Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bineinteles ca merge,nu-ti povestesc din auzite.Merge chiar foarte usor si la VN si la ZZR.De obicei schimb asa doar cind merg mai sportiv,sau intr-o depasire..altfel schimb normal

Luigi Vicol

La mine nu mere , e shimbatorul blocat , pana nu apas ambreajul oha n-o ia , al meu e model dupa '96 si din cate stiu al tau Luigi e cel de '95 ...

Sunt curios 15xxx ce model are .

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

400cc.. alea din japonia, 96

 

blocat e si la mine

ooo , da am uitat sa spun al meu tot varianta ptr Japonia e ... ,dar nu cred ca asta are vreo importantza

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

400cc.. alea din japonia, 96

 

blocat e si la mine

 

bah la tine e intepenit de atata stat mah :D poate ca daca o mai scoti si tu la lumina se deblocheaza :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah la tine e intepenit de atata stat mah :banana: poate ca daca o mai scoti si tu la lumina se deblocheaza :D

 

Nu mai sta tinere.....

am recuperat carnetu de ceva vreme....

unde mai pui ca s-a deblocat si roata de spate.... e adev ca nu mai am frana... da la ce drak foloseste aia?

 

la itp i-a facut o poza..... daca pe aia nu ii intereseaza... de ce sa ma omor eu? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai sta tinere.....

am recuperat carnetu de ceva vreme....

unde mai pui ca s-a deblocat si roata de spate.... e adev ca nu mai am frana... da la ce drak foloseste aia?

 

la itp i-a facut o poza..... daca pe aia nu ii intereseaza... de ce sa ma omor eu? :banana:

 

pai sa-ti traiasca mah, si sa o uzi si tu ca d'aia intepeneste, uite fratii tai vulcanologi mor de sete pe aici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sa-ti traiasca mah, si sa o uzi si tu ca d'aia intepeneste, uite fratii tai vulcanologi mor de sete pe aici :banana:

he he he , dc oare mi-se pare mie ca nu doar vulcanologiilor le e sete ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e vineri si tuturor ne e o seteeee...

 

 

Seteeee :banana: ...putin spus, sunt dezhidratat :D

mai ales dupa ce am stat vre-o ora si jumatate la ghieseele institutiilor statului :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Stie cineva unde as putea merge sa-mi lungesc comenzile?

cred ca motoru` meu a fost condus in Austria de un meserias dar cam micutz in picioare....

uita-te mai sus in acest topic la pag. 102 la postul lui Lup Alb ....... sau da direct clik aici /index.php?...c=11658&st=1010

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Stie cineva unde as putea merge sa-mi lungesc comenzile?

cred ca motoru` meu a fost condus in Austria de un meserias dar cam micutz in picioare....

lasa o adresa de mess sau un tel..oricum te gasesc eu, dupa nr de la motocicleta : bounce:

No bun, o sa te sun maine. Pana atunci pune si tu poze cu vulkanul tau si cu tine, sa stim dupa cine dam cu pietre pe strada :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa o adresa de mess sau un tel..oricum te gasesc eu, dupa nr de la motocicleta : bounce:

No bun, o sa te sun maine. Pana atunci pune si tu poze cu vulkanul tau si cu tine, sa stim dupa cine dam cu pietre pe strada :banana:

 

In primul rand ...multumesc pentru raspunsuri in al doilea rand bine v-am gasit !

 

O sa pun zilele astea trebuie sa le descarc....

Pe 1 iulie se face un an decand am cumparat frumusetea("nu stiu altii cum sunt , dar eu cand ma gandesc " asta, si inca nu am poze eu pe motor dar o sa fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunoasteti f-un Vulcan 800 prin Bucuresti cu tobe goale?

 

Mariane, nu rade!

 

 

Am vazut unul demontat,

 

Lupalb: am adaugat la profil niste poze...asta ca sa nu te mai kinui cu interpolul...si ca explicatie: fiul meu in varsta de 2 ani si kawa de 8 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut unul demontat,

 

Lupalb: am adaugat la profil niste poze...asta ca sa nu te mai kinui cu interpolul...si ca explicatie: fiul meu in varsta de 2 ani si kawa de 8 ani

Faina motoreta, in 2 saptamani te scot la plimare. Si nu ma mai chinui cu Interpolul, ci cu un camion Iveco sa-mi aduc motorul de la Bistrita. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AWD : cum stati cu asfaltul prin Targoviste; am un var ce se va muta in oras... vreau sa-l vizitez..si sper sa fie mai bine decat in Bucuresti....cu marea lor asfaltare(((

 

Pentru ca sunt mai nou cu de-alde internet, forum..mi-am bagat okiu pe ici pe colo...si am citit ce a declarat un "mare boss " ca cica numai la Harley se poate pune vorba de organizatie etc...Admit ca acest sindrom m-a tinut tanar de cand ma urca bunicul pe ij-ul lui din `65... si visam sa-l fac precum un HD, dar de ce nu Organizatia Kawasaki din Romania...???

 

Faina motoreta, in 2 saptamani te ascot la plimare. Si nu ma mai chinui cu Interpolul, ci cu un camion Iveco sa-mi aduc motorul de la Bistrita. :banana:

 

Pai de ce tocmai 2 saptamani? Mai ai de facut ceva la el?

Eu as vrea sa-i pun niste becuri in + adica proiectoare, am vazut la AWD ca-i sta foarte bine VN-ului sau

 

 

Cat despre camion nu pot spune decat ca in masura in care pot te ajut...

ai nevoie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce tocmai 2 saptamani? Mai ai de facut ceva la el?

Pai tre sa-l aduca din Bistrita si apoi tre sa-i mai iasa si actele ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul pana la Targoviste e foarte bun. De la Podul de la Chitila pana la indicatorul de intrare in Targoviste drumul este foarte bun. Cand intri in Targoviste se schimba putin datele problemei. Nu-s gropi, dar sunt denivelari, daca mergi cu 50 prin oras nu te zdruncina.

Lasa vrajala zii-ne de satul ala de tiganii , e o lupta adevarata sa ajungi in Targoviste , atentie la cap te pandeste Robin Hood dupa curba , :banana: :D :banana:

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...