Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

 

Cu parere de rau , a venit timpul sa fac si asta Disappointed.gif

 

O vand sau o schimb cu dragstar de la 650 in sus , dau si diferenta daca e

 

O gasiti aici My love . pentru intrebari si detalii ma gasiti si pe messenger , id: mihaidespan

 

sper sa o ia cineva care sa aiba la fel de multa grija de ea cat am avut eu anul asta .

 

friday.gif

 

2300 eur ca tot ninge afara si saptamana viitoare imi vine vn_ul 900 si trebuie bani de benzina biggrinbounce2.gif ( am ramas la vulcan ce sa fac )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Se vinde VN 800A

Moto in stare exceptionala, sa custom, Fat DragBar, oglinzi custom, tobe vance & hines, sisybar, portbagaj, coburi piele + suporti, kit carburatie dino jet, filtru K&N, consumabile schimbate, alte detalii la tel.

Radu 0723 583 261.

Se poate vedea in Bucuresti.

 

3400 eu negociabil

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-kawasaki-vn800a-din-1999-426584.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o oferta tentanta , este vb de un vn 800 A care arata aproape bine dar care are 85000 de km . Va rog sa va dati cu parerea , eu nu am mai intalnit un vulcan cu atatia km si oricat de mic ar fi pretul nu vreau sa investesc mai tarziu o caruta de bani.

Astept pareri.

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o oferta tentanta , este vb de un vn 800 A care arata aproape bine dar care are 85000 de km . Va rog sa va dati cu parerea , eu nu am mai intalnit un vulcan cu atatia km si oricat de mic ar fi pretul nu vreau sa investesc mai tarziu o caruta de bani.

Astept pareri.

zaha

 

Daca e bine intretinuta, putini proprietari care au avut grija de ea si au schimbat ce trebuia ca in carte e chiar ok . daca a avut putin proprietari ( gen 3) e clar ca a fost iubita. daca se vede rugina e clar ca a stat mult timp . sunt unii pe forumuri din state care au peste suta de mii de km si o duc bine . normal ca trebuie sa schimbi chestii pe ea ( dar ca in carte ) biggrinbounce2.gif

 

asa motorul poate sa iti crape fara semne sau zgomote ..... poate sa scoata 100 de zgomote si sa te tina inca 100k km :)... daca nu ii prea stii istoria , mergi cam la noroc . parerea mea friday.gif

Editat de burb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi, am vazut Harley cu 320.000 km si avea 19 ani.Functiona perfect,de ce nu ar face-o si o japoneza?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o oferta tentanta , este vb de un vn 800 A care arata aproape bine dar care are 85000 de km . Va rog sa va dati cu parerea , eu nu am mai intalnit un vulcan cu atatia km si oricat de mic ar fi pretul nu vreau sa investesc mai tarziu o caruta de bani.

Astept pareri.

zaha

Cat de tentanta e oferta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o oferta tentanta , este vb de un vn 800 A care arata aproape bine dar care are 85000 de km . Va rog sa va dati cu parerea , eu nu am mai intalnit un vulcan cu atatia km si oricat de mic ar fi pretul nu vreau sa investesc mai tarziu o caruta de bani.

Astept pareri.

zaha

 

 

daca arata, merge si suna bine, ia-l

restul e loterie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul de VN (cel putin pentru al meu, din 2005) are garantie 150.000 km...

In rest intaresc ce te-au sfatuit baietii: daca ii cunosti istoricul service si e in regula... ar trebui sa fie OK.

Multumesc pentru sfaturi , cred ca asta o sa fac , o sa il iau , motorul suna si merge bine , cutia la fel , esteticul se reface cu o vopsea , oricum o sa sufere de choperizare ulterior.

 

cu consideratie

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vreau sa schimb/reconditionez saua, stiti pe cineva care dezmembreaza ?(Kawasaki VN800 clasic)

si Crash Bar

 

vreau sa schimb/reconditionez saua, stiti pe cineva care dezmembreaza ?(Kawasaki VN800 clasic)

si Crash Bar

am pus postul pe Accesorii/piese pentru Choppere/Chopperisti, multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa schimb/reconditionez saua, stiti pe cineva care dezmembreaza ?(Kawasaki VN800 clasic)

si Crash Bar

 

 

am pus postul pe Accesorii/piese pentru Choppere/Chopperisti, multumesc.

 

Ce-are in neregula ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa schimb/reconditionez saua, stiti pe cineva care dezmembreaza ?(Kawasaki VN800 clasic)

si Crash Bar

 

 

am pus postul pe Accesorii/piese pentru Choppere/Chopperisti, multumesc.

 

 

La partea de pielarie & shit, Darian is your man.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-are in neregula ?

pai ma gandeam ca nu-i locul unde sa caut accesorii(sa nu fie vreun "carcotas" pe aici)

 

unde te gasesc pentru sa //reconditionare/modificare

se pare ca "toate drumurile duc la tine"

tks

Editat de mikail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea semnalizari , far cu cozoroc de ala cu vultur si ornament aripa fata cu vultur le stau la dispozitie , motorul meu sufera o choperizare si nu le mai vreau asa ca le vand ieftin.

zaha

poze?

 

astazi am constatat ca acumulatorul s-a "dus". 12V10Ah, am gasit la Louis dar de 12Ah(VNClasic 2004). Posesorii de VN800 stiti ce amperaj au bateriile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt YTX12-BS 10 amperi. marca o alegi matale dupa cum doresti.

pt YTX14-BS 12 amperi. marca o alegi matale dupa cum doresti.

intrebarea era daca este vreo problema instalarea unei baterii de 12Ah.(pe moto am 10Ah)

Editat de mikail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...