un semn, poate mă resusciteze până atunci, și eu și 🏍! 😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lepșa mâine? Plecare ora 8 Rompetrol Otopeni? Mers nu de parada, ceva mai Tăriceanu.. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...