Sari la conținut

Vtx 1300 - Pro Si Mai Ales Contra!


circel
 Share

Postări Recomandate

gata oameni buni, m-am hotarat la intruderul de 1800. Sper ca am facut o alegere buna, iar dupa 25 aprilie va voi saluta cu farul in trafic...

 

Oricum, cred ca si vtx ar fi fost o alegere buna( si 1300. si 1800)

 

:D

 

 

 

bv...produs nou...pret bun... :D

sa anunti...cind bem berea...? :lol: ...sau ce o fi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 122
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gata oameni buni, m-am hotarat la intruderul de 1800. Sper ca am facut o alegere buna, iar dupa 25 aprilie va voi saluta cu farul in trafic...

 

Oricum, cred ca si vtx ar fi fost o alegere buna( si 1300. si 1800)

 

:D

 

 

bravo,un salt mare de la 500cc la 1800cc....sa fie intr-un ceas bun.

da-ne ceva detalii....

 

ps: no offence,nu se saluta cu farul....

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E! L-a luat valul...! :lol: Oare cine i-o fi zis cit costa Intruderu' :D ?fatza de VTX,of course...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo,un salt mare de la 500cc la 1800cc....sa fie intr-un ceas bun.

da-ne ceva detalii....

 

ps: no offence,nu se saluta cu farul....

 

B.

 

no offence, nici ca ceausescu....

 

ar merge daca ai aro

 

detaliile: vand coaja, iau bestia

 

raman fara bani, sunt fericit

 

coafura rezista

 

E! L-a luat valul...! :D Oare cine i-o fi zis cit costa Intruderu' :lol: ?fatza de VTX,of course...

 

bine ma ca esti tu destept...

 

bv...produs nou...pret bun... :D

sa anunti...cind bem berea...? :D ...sau ce o fi.....

 

de exemplu de 1 mai la mare?

 

si nu BR, whisky

 

:) :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Eu dintre power cruisere parca tot Vulcanoiu de 2000 l-as lua. Dar eu gandesc din prisma celor citite. Dar inainte de power cruiser vreau cruiser si atat, in persoana Vulcanului 1600 Classic model 2005 in sus (cu tobe stock slash-cut). Uiii!

 

Vezi, de aia te iubesc, parca ai fi eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Warrior = pisica neintzarcata :baldy: . .asta e o parere de expert care s-a dat cu un 500 pana acum. .se vede ca nu ai mers nici 15 metri cu un Warrior daca debitezi asa ineptie :baldy:

 

Tie iti trebuie probabil una imensa si la design si la greutate ca poate numai asa te simti mai barbat. :baldy:

 

Mircea! Iarta-ti tizul...! :baldy: N-a vrut sa te jigneasca...! Pur si simplu a vrut sa evidentieze ce "tare" e motoru' ala...!

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Circele, da-o dreacu de purcea, nu mananca, nu-i mai da. Ia odata 2 Vete, 3 Intrudere si 4 Vulcani, ca ne tii pe toti cu sufletu' la gura.

A, si succes cu coafura.

 

PS: Eu dintre power cruisere parca tot Vulcanoiu de 2000 l-as lua. Dar eu gandesc din prisma celor citite. Dar inainte de power cruiser vreau cruiser si atat, in persoana Vulcanului 1600 Classic model 2005 in sus (cu tobe stock slash-cut). Uiii!

 

Succes!

 

poate nu ai inteles...

 

intruderul de 1800 e platit si comandat,

 

Vine sper pe 18 aprilie

 

gata cu visatul!

 

la joaca!

 

 

 

Vezi, de aia te iubesc, parca ai fi eu.

 

nu am nimic impotriva

 

iubiti-va

indragostiti-va

inmultiti-va

 

 

Warrior = pisica neintzarcata :baldy: . .asta e o parere de expert care s-a dat cu un 500 pana acum. .se vede ca nu ai mers nici 15 metri cu un Warrior daca debitezi asa ineptie :baldy:

 

Tie iti trebuie probabil una imensa si la design si la greutate ca poate numai asa te simti mai barbat. :wave:

Aaa, tu lucrezi la Resurse Umane si ai nevoie de fishe complete, ca asa iti cere de la minister.

