Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

 

sa nu fie vrajeala cu nr de km

 

Se prea poate... daca a fost proprietar unul ca mine garantat ca nu are atatia km. Eo in 11 luni am facut 9600km.

Dar el stie mai bine ca noi de-aicea de pe cuptor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Atata va spun:carte de service.

motocicleta e in autohaus, proprietar a fost unu de a intretinut-o, dar a avut motocicleta ca asa e moda.

 

raule!! felicitari pt achizitie, sa iti mearga si sa ne intrecem V-urile pe shosele ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca acum Cristi trece la HD, eu, dupa o scurta ratacire, ma intorc la vulkan...numa ca am trecut la de ala de 800.

Poze in avanpremiera, am vb azi in Germania si i-am spus sa mi-l rezerve, sapt viitoare probabil se va odihni intr-un garaj din Dristor.

Ce sa mai spunde el...ca nu stiu ce nume o sa-i dau, ca e aruncat din burta fabricii in 98, ca are 8900 km.

 

felicitari, se inmultesc VN-urile in Romania....... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La mine nu a fost, si cine l-a vazut poate sa confirme.

 

 

 

;) :bigstar: :cheers:

 

Este! Este! Cunoastem!

Sa ne traiasca VN-urile!

 

Aseara am citit un articol despre VN2000... M-a bagat in boala... la anu ma dau peste cap si imi iau motorul ala... Cred ca orice-ar face harley nu scoate ceva mai serios decat VNu de 2000. Parerea mea!

Voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este! Este! Cunoastem!

Sa ne traiasca VN-urile!

 

Aseara am citit un articol despre VN2000... M-a bagat in boala... la anu ma dau peste cap si imi iau motorul ala... Cred ca orice-ar face harley nu scoate ceva mai serios decat VNu de 2000. Parerea mea!

Voi ce ziceti?

Nu-ti cumperi un Harley ptr performantza ......, nimeni n-o face !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

In primul rind completeaza-ti profilul ca sa stim ce motor ai mai exact(ce tip,an)

Daca ai VN fabricatie pina in 1996 iti intra 2.5 litri fara filtru si 2.7 litri cu filtru.

Daca este dupa 1996(Classic sau Drifter) iti intra 3.2 fara filtru si 3.5 cu filtru.

Ceva date tehnice mai gasesti pe Louis.de la Moto Base,intri si cauti la tipul tau de motocicleta.

Sanatate.

Luigi Vicol

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rind completeaza-ti profilul ca sa stim ce motor ai mai exact(ce tip,an)

Daca ai VN fabricatie pina in 1996 iti intra 2.5 litri fara filtru si 2.7 litri cu filtru.

Daca este dupa 1996(Classic sau Drifter) iti intra 3.2 fara filtru si 3.5 cu filtru.

Ceva date tehnice mai gasesti pe Louis.de la Moto Base,intri si cauti la tipul tau de motocicleta.

Sanatate.

Luigi Vicol

Pai ce, tu ai completat la profil datele tehnice ale motoarelor? :bigstar:

Al meu e din 94 model vn 15 C daca nu ma insel ;) Se poate sa intre asa putin? Dar ce tip de ulei 15W 50 sau 20W 50?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca acum Cristi trece la HD, eu, dupa o scurta ratacire, ma intorc la vulkan...numa ca am trecut la de ala de 800.

Poze in avanpremiera, am vb azi in Germania si i-am spus sa mi-l rezerve, sapt viitoare probabil se va odihni intr-un garaj din Dristor.

Ce sa mai spunde el...ca nu stiu ce nume o sa-i dau, ca e aruncat din burta fabricii in 98, ca are 8900 km.

dupa poze e frate cu al meu , inclusiv culoarea

sa stii ca merge tare vbine pictat ,de al meu sunt tare multumit

sa te

bucuri de el fara incidente

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Bacau vine cineva?

 

E belita treaba. Aseara am aflat ca se insoara un var de-al meu... Asa ca raducule nu mai ajung la intrunire asa cum vorbisem....

A nimerit si asta sa puna nunata la mare fix: pe 10 iunie. Cam in acelasi timp cu intrunirea... Stii ca ziceam ca vin 100%, asta nu imi dadea prin cap ca se insoara omul. Acu ce sa fac, nu pot trage chiulul de la nunta lui ca ma alearga oriunde-as fi.

Have Fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E belita treaba. Aseara am aflat ca se insoara un var de-al meu... Asa ca raducule nu mai ajung la intrunire asa cum vorbisem....

A nimerit si asta sa puna nunata la mare fix: pe 10 iunie. Cam in acelasi timp cu intrunirea... Stii ca ziceam ca vin 100%, asta nu imi dadea prin cap ca se insoara omul. Acu ce sa fac, nu pot trage chiulul de la nunta lui ca ma alearga oriunde-as fi.

Have Fun!

i will, pacat ca nu se ppoatte dar asta e mai sunt si alte intruniri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i will, pacat ca nu se ppoatte dar asta e mai sunt si alte intruniri

 

Dap!

Chiar vream sa vin la Bacau... dar de-abia am aflat ieri de nunta astuia... Ce sa-i faci.

Saltare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap!

Chiar vream sa vin la Bacau... dar de-abia am aflat ieri de nunta astuia... Ce sa-i faci.

Saltare!

Discutiile astea alea voastre au oare vreo legatura cu kawasaki vulcan ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...