Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Sâmbăta, plecare dimineata în jur de 8.30 pe undeva din București ? Retur ar trebui sa fie pana în ora 16. Atât îmi permite timpul. Dacă cineva dorește, let me know și stabilim locul de intalnire și traseul impreuna.

Cheers!

Poza de la Cazanele Dunarii de saptamana trecuta.😉

20230902_154250.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No, am luat-o pe Pitești pe autostrada, ne-a prins și ploaia..am mers cu ciuda pana sa ne prindă ca nu mai pot pe autostrada ,urăsc autostrada...cu motorul..și pe urma a trebuit sa merg cu max 100 ca ploua infernal, vorba Paulei seling..

De azi...TF

20230909_125711.jpg

20230909_125705.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e neclar de ce mai postez aici, cred ca din obișnuință.. oricum vad ca nimeni nu dorește...anyway, last chance...last minute, mâine 8.30 Rompetrol Otopeni, chestia și siriu.

See you or not!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa postezi. Nimeni nu-i obligat sa-ti fie alaturi si nici tu nu ai neaparat nevoie. E o chestie win-win, sau evident fiecare face ce doreste. 
Tu fa plimbari scurte sau mai lungi, singura sau nu tu castigi oricum 👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 14.09.2023 la 22:19, Nguyen a spus:

 

N-ai avut succes pe facebook si acum incerci aici. Acum ti-e clar?

Din punctul tău de vedere ,dacă fac postari aici sau pe fb și vin oamenii sa ne dam înseamnă că e un succes. Cine vine ,vine sa se dea..dacă are timp,chef. Însă pe aici în afara de tine care ești băbuța de serviciu de la biserica ce se rezumă doar la a da indicații " prețioase "...nu te-ai plictisit pana acum? Dacă vreau în grup mare peste 10 am acces ,dar nu e pentru mine. Eu vreau sa vina maxim 5-6. Ce e peste, este aglomerație deja. 

De vineri, cheia și siriu..ploaie, ro alert de furtuna și ploaie torențială.. 

IMG-20230915-WA0027.jpg

IMG-20230915-WA0025.jpg

IMG-20230915-WA0024.jpg

La 15.09.2023 la 2:55, FlipperCo a spus:

Eu zic sa postezi. Nimeni nu-i obligat sa-ti fie alaturi si nici tu nu ai neaparat nevoie. E o chestie win-win, sau evident fiecare face ce doreste. 
Tu fa plimbari scurte sau mai lungi, singura sau nu tu castigi oricum 👍

Postez...însă anul asta nu cred ca am ieșit cu cineva de pe forum.

PS, în afara de John...🤗

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Acum 5 ore, Flower-Power a spus:

Am ieșit și nu am postat nici macar poze după. Postez uneori.. chiar dacă ies alteori..

La cât mai multe ieșiri și ție! 

Pai am iesit impreuna pana aproape de Brasov 😜

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Postat (editat)

So, neata party People...mă rog, seara buna! Intenționez sa o scot weekendul asta de la iernat, sunt prea dornica sa ies cu ea, simt ca o iau pe arătura...e supapa mea de salvare și chiar am nevoie de salvare după atâtea luni de hibernare...sa vina primăvară, ca nu mai Pot...

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Intenționez ca vineri 12 apr sa îmi iau liber și sa ma plimb cu motorul..în caz ca aveți liber și va coafează ceva, let me know pana nu se ocupa locurile. De preferat sa mergem 3 max 4. Sunt un pic ruginita, asa ca nu o sa forțez.. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La nord de Bucuresti pare ca or sa fie conditii de ploaie, mai bine va orientati catre sud. Poate Cheile Dobrogei daca n-ati fost, sau chiar o tura in Bg.
Acum depinde evident si de cat de lunga este tura.

Have fun!

IMG_9395.png

IMG_9396.png

IMG_9394.png

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect, am incurcat datele, aveam impresia ca e vineri acum (mai ales dupa dorinta evident exprimata de iesire). 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi vrut o zi...vineri dimineață, retur seara pe lumina, ca am viziera fumurie și nu doresc sa o schimb.

Vineri saptamana viitoare 12 apr..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...