:nono:

raptor, pastreaza-ti parerile fara sa jignesti. E in binele tuturor. Una e sa spui de un motor o porcarie, alta e sa spui de o persoana, mai ales cand nu o cunosti. Imi pastrez parerea despre warrior, comentariul meu referindu-se la look, nu la performance. In orice caz, glumele de brigadier nu isi au rostul pe topicul meu. Esti liber sa o faci oriunde altundeva.

 

salut si respect

 

 

Mircea! Iarta-ti tizul...! :baldy: N-a vrut sa te jigneasca...! Pur si simplu a vrut sa evidentieze ce "tare" e motoru' ala...!

nu ma simt jignit deloc, repezeala la taste sau 7 ani de acasa

iertam maica, daca e cu pacat...

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"brigadier"-ului AK ,i-sa sters ultimul post pt: necompletare profil si jignire la persoana.

B.

 

 

Deci nu sunt singurul...

 

Va invit pe toti la o BR/ whisky de 1 mai la VV. Sa nu rugineasca plasticu de pe motor

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu sunt singurul...

 

Va invit pe toti la o BR/ whisky de 1 mai la VV. Sa nu rugineasca plasticu de pe motor

:baldy:

 

 

merci....de invitatzie...

o sa fim pe acolo...o sa fim ceva mai galagiosi...la inceput... :baldy: ...apoi... :baldy: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mr aquilla,care-mi tot cere un raspuns...si pt altii ca el...

 

Stimati useri,

 

In ultimul timp constat tot mai multe atacuri si exprimari violente sau jignitoare la adresa moderatorilor forumului.

Am decis ca de acum inainte acest lucru sa fie sanctionat exemplar, fara exceptie.

Orice fapt de acest gen va fi sanctionat cu suspendare de cel putin o luna de zile, dar in functie de gravitate voi merge pana la stergerea contului.

Este intolerabil ca niste oameni ce fac un lucru din placere, fara nici-o retributie sau alte avantaje materiale sa fie considerati dusmani si sa fie amenintati sau injurati.

 

In cazul in care aveti probleme cu vreun moderator sau cand considerati ca actiunile lor nu sunt corecte (sau nu sunt corect dimensionate) va rog sa folositi aceasta parte a forumului pentru a ne aduce la cunostinta si/sau pentru a cere explicatii. De asemenea, daca nu doriti o expunere publica, adresa noastra de email va este la dispozitie: forum@motociclism.ro.

 

Ca un comentariu suplimentar, va rog sa luati in considerare si latura subiectiva a moderarii. Nu exista moderatorul perfect asa cum nu exista nici regulile perfecte. Evindet, in ceeasi masura nu exista nici administratorii perfecti. Oricine poate gresi, oricine poate abuza de o functie sau o pozitie (si o va face), dar de aici pana la a fi amenintat si injurat este cale lunga.

 

Va multumesc,

Administrator (Dan Dobrescu)

 

 

as adauga eu: atacuri si exprimari violente sau jignitoare si la adresa altor useri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut mai multe injurii din partea ta decat din partea altora. Nu te-am vazut sa-ti ceri scuze. La fel din partea prietenilor tai, se pare ca atunci e OK. Nu am inteles cum ai inchis un topic, cel despre Intruder si lupalb a postat dupa aceea.

 

Ai sters posturi ale posesorilor de Rocket si de Warrior de pe topicul de cruisere care nu erau jignitoare ci erau replici la posturi jignitoare. Daca Cercel nu facea aprecieri deplasate despre Warrior-ul lui AK Raptor sunt sigur ca acesta isi pastra atitudinea sfatuitoare si nu-i dadea peste nas asa cum poate i se cuvenea in acea situatie lui Cercel. Suntem pana la urma barbati, imi place sa cred, si ne rezolvam singuri disputele fara a avea nevoie de obladuire, in special a ta. E opinia mea ca nu te califici pentru postul de moderator. Poti sa fii in dezacord cu ea, te cred ca esti, dar nu imi sterge posturile. Nu mi s-a mai intamplat pe nici un forum pana acum.

 

Cat despre tine ca motociclist, te recomanda filmul postat de sorinavram. Avem pareri diferite despre motociclete si motociclism si nu imi aduc aminte sa te fi deranjat pe vreun topic de sei sau de cutite. Asa ca e mai bine sa te tii departe de lucruri pe care nu le intelegi. Nimeni nu are pretentia ca poate cuprinde tot fara a deveni ridicol.

 

Pana una alta pe pagina trei a acestui topic il sfatuiam pe Cercel sa-si ia Intruder si nu VTX, se pare ca i-am ghicit preferintele inainte ca el sa o faca, ma bucur ca a facut-o si sper sa o descopere pe de-a intregul. Sa dai insa cu noroi in altceva este copilaresc in cel mai bun caz.

 

PS referitor la obstinatia ta cu datele personale, renunta, farmecul forumurilor este pentru multi acela de a se bucura de intimitate. Nu este obligatie in forum ca aceste date sa fie verificate si reale, fiecare alege daca isi da datele reale, hinturi despre acestea sau altceva. Nu e un membru mai putin valoros daca nu are poza de buletin pe forum. Sa ma contrazica vreun supermoderator sau administratorul daca este cazul. In cazul in care exista totusi nevoia de se verifica ceva, aceasta se poate face si discret pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut mai multe injurii din partea ta decat din partea altora. Nu te-am vazut sa-ti ceri scuze. La fel din partea prietenilor tai, se pare ca atunci e OK. Nu am inteles cum ai inchis un topic, cel despre Intruder si lupalb a postat dupa aceea.

 

Ai sters posturi ale posesorilor de Rocket si de Warrior de pe topicul de cruisere care nu erau jignitoare ci erau replici la posturi jignitoare. Daca Cercel nu facea aprecieri deplasate despre Warrior-ul lui AK Raptor sunt sigur ca acesta isi pastra atitudinea sfatuitoare si nu-i dadea peste nas asa cum poate i se cuvenea in acea situatie lui Cercel. Suntem pana la urma barbati, imi place sa cred, si ne rezolvam singuri disputele fara a avea nevoie de obladuire, in special a ta. E opinia mea ca nu te califici pentru postul de moderator. Poti sa fii in dezacord cu ea, te cred ca esti, dar nu imi sterge posturile. Nu mi s-a mai intamplat pe nici un forum pana acum.

 

Cat despre tine ca motociclist, te recomanda filmul postat de sorinavram. Avem pareri diferite despre motociclete si motociclism si nu imi aduc aminte sa te fi deranjat pe vreun topic de sei sau de cutite. Asa ca e mai bine sa te tii departe de lucruri pe care nu le intelegi. Nimeni nu are pretentia ca poate cuprinde tot fara a deveni ridicol.

 

Pana una alta pe pagina trei a acestui topic il sfatuiam pe Cercel sa-si ia Intruder si nu VTX, se pare ca i-am ghicit preferintele inainte ca el sa o faca, ma bucur ca a facut-o si sper sa o descopere pe de-a intregul. Sa dai insa cu noroi in altceva este copilaresc in cel mai bun caz.

 

PS referitor la obstinatia ta cu datele personale, renunta, farmecul forumurilor este pentru multi acela de a se bucura de intimitate. Nu este obligatie in forum ca aceste date sa fie verificate si reale, fiecare alege daca isi da datele reale, hinturi despre acestea sau altceva. Nu e un membru mai putin valoros daca nu are poza de buletin pe forum. Sa ma contrazica vreun supermoderator sau administratorul daca este cazul. In cazul in care exista totusi nevoia de se verifica ceva, aceasta se poate face si discret pe PM.

 

 

scuze Circel pt offtopic.

daca am adus injurii,te rog sa le postezi si imi cer scuze.

parerile despre motoare pot fi uneori deplasate,mai si gresim,dar atac la persoana nu am facut,ca tine si ca altii....

obstinatia mai sus amintita are explicatie simpla:sa sti cu cine stai de vorba.

daca acela nu vrea sa completeze sau completeaza date false,ACEEA e lipsa de bun simt si respect si nu are nici-o legatura cu dorinta de intimitate.

apropos de PM,ai primit si tot asa ai raspuns,ca mai sus...arogant.

 

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

daca am adus injurii,te rog sa le postezi si imi cer scuze.

parerile despre motoare pot fi uneori deplasate,mai si gresim,dar atac la persoana nu am facut,ca tine si ca altii....

obstinatia mai sus amintita are explicatie simpla:sa sti cu cine stai de vorba.

daca acela nu vrea sa completeze sau completeaza date false,ACEEA e lipsa de bun simt si respect si nu are nici-o legatura cu dorinta de intimitate.

apropos de PM,ai primit si tot asa ai raspuns,ca mai sus...arogant.

B.

 

 

Bun, hai sa o luam de la coada la cap. Mai jos este mesajul tau din septembrie 2006

 

 

merci pt timpul acordat sa scrii atata...fara ironie spun asta.

eu nu pricep de ce e nevoie sa despicam firul in 4.....era f simplu daca scriai Bucuresti si oricare din moto.

sunt sigur ca nu te agasa nimeni.....asa cum tind sa devina aceste mesaje ,pt amandoi.

 

sa fi sanatos,suntem aceeasi generatie....

hmmm,ar fi trebuit sa ne intelegem mai usor.

 

Cristi

 

 

nu citesc ca ti-as fi parut arogant acolo.

 

 

 

referitor la injurii si aroganta din partea ta:

 

doar cateva posturi mai sus il faci pe "AK Raptor" brigadier si ii stergi postul

 

cateva din comentariile tale in posturile unde apar si eu:

 

[b]deocamdata astept ca initiatorul topicului sa-si completeze profilul....si voi ceilalti sa incercati sa n-o mai dati in balarii....

 

consecinta v-a fi stergerea topicului sau a posturilor care sunt vizate.

 

B.[/b]

 

parerea mea: intruderu de 1800 si v-road se pot lua de mana si sa se arunce intr-o ripa...

deocamdata,vad ca initiatorul topicului nu binevoieste sa mai scrie...si nici sa-si completeze profilul.

@aquilla,nici tu nu ai binevoit sa completezi profilul asa cum am discutat pe PM....

so,las-o mai moale cu atacul la persoana....probabil ma confunzi cu cineva din"satul cu ministrii".

vad ca tu si levese68 de altfel(care are antecedente clare in acest sens)nu faceti decat sa vorbiti despre voi....so,joc de glezna.

am sa ma tin de cuvant.inchid topicul.

reclamatii pe PM.

 

B.

 

asa-mi trebuie daca ma port cu manusi....

so,mr aquilla,fuck off.

ai warn.

 

B.

 

Lasand la o parte "datul in balarii", "jocul de glezna" si "fuck off"-ul cu care se pare ca esti obisnuit, iti mai atrag inca odata atentia, ca si pe PM, ca daca vrei ceva de la cineva merita sa investesti intr-un "te rog". Ai sa vezi ca face minuni si atunci cand vrei sa obtii datele personale. Am chiar un forum unde toti membrii care aleg sa isi dea datele complete au acces la toate celelalte date personale complete. Pe principiul reciprocitatii, cei care sunt stealth sau allias pot insa citi si discuta nestingheriti.

 

Si inca un secret, calaretul bun se identifica in calul sau, ai zis ceva rau de cal inseamna ca ai zis ceva rau de el. Se continua pe cale genetica si la mobre si motociclisti. La unii...

 

PS Intrebare, tot nu mi-ai raspuns de ce citesti posturi ieri si le stergi azi. Mor de curiozitate. La ale mele de azi insa ai fost foarte prompt, cateva secunde.

Editat de aquilla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut mai multe injurii din partea ta decat din partea altora. Nu te-am vazut sa-ti ceri scuze. La fel din partea prietenilor tai, se pare ca atunci e OK. Nu am inteles cum ai inchis un topic, cel despre Intruder si lupalb a postat dupa aceea.

Actiune concomitenta--Blacku a scris ca inchide threadul eu am scris ce am avut de scris, Cristi a inchis--de aici apare decalajul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on topic(sau aproape)...circel...dar la yamaha ai ajuns....?....la xv 1900 nu te-ai uitat...?

 

Raspund eu pt. el (azi a plecat din tara,pe week-end,"cica" cu serviciul...)...

Stiu ca se uita cu interes la XV1300,ala nou,cu racire pe lichid.Problema e ca nu exista nici unul in tara,ca sa-l vada ,si nici macar pretul nu i-i se stie...Xv1900 e cu racire pe aer,si Mircea vrea "cc maaaare,racire pe lichid,cardan,cuplu si caluti la greu,preferabil tubeless cauciucurile".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, hai sa o luam de la coada la cap. Mai jos este mesajul tau din septembrie 2006

merci pt timpul acordat sa scrii atata...fara ironie spun asta.

eu nu pricep de ce e nevoie sa despicam firul in 4.....era f simplu daca scriai Bucuresti si oricare din moto.

sunt sigur ca nu te agasa nimeni.....asa cum tind sa devina aceste mesaje ,pt amandoi.

 

sa fi sanatos,suntem aceeasi generatie....

hmmm,ar fi trebuit sa ne intelegem mai usor.

 

Cristi

nu citesc ca ti-as fi parut arogant acolo.

ti-ai raspuns singur.

 

referitor la injurii si aroganta din partea ta:

 

doar cateva posturi mai sus il faci pe "AK Raptor" brigadier si ii stergi postulbrigadier nu l-am facut eu,eu doar am citat...

 

cateva din comentariile tale in posturile unde apar si eu:

 

[b]deocamdata astept ca initiatorul topicului sa-si completeze profilul....si voi ceilalti sa incercati sa n-o mai dati in balarii....

 

consecinta v-a fi stergerea topicului sau a posturilor care sunt vizate.

 

B.[/b][/color]sa nu uitam ca sunt totusi moderator...

 

parerea mea: intruderu de 1800 si v-road se pot lua de mana si sa se arunce intr-o ripa...

deocamdata,vad ca initiatorul topicului nu binevoieste sa mai scrie...si nici sa-si completeze profilul.

@aquilla,nici tu nu ai binevoit sa completezi profilul asa cum am discutat pe PM....

so,las-o mai moale cu atacul la persoana....probabil ma confunzi cu cineva din"satul cu ministrii".

vad ca tu si levese68 de altfel(care are antecedente clare in acest sens)nu faceti decat sa vorbiti despre voi....so,joc de glezna.

am sa ma tin de cuvant.inchid topicul.

reclamatii pe PM.

 

B.

imi cer scuze pt afirmatie(i-am si spus-o lui levese68,care mi-a dat PM....tu nu)dar imi mentin parerea.

 

asa-mi trebuie daca ma port cu manusi....

so,mr aquilla,fuck off.

ai warn.

 

B.

 

Lasand la o parte "datul in balarii", "jocul de glezna" si "fuck off"-ul cu care se pare ca esti obisnuit, iti mai atrag inca odata atentia, ca si pe PM, ca daca vrei ceva de la cineva merita sa investesti intr-un "te rog". Ai sa vezi ca face minuni si atunci cand vrei sa obtii datele personale. Am chiar un forum unde toti membrii care aleg sa isi dea datele complete au acces la toate celelalte date personale complete. Pe principiul reciprocitatii, cei care sunt stealth sau allias pot insa citi si discuta nestingheriti.

 

Si inca un secret, calaretul bun se identifica in calul sau, ai zis ceva rau de cal inseamna ca ai zis ceva rau de el. Se continua pe cale genetica si la mobre si motociclisti. La unii...

esti plin de secrete....si te crezi detinatorul adevarului absolut...ok,ma bucur pt tine.asta iti da curaj in viata.

 

PS Intrebare, tot nu mi-ai raspuns de ce citesti posturi ieri si le stergi azi. Mor de curiozitate. La ale mele de azi insa ai fost foarte prompt, cateva secunde.

 

well,de obicei nu ma agit pt fiecare "deviere",de aceea atentionez userii si astept o reactie din partea lor...asta ma face un moderat/moderator.

deoarece nu reactioneaza la modul cerut de mine,si mai si jignesc userii(sau ca tine,moderatorii),sterg posturile sau dau warn.

so,cand iti vei cere tu scuze,am sa spun si eu te rog.

 

B.

 

ps:am sa las deschis topicul ca sa mai faceti eventuale comentarii on topic.deoarece Circel si-a atins scopul,pana la urma am sa inchid topicul,cu scuzele de rigoare.

ps 2: daca nu v-ati sesizat,am facut subforum separat pt power-cruisere....de moderat ce sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

E criminala ca aspect , nu stiu ce putere / cuplu are ca nu m-a batut gandul sa trec la next level pana acum ( bine , m-a batut , dar mai astept ) .

 

Din aceiasi gama eu zic ca merita sa arunci un ochi si la Dragstarurile de 1300 si 1900 . Pe ala de 1900 l-am vazut la targ , e de nu se poate . Daca vrei sa-l studiezi mergi la dealer , pe net nu se vede asa spectaculos .

 

Vrei sa ti-o iei noua sau SH ? ce preturi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragstarul (de fapt, Midnightstarul) de 1300 are doar 106 Nm cuplu (fata de VTX cu 123 Nm), iar cel de 1900, (ca si VTX-ul de 1800, intruderul 1800 sau Vulcanul de 2000) e prea greu pentru oras. M-am decis la VTX 1300 si pentru ca am calarit-o "pe uscat" la salon, am impins-o, am balansat-o intre picioare de pe loc si nu prea am simtit cele 65 de kg in plus fata de VN800.

 

Cei de la Honda faceau si test-drive cu ea, dar acum mai au doar una in stoc si nu mai fac. Dar vestea cea mai proasta abia vine: VTX 1300 nu se mai produce pentru Europa.

 

De noua, costa 11600 euro cu TVA inclus, iar SH in Germania e intre 7500-9000.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drag Star-ul de 1100 are si putere, e si mare dar nu prea grea, arata f. fain si e si buna la pret (S/H) - oricum Drag Star-urile desi au motoarele mai mici (nu vizual) ies din clasa de 1100 resp. 600, si puterea motorului e mare, nu stiu cuplul

 

sau VL1500 Intruder, VN1500 Vulcan, Road Star 1600 fiindca astea sunt apropiate la dimensiuni de VTX 1300

 

daca ar fi sa-mi iau un cruiser clasic eu mi-as lua Intruderul de 1500 (my first love - galben/alb) sau Vulcanul de 1600 (rezervorul e superb) daca nu ala de 2000 ... si tot chopper ar ajunge :))

 

PLASTICE ??? brrrrrrrr

 

noua si mai ales din Romania nu mi-as lua, sunt la nemti de-alea s/h cu putini km o gramada

 

uite aici niste comparatii, spere sa te ajute

http://www.powersportsnetwork.com/enthusia...=5551&go=Go

http://www.powersportsnetwork.com/enthusia...5800&go2=Go

http://www.powersportsnetwork.com/enthusia...=6090&go=Go

http://www.powersportsnetwork.com/enthusia...=6083&go=Go

http://www.powersportsnetwork.com/enthusia...=5548&go=Go

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iete, frate! Si Circelu' jinduia mai an la Veta. Si nu mi-a zis nika, talharul. Ma tot imbie cu vaka lui.

 

Intruderul de 1500 iese din discutie, cei de la Suzuki mi-au spus ca nu se mai poate inmatricula din cauza noxelor, asa ca, in acest moment, de la M800/C800 nu mai au nimic de oferit pana la vaka de 1800. M-au bucurat parerile celor care spun ca Veta e usor de manevrat. Deci Veta va fi - na, zic si eu ca Circelu' mai an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